Nudizam

Sta mislite o nudizmu?
Da li ste i sami nudista?
Ne, samo ponekad.
Da li ste ikad bili na nudistickoj plazi?
Jednom hteo na Adu Bojanu, al' ulaz bio nnogo skup, p odustao i otišao na pivo
Evo blizi se leto pa se mozda spremate i za takve aktivnosti? :)
Nikad se ne zna.
Da li je nudizam samo prikriveni i zakonom odobren egzibicionizam ili stil zivota?

Sta mislite o nudizmu?
Sve najlepše
Da li ste i sami nudista?
Ne
Da li ste ikad bili na nudistickoj plazi?
Jednom hteo na Adu Bojanu, al' ulaz bio mnogo skup, pa odustao i otišao na pivo
Evo blizi se leto pa se mozda spremate i za takve aktivnosti?
Nikad se ne zna.
Da li je nudizam samo prikriveni i zakonom odobren egzibicionizam ili stil zivota?
Stil života, svakako.

Inače, kupati se go u moru je stvarno uživanje.
Sigurno više za žene, jer imaju dva istaknuta dela tela koje more miluje.
 
Poslednja izmena:
Sta mislite o nudizmu?
Da li ste i sami nudista?
Da li ste ikad bili na nudistickoj plazi?

Evo blizi se leto pa se mozda spremate i za takve aktivnosti? :)

Da li je nudizam samo prikriveni i zakonom odobren egzibicionizam ili stil zivota?

super koga nije sramota
nisam, sramota me, stidim se, kako svog tela, tako i toga da drugi bulje u moje majušne genitalije...a i bojim se da bi mi se digo kad bi vido neku hot cicu a to je tamo računam blam i znak nepoštovanja
ne spremam se...ove godine ne idem čak ni na more, a kamo li na nudističku plažu
pre bi reko ovo prvo...ako je stil života što ne probaju goli na poso da idu
 
Sta mislite o nudizmu?
Isto što i ovi korisnici:

Da li ste i sami nudista?
Većinu vremena ne, ali ponekad praktikujem, leti kad sam sâm kod kuće ili na odgovarajućoj plaži. Smeta mi što u Beogradu nema više takvih mesta.

Da li ste ikad bili na nudistickoj plazi?
Jesam, na onom krajnjem delu Ade kao i na jednoj lepoj stenovitoj FKK plaži na Lošinju.

Evo blizi se leto pa se mozda spremate i za takve aktivnosti? :)
Svakako. Već sam jednom svratio do Ade.

Da li je nudizam samo prikriveni i zakonom odobren egzibicionizam ili stil zivota?
Stil života. Ali ipak je nepraktično zimi i generalno kada je hladno, osim ako prostorije nisu dovoljno zagrejane.

Inače, kupati se go u moru je stvarno uživanje.
Sigurno više za žene, jer imaju dva istaknuta dela tela koje more miluje.
Potpuno se slažem. :ok:

nisam, sramota me, stidim se, kako svog tela, tako i toga da drugi bulje u moje majušne genitalije...

Nema potrebe da se stidiš svog tela, bez obzira kakvo je. I niko tamo nikome ne bulji u genitalije. ;)
 
Sta mislite o nudizmu?
Da li ste i sami nudista?
Da li ste ikad bili na nudistickoj plazi?

Evo blizi se leto pa se mozda spremate i za takve aktivnosti? :)

Da li je nudizam samo prikriveni i zakonom odobren egzibicionizam ili stil zivota?



o nudizmu - sve najbolje
egzibicionizam je ukoliko u nudizmu uzivas u pokazivanju svoje golotinje, a ne uzivs u svojoj nagosti i sjedinjenosti sa prirodom
jedva cekam da sakupim jos neke godine, pa da se razbaskarim na nudistickoj plazi na adi

- - - - - - - - - -

Sta mislite o nudizmu?
Sve najlepše
Da li ste i sami nudista?
Ne
Da li ste ikad bili na nudistickoj plazi?
Jednom hteo na Adu Bojanu, al' ulaz bio mnogo skup, pa odustao i otišao na pivo
Evo blizi se leto pa se mozda spremate i za takve aktivnosti?
Nikad se ne zna.
Da li je nudizam samo prikriveni i zakonom odobren egzibicionizam ili stil zivota?
Stil života, svakako.

