pripajanje kosova standardom

Moljac64

Elita
Poruka
16.586
pustimo sad kosovo niz vodu
i udjemo u eu
razvijamo se
i jedno za 20ak godina mi zivimo solidno a na kosovu se ubijaju medjusobno i jedu zemlju
a mi zabranimo ulazak u srbiju
oni naprave referendum da se prisajedine sa srbijom sa jakom autonomijom
jer
nemaju institucije kosovske i ne mogu da zive normalno
sta mislite jel bi bilo moguce ovako nesto
 
То је једина шанса, али не може то за само 20 година, мора да прође 50.
И још да помажемо Србе свом снагом.
Наравно, то све нема шансе без становништва. Ако наставимо овако, џаба нам све паре.
 
То је једина шанса, али не може то за само 20 година, мора да прође 50.
И још да помажемо Србе свом снагом.
Наравно, то све нема шансе без становништва. Ако наставимо овако, џаба нам све паре.

pa na kosovu ce se broj stanovnika smanjivati nezavisno od prirodnog prirastaja
 
pa na kosovu ce se broj stanovnika smanjivati nezavisno od prirodnog prirastaja

Сада исто важи и за нас.
У ствари, није просечна плата такав проблем. Корупција јесте. Немогућност да прави људи дођу на права места - и зато исти одлазе и граде Немачку или Канаду.
 
pustimo sad kosovo niz vodu
i udjemo u eu
razvijamo se
i jedno za 20ak godina mi zivimo solidno a na kosovu se ubijaju medjusobno i jedu zemlju
a mi zabranimo ulazak u srbiju
oni naprave referendum da se prisajedine sa srbijom sa jakom autonomijom
jer
nemaju institucije kosovske i ne mogu da zive normalno
sta mislite jel bi bilo moguce ovako nesto

Bojim se da ne bude obrnuto
 
pustimo sad kosovo niz vodu
i udjemo u eu
razvijamo se
i jedno za 20ak godina mi zivimo solidno a na kosovu se ubijaju medjusobno i jedu zemlju
a mi zabranimo ulazak u srbiju
oni naprave referendum da se prisajedine sa srbijom sa jakom autonomijom
jer
nemaju institucije kosovske i ne mogu da zive normalno
sta mislite jel bi bilo moguce ovako nesto

Niko ti ne garantuje da ces uci u EU za 20 godina :kafa:
A ako priznas kosovo, nista ne drzi vojvodinu, sandzak, presevo itd. u Srbiji..
 
pustimo sad kosovo niz vodu
i udjemo u eu
razvijamo se
i jedno za 20ak godina mi zivimo solidno a na kosovu se ubijaju medjusobno i jedu zemlju
a mi zabranimo ulazak u srbiju
oni naprave referendum da se prisajedine sa srbijom sa jakom autonomijom
jer
nemaju institucije kosovske i ne mogu da zive normalno
sta mislite jel bi bilo moguce ovako nesto

Drugi način ne postoji.. Zamrznes sve i radiš na ekonomskom oporavku pa kad se razvijes i imaš šta da ponudiš pokreneš pitanje Kosova.. Samo sto današnji političari ne znaju posao koji bi trebali da obavljajuvec su im potrebni slepci sa Kosova Hr Bosne da bi opstali..
 
pustimo sad kosovo niz vodu
i udjemo u eu
razvijamo se
i jedno za 20ak godina mi zivimo solidno a na kosovu se ubijaju medjusobno i jedu zemlju
a mi zabranimo ulazak u srbiju
oni naprave referendum da se prisajedine sa srbijom sa jakom autonomijom
jer
nemaju institucije kosovske i ne mogu da zive normalno
sta mislite jel bi bilo moguce ovako nesto

bilo bi, isto kao što je bilo moguće da su oni tvoji odbranili serbiu od nato agresora..onda ste branili, sad opet branite, samo na različite načine :lol:
 
pustimo sad kosovo niz vodu
i udjemo u eu
razvijamo se
i jedno za 20ak godina mi zivimo solidno a na kosovu se ubijaju medjusobno i jedu zemlju
a mi zabranimo ulazak u srbiju
oni naprave referendum da se prisajedine sa srbijom sa jakom autonomijom
jer
nemaju institucije kosovske i ne mogu da zive normalno
sta mislite jel bi bilo moguce ovako nesto

Не лупетај - 'си пијан, дрогиран ??? :evil:
 
Neki ljudi su u neverovatnoj zabludi.

Mi treba da udjemo u EU kako bi resili totalno propadanje institucija i eventualno se stabilozavali ekonomski.

Srbija nece videti prosperitet u narednih 50 godina, a kamoli da toliko odskoci od okoline da svi pozele da budu sa nama.
 
Neki ljudi su u neverovatnoj zabludi.

Mi treba da udjemo u EU kako bi resili totalno propadanje institucija i eventualno se stabilozavali ekonomski.

Srbija nece videti prosperitet u narednih 50 godina, a kamoli da toliko odskoci od okoline da svi pozele da budu sa nama.

Nece EU stvarati uslove u Srbiji boli njih briga to nažalost moramo sami.. Jedna prednost EU je sto ćeš imati pristup razvojnim fondovima i sto ce uslovljavati ove pavijane na vlasti.. Ali bez naroda koji zna šta želi nema uredjene države..
 
Nece EU stvarati uslove u Srbiji boli njih briga to nažalost moramo sami.. Jedna prednost EU je sto ćeš imati pristup razvojnim fondovima i sto ce uslovljavati ove pavijane na vlasti.. Ali bez naroda koji zna šta želi nema uredjene države..

Evo na krsti ima puno pametnih ljudi (nisam sarkastican), kako cete da uslovite vlast?

Vlast je toliko bahata, da ne zeli javnosti da predstavi ni ugovor o koncesiji aerodroma, a kamoli nesto drugo.

- - - - - - - - - -

nije ni crna gora

Bolja je nego Srbija.

Crnogorci su ili bili ovde ili dolaze preko veze na nesto bolje ili sverc komerc.
Dok nasi gradjevinci idu u CG.
 
Nece EU stvarati uslove u Srbiji boli njih briga to nažalost moramo sami.. Jedna prednost EU je sto ćeš imati pristup razvojnim fondovima i sto ce uslovljavati ove pavijane na vlasti.. Ali bez naroda koji zna šta želi nema uredjene države..

Narod hoce samo da krka mesine za 1.Maj, krkanluka i golotinje na tv i po kafanama i bar 7 dana leti u Grckoj. Tako dok ne crkne.
Zato ciganija nema drzavu.
 

Back
Top