pripajanje kosova standardom

Evo na krsti ima puno pametnih ljudi (nisam sarkastican), kako cete da uslovite vlast?

Vlast je toliko bahata, da ne zeli javnosti da predstavi ni ugovor o koncesiji aerodroma, a kamoli nesto drugo.

- - - - - - - - - -



Bolja je nego Srbija.

Crnogorci su ili bili ovde ili dolaze preko veze na nesto bolje ili sverc komerc.
Dok nasi gradjevinci idu u CG.
Pa tako ti je u demokratiji.. Oni na vlasti se sigurno neće odreći (dobrovoljno) mogućnosti koju im pruža ne zainteresovani plebs.. Neko im treba staviti lisice ti ides na to da je taj neko EU a ja ne mislim da je to nije njihov interes..

- - - - - - - - - -

Narod hoce samo da krka mesine za 1.Maj, krkanluka i golotinje na tv i po kafanama i bar 7 dana leti u Grckoj. Tako dok ne crkne.
Zato ciganija nema drzavu.

Da... i jos se čude..
 
batice, srbija jeste žasu živi ali crna gora je crtani film. ne bi vi bježali odozdo da vam je dolje bolje. zato ne kaki

Sad sam i crnogorac? z:hm:

Ne dolaze ovde da rade za 200 evra, dolaze da sefuju onima sto rade za 200 evra, a to je bolje nego u CG.

- - - - - - - - - -

Pa tako ti je u demokratiji.. Oni na vlasti se sigurno neće odreći (dobrovoljno) mogućnosti koju im pruža ne zainteresovani plebs.. Neko im treba staviti lisice ti ides na to da je taj neko EU a ja ne mislim da je to nije njihov interes..

Ova vlast bi da sadasnje stanje potraje jos 50 godina, kako bi i njihovi unuci imali zagarantovane fotelje.

Kroz "borbu za Kosovu" oni ce postati aristokratija, a mi pravi plebs.
 
pustimo sad kosovo niz vodu
i udjemo u eu
razvijamo se
i jedno za 20ak godina mi zivimo solidno a na kosovu se ubijaju medjusobno i jedu zemlju
a mi zabranimo ulazak u srbiju
oni naprave referendum da se prisajedine sa srbijom sa jakom autonomijom
jer
nemaju institucije kosovske i ne mogu da zive normalno
sta mislite jel bi bilo moguce ovako nesto

Ti se to zayebavaš ili uistinu još nisi skužio da u EU te neće primiti pa da i najbližu rodbinu pustiš "niz vodu"???
Sve ti je to pusto zavlačenje Brisela prema Srbiji i "kupnja vremena" Srbije prema Briselu pa tko prije dočeka čiji raspad.
Ne vjerujem da još postoje Srbi koji kontaju da se odricanjem od Kosova riješavaju svi preduvijeti za ulazak u EU i bolju budučnost
Uostalom, samo se prisjetim euforije 5. listopada i one masovne snaivnosti u sloganu "BEOGRAD JE SVET"
 
Poslednja izmena:
Sad sam i crnogorac? z:hm:

Ne dolaze ovde da rade za 200 evra, dolaze da sefuju onima sto rade za 200 evra, a to je bolje nego u CG.

- - - - - - - - - -



Ova vlast bi da sadasnje stanje potraje jos 50 godina, kako bi i njihovi unuci imali zagarantovane fotelje.

Kroz "borbu za Kosovu" oni ce postati aristokratija, a mi pravi plebs.

Ja sve to gledam kroz inerese pojedinca/grupe i konkurenciju koja se bori da preuzme njihova mesta ,,I ova a i neka buduca vlast ima interes da ostane na vlasti a istu sto vise centralizuje oko kabineta vladara,Vlast uvek tezi ka vise vlasti ,,Vase je da usmerite njihov rad sa vasim interesima kao uslov ostanka tu gde jesu,,,Oni ce uvek raditi ono sto njihove guzove ostavlja u foteljama ,
 
pustimo sad kosovo niz vodu
i udjemo u eu
razvijamo se
i jedno za 20ak godina mi zivimo solidno a na kosovu se ubijaju medjusobno i jedu zemlju
a mi zabranimo ulazak u srbiju
oni naprave referendum da se prisajedine sa srbijom sa jakom autonomijom
jer
nemaju institucije kosovske i ne mogu da zive normalno
sta mislite jel bi bilo moguce ovako nesto

Нешто тако Шиптари, нити било ко други, не би никад урадили. Свако жели да живи у својој кући, па чак и нахереној.
 
