Зоранин Г 17 славио када је Слободан Милошевић умро

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854

Зорана Михајловић је једна од тих који су спречавали да се Слободан Милошевић достојно сахрани уз високе државне почасти, које је као вишегодишњи председник заслужио.

Овако председник удружења "Слобода" Драган Радевић одговара на изјаву потпредседнице Владе и функционерке СНС да је Милошевић сахрањен као пас у дворишту куће његове супруге, преносеНовости.

Михајловићева је казала да би Милошевића требало сахранити како доликује председнику државе, али да му не треба подизати споменик. Она се, међутим, није осврнула на чињеницу да су функционери њене бивше странке Г 17 плус и њени блиски сарадници у то време били међу људима који су јавно, на улици, пуштајући балоне славили Милошевићеву смрт, што се тешко може назвати достојним односом.

Радевић каже да министаркина изјава говори више о њој него о Милошевићу.

- Били смо сведоци прогона и мртвог Милошевића. То је чинила досовска власт, чији је битан шраф била и Зорана Михајловић. Она је део тих који нису дали да се сахрани како му припада. Тада је радила у тиму Мирољуба Лабуса, који је после киднаповања Милошевића и отпремања за Хаг рекао, "ми смо урадили што сте тражили, а ви нам сад дајте што сте обећали", мислећи на паре. Можда је све ово Зорана заборавила, али има нас који нисмо.

Радевић наводи да је тадашња власт спречавала да се ковчег са Милошевићевим телом уопште и допреми у Србију, али су то на крају, ипак, дозволили.
http://www.vostok.rs/index.php?opti...n-G-17-slavio-kada-je-Slobodan-Milosevic-umro
*************************
Mинистарка за демагогију, врло често искаче из габарита својих надлежности и бави се туђим пословима. То ради у дан-данас. Сетимо се њених одбојних ставова у вези Руса, мешање у туђи ресор у вези жена (родна равноправност), више пута очигледна нетрпељивост према председнику Владе, .......итд, итд. Понашање на нивоу размаженог детета.

Слободан Милошевић је заслужио достојну сахрану на месту где се сахрањују заслужни. Не мора споменик да би га преко ноћи нелкакви идиоти скрнавили. Још није време за размишљање о споменику.
С.Милошевић је преузео функције Председника у најгоре могуће време. И у Југославији и ван ње су се баш упињали да Југославију сруше. Много им је сметала. Он се борио без икакве подршке у држави и ван ње.
Зато је заслужан да буде достојно сахрањен!
 
Си су изгледи да ће силна Зока излетети из Владе. Очигледно да је реметилачки фактор и смета председнику Владе.
Неће силна Зока имати прилике да се кревељи (керебечи) док председница говори у име Владе.
Једноставно - отела се!
 

Зорана Михајловић је једна од тих који су спречавали да се Слободан Милошевић достојно сахрани уз високе државне почасти, које је као вишегодишњи председник заслужио.

Овако председник удружења "Слобода" Драган Радевић одговара на изјаву потпредседнице Владе и функционерке СНС да је Милошевић сахрањен као пас у дворишту куће његове супруге, преносеНовости.

Михајловићева је казала да би Милошевића требало сахранити како доликује председнику државе, али да му не треба подизати споменик. Она се, међутим, није осврнула на чињеницу да су функционери њене бивше странке Г 17 плус и њени блиски сарадници у то време били међу људима који су јавно, на улици, пуштајући балоне славили Милошевићеву смрт, што се тешко може назвати достојним односом.

Радевић каже да министаркина изјава говори више о њој него о Милошевићу.

- Били смо сведоци прогона и мртвог Милошевића. То је чинила досовска власт, чији је битан шраф била и Зорана Михајловић. Она је део тих који нису дали да се сахрани како му припада. Тада је радила у тиму Мирољуба Лабуса, који је после киднаповања Милошевића и отпремања за Хаг рекао, "ми смо урадили што сте тражили, а ви нам сад дајте што сте обећали", мислећи на паре. Можда је све ово Зорана заборавила, али има нас који нисмо.

Радевић наводи да је тадашња власт спречавала да се ковчег са Милошевићевим телом уопште и допреми у Србију, али су то на крају, ипак, дозволили.
http://www.vostok.rs/index.php?opti...n-G-17-slavio-kada-je-Slobodan-Milosevic-umro
*************************
Mинистарка за демагогију, врло често искаче из габарита својих надлежности и бави се туђим пословима. То ради у дан-данас. Сетимо се њених одбојних ставова у вези Руса, мешање у туђи ресор у вези жена (родна равноправност), више пута очигледна нетрпељивост према председнику Владе, .......итд, итд. Понашање на нивоу размаженог детета.

Слободан Милошевић је заслужио достојну сахрану на месту где се сахрањују заслужни. Не мора споменик да би га преко ноћи нелкакви идиоти скрнавили. Још није време за размишљање о споменику.
С.Милошевић је преузео функције Председника у најгоре могуће време. И у Југославији и ван ње су се баш упињали да Југославију сруше. Много им је сметала. Он се борио без икакве подршке у држави и ван ње.
Зато је заслужан да буде достојно сахрањен
!


Превише му је и ограђена авлија Лооде Мире !
Ј Т О

- - - - - - - - - -

Не фантазирај!
Хајде бар једну страницу да пишемо озбиљно а после..........!


Греота да не крцка онолику лову коју је покрао
 
Треба се негује Зока,као филадендрон,као кактус у зимском периоду,као чувени Банзаи дрво мало,патуљасто али прелепо..

Она ће оном да скрка до балчака..само стрпљења мало :)
Pa i On zna da će mu ga Zorana skrknuti , zato i pokušava da je sjebe preko svojih gnomova tipa Svinjotron Djuka , DJ Vučićević i sl , već skoro 3 godine ,ali Skat ne da , sad ćemo videti dal je možda od Mičela dobio befel da konačno skoloni Zoku , ili opet Lezba nemoćno kmeči preko medija , a debelguza ostaje u sedlu .
 
Зорана Михајловић је једна од тих који су спречавали да се Слободан Милошевић достојно сахрани уз високе државне почасти, које је као вишегодишњи председник заслужио.

Pa, to je da se čovek sit isplače :rida:
 
najgluplji predmet koji su mogli da daju deci u osnovnoj

Moja nastavnica muzičkog je tražila da ilustrujemo pesme
I onda je ocenjivala likovne radove.
Ali te ocene nije upisivala u dnevnik

A, da, isto je bila ovakva kao Zorana Mihajlović.
Isto je insistirala da se Slobo sahrani pod lipom u suton

- - - - - - - - - -

Mislim da je jasno da je Zoka neuništiva, i da od sarane Slobinja na groblju za sada nema ništa.

Zoka će postati još ozbiljniji igrač u narednom periodu.
Na tugu dobrodošlih :)
 
Moja nastavