Garsonjera na poklon

Da li bi žena trebala od države da dobije (na doživotno uživanje) stan-garsonjeru

  • Da , trebala bi

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
eto, tvoj glas je bio presudan
propadoše socijalni stanovi:mrgreen:

Moj glas je svuda presudan! :andjeo:

- - - - - - - - - -

А, па извини, али док сте ви дошли на тему,ми смо станове већ поделили на прве 3 стране...

Добро јутро :zper:

Dobro jutro....Kod mene je tacno 5 izjutra.....
 
А, па извини, али док сте ви дошли на тему,ми смо станове већ поделили на прве 3 стране...

Добро јутро :zper:

e super ako jeste, jer ja bih zahebala stvar i delila studentima oba pola ako nemaju :lol:
ovako, ako ste podelili nema šta da se brinem, u drugom krugu da se deli muškracima koji su imali carske rezove ili menstruacije duže od 5 dana:lol:
 
Moj glas je svuda presudan! :andjeo:

- - - - - - - - - -



Dobro jutro....Kod mene je tacno 5 izjutra.....

Јутро, Блајбиша, код нас ево тек 10, а сви смо будни :lol:

- - - - - - - - - -

za blajbija nema stan, on se porađao prirodnim putem
a ima i bazen koji treba da donira za serbiu:lol:

Е, па, он није ни стигао на време док смо правили ранг листу :(
 
Ali te generacije obozavaju ta srranja...
Svojski se trude da ubrzaju ritam usserravanja...
Nije ti mali doprinos , vidi se i to...

- - - - - - - - - -

Ima li ista lepse nego kad devojka nastupa onako sigurna u sebe pa nasmesena pa izgleda kao da bi presretna bila da progovoris sa njom, a onda prvog i mozda drugog koji progovori, ona izmrshuje, cisto da pokaze da je riba....bjazi ogavni ili neka varijanta toga.
Istovremeno i njega nauci da kako da savremeno posmatra devojke na berzi....Sasvim druga prica kad se uda ili ima momka...tu je fetish zabranjenog voca dominantan.
 
Jutarnji poziv u SNS:[- Halo!
- Guten haben, ich bin Bas....
- Šefe, ŠEFE! Aco!
- MOlim Vuline!
- NEKO PRIČA NA NEMAČKOM PREKO TELEFONA!
- Spuštaj brzo, Merkelova, sto posto, sad će da traže da priznamo Džibuti i damo Vojvodinu, pa da uđemo u treći krug predizbora za EU! Mislim, dao bih ja, **** mi se, nego burazer ima neke firme tam....
- Ma nije ona, muški glas.
- Ma ona bre, to joj je jutarnji.
- Ama nije!
- Dobro, daj!
- Halo. Aca ovde.
- Guteh haben, ich bin Bast....
- Ne razumem ja tebe ič prijatelju, ja ceo dan provodim sa Vulinom, on ni sprski ne zna.
- Ovde Bastijan.
- KOji bre Bastijan. BAJATOVIĆU, AKO OPET NARUČUJEŠ ***** I PRAVIŠ SE ŠVABA JEBAĆU TI MATER DA ZNAŠ!
- Najn, najn, Bastijan Švajnšajger.
- Onaj fudbaler?!
- Jawol
- Blajhani?!
- Jawol.
- Pa šta 'oćeš ti koj' moj?!
- 100 000 serbišen dinar.
- Za šta bre?!
- Imati prvo dete sa Ana Ivanović, LUka se zvati, pomoć od država.
- Ma ja sam to rekao čisto onako, da se ludi jebu, da ne misle na bitne stvar....
- Najn, najn, rekli ste, mora tako.
- Ama jesma rekao ali mene bre niko ne shvata ozb....
- Najn, najn, tužiću fas kod Angela.
]- Molim?!
- Kažem Angela Merkel, kao gerhard Šreder, samo muškarac.
- AMA ŠTA ĆE TEBI PARE NESREĆO!
- Najn, najn, rekli ste. 100 000 serbišđen dinar za prfi sin. Majne zove Luka, kao otac od moj....
- Ama **** mi se budalo! Nem...
- ANGELAAAAAA!
- O leptejebo, sačekaj da nađem bratovljevu karticu za bankomat.
- Odličnno, može i u evri. Dankešen.
- Ma ***** ti mater okupatorsku, gde ne jeba Serenu nego ovu našu!

:hahaha:
 
Znači koliko sam zaključio po glasovima , nedate nešto na privremeni poklon, a sad me zanima a da ne otvaram novu temu
da li bi oni koji su dobili na poklon u vreme Miloševića stanove (čitaj za box malbora) , sad te stanove vratili , da im se
isplati koliko su oni platili na primer x 5 = ? .



pa eto, znači devojke imaju stanove jer su njihovi roditelji dobili od miloševića za boks marlbora. stvar rešena
 
:lol:
šta ste zapenili kao da se ovde dele stanovi, a ne da se ćaska:lol:
plus skoro niko pa nije čini mi se to ni podržao takvu ideju na temi, koliko sam preletela odgovore

Pda...garosnjera od 21m2 nije ni pristojan cipelarnik za prosečnu devojku-udavaču....


E, a i ša će nekome devojka sa tako jadnim mirazom od garsonijere.. :lol:

- - - - - - - - - -

Msm, to sve zavisi el otjete da budete ravnopravne...al razumem ja žene...toliko nesposobnih muškaraca na svetu, a one ni za šta.. pahbah..

- - - - - - - - - -

Ja sam podržao incijativu. Sirotinjske tjeri moraju da se udaju možda i bez spontoraja.. msm, el bi se neka udala za momka koji ima 21m2..pošteno..
 

Back
Top