'ајде неко ко уме да рачуна да нам израчуна кад ћемо да достигнемо стандард који ће бити привлачан становницима Косова и Метоксије ако узмемо оптимистичну процену да у просеку БДП ове земље расте 3 % годишње.

- - - - - - - - - -

Нешто тако Шиптари, нити било ко други, не би никад урадили. Свако жели да живи у својој кући, па чак и нахереној.

Вође партизанског покрета су увек волели да живе у туђим кућама.
 
Ja sve to gledam kroz inerese pojedinca/grupe i konkurenciju koja se bori da preuzme njihova mesta ,,I ova a i neka buduca vlast ima interes da ostane na vlasti a istu sto vise centralizuje oko kabineta vladara,Vlast uvek tezi ka vise vlasti ,,Vase je da usmerite njihov rad sa vasim interesima kao uslov ostanka tu gde jesu,,,Oni ce uvek raditi ono sto njihove guzove ostavlja u foteljama ,

Zivo me zanima kako moze rob da uslovi gospodara.

- - - - - - - - - -

'ајде неко ко уме да рачуна да нам израчуна кад ћемо да достигнемо стандард који ће бити привлачан становницима Косова и Метоксије ако узмемо оптимистичну процену да у просеку БДП ове земље расте 3 % годишње.

Godisnji rast od 10-15% svake godine u narednih 20 godina i mozda bi licili na nesto.

Ne ocekujem vise od 2%.
 
Zivo me zanima kako moze rob da uslovi gospodara.

Moze brt nije rob.. Pogledaj neku zemlju gde demokrstija funkcioniše pa ćeš vidjeti da su oni ti koji polažu račune narodu za svaki dinar dolar koju se potroši..
Npr

>> Britanski ministar obrane podnio ostavku jer je novinarku dirao po koljenu

Podsjetimo, Fallon je jučer podnio ostavku jer je prije 15 godina dirao radijsku novinarku po koljenu. Fallon je u svom obraćanju rekao kako ostavku podnosi jer "nije ispunio visoke standarde koje zahtijeva njegov položaj
 
Poslednja izmena:
Još jedan interesantan koji je primao 2 plate sto je zabranjeno.. U Srbiji primaju po 5 pa nista .
Danski ministar odbrane Karl Holst podnio je danas ostavku, dan nakon što je protiv njega podnesena tužba za moguću zloupotrebu javnih fondova na ranijoj funkciji guvernera regiona Јužne Danske
"Premijera Larsa Lokea Rasmusena obavjestio sam danas da podnosim ostavku na funkciju ministra odbrane. Moram da priznam da slučajevi iz vremena kada sam bio na čelu regiona Јužna Danska bacaju sjenku na moje šanse da nešto učinim kao ministar odbrane", naveo je Holst u saopštenju.

Holst je prva žrtva kritika javnosti zbg činjenice da je i dalje dobijao finansijsku nadoknadu od Јužne Danske iako je dao ostavku na tu funkciju. On je godišnje dobijao oko 100.000 evra nadoknade od tog regiona, pored ministarskih primanja od 160.000 evra.
 
Poslednja izmena:
Moze brt nije rob.. Pogledaj neku zemlju gde demokrstija funkcioniše pa ćeš vidjeti da su oni ti koji polažu račune narodu za svaki dinar dolar koju se potroši..
Npr

>> Britanski ministar obrane podnio ostavku jer je novinarku dirao po koljenu

Podsjetimo, Fallon je jučer podnio ostavku jer je prije 15 godina dirao radijsku novinarku po koljenu. Fallon je u svom obraćanju rekao kako ostavku podnosi jer "nije ispunio visoke standarde koje zahtijeva njegov položaj

Meni je jasno kako to rade u demokratijama.

Zanima me kako ce robovi nesto promeniti u robovlasnickoj Srbiji?
 
Ili to odgovara ovakvima ?


holbruk.jpg
 

Back
Top