Inače, kupati se go u moru je stvarno uživanje.
Sigurno više za žene, jer imaju dva istaknuta dela tela koje more miluje.

sto miluje, nego sto ledja vise ne bole :)
 
Sta mislite o nudizmu?
Svejedno mi je. Nisam protiv, licno nisam u toj prici.

Da li ste i sami nudista?
Ne.
Na neposecenoj plazi i morskoj obali, experimentalno isproban nudizam, suncanje, plivanje. Nista spektakularno, plivanje prija, al nista WAUUU ideja za koju se gine.

Da li ste ikad bili na nudistickoj plazi?
Ne. Nudisti smatraju da su slobodniji od ostalih, nista ih ne sputava, etc etc, a samim tim sto su nudisti ograniceni su na mali broj plaza. A ja idem gde god hocu. Ne volim ogranicenja.


Evo blizi se leto pa se mozda spremate i za takve aktivnosti?
Jok


Da li je nudizam samo prikriveni i zakonom odobren egzibicionizam ili stil zivota?
Nista tu nije egzibicionisticki.
Stil, da jeste. Al samo u 10 dana god odmora
 
opet nisma isla na nudisticku plazu i opet kad se skinem pokriveni dleovi tela deluju kao da su od druge osobe...kod mene se ne radi o razlici od 2-3 nijanse, delovi koze koji nisu bili izlozeni suncu su beli, potpuno beli..beli aristokratski, ostatak je ko da sma iz ciganmale stigla. :lol:
 
Sta mislite o nudizmu?
Sve najbolje, sasvim prirodno.

Da li ste i sami nudista?
Jesam, dugogodišnji.

Da li ste ikad bili na nudistickoj plazi?
Jesam, bio sam i na plaži, i u naturističkim odmaralištima, velnesu (saune i ostalo, čak i ovde u Beogradu).

Evo blizi se leto pa se mozda spremate i za takve aktivnosti? :)
Ja sam uvek spreman.

Da li je nudizam samo prikriveni i zakonom odobren egzibicionizam ili stil zivota?
Ne znam za egzibicionizam ali stil života svakako jeste.
 
C, volim da su mi genitalije bele...kad pocrnim da se vidi razlikai izađem nag iz kupatila da zablista u mraku ko Yodin mač..i samo se osmehnem....

Ne sad, bez obz... Šetanje gole guzice i ostalog nije baš zdravo msm za zdravlje...

Ko Ša voli, otkud znam...ko Ša voli...
 
Toples mi je dosta. Nekako mi gacice fale. Ali ne idem ciljano na plaze gde je toples dozvoljen. Volim da nosim bikinije.
A na nudistickoj plazi sam bila samo jednom, protiv svoje volje.
Bio je avgust i tek sam pocela da radim u bivsoj firmi. Sef nas za vikend sve zove na Dunav, pravi rostilj, kupacemo se, slusacemo muziku i ostacemo dugo.
Dolazim na mesto sastajanja, jos nemam auto, pa idem sa Kathi. Tamo nas docekuju vec goli direktor, njegova zena, moj sef odeljenja i njegova zena, kolega s kojim delim kancelariju i jos puno njih i svi hoce da me pozdrave zagrljajem i poljupcima. Poslednje sto sam zelela da vidim su bili shefovi i kolege bez gaca. :sad2:
 
Toples mi je dosta. Nekako mi gacice fale. Ali ne idem ciljano na plaze gde je toples dozvoljen. Volim da nosim bikinije.
A na nudistickoj plazi sam bila samo jednom, protiv svoje volje.
Bio je avgust i tek sam pocela da radim u bivsoj firmi. Sef nas za vikend sve zove na Dunav, pravi rostilj, kupacemo se, slusacemo muziku i ostacemo dugo.
Dolazim na mesto sastajanja, jos nemam auto, pa idem sa Kathi. Tamo nas docekuju vec goli direktor, njegova zena, moj sef odeljenja i njegova zena, kolega s kojim delim kancelariju i jos puno njih i svi hoce da me pozdrave zagrljajem i poljupcima. Poslednje sto sam zelela da vidim su bili shefovi i kolege bez gaca. :sad2:
Nek ti je uteha što su se oni radovali da te vide :D
 
Ja ovde nikako da nadjem mesto gde mogu da budem gologuz.
Nema velikih sauna sa baštom za sunčanje, nema nudističkih plaža... :(
Ima jedan FKK klub, ali moraš da se učlaniš i onda dobiješ pravo da raširiš peškir na poljančetu pored kade 3x3m. Ebeš ti to.
 

Back
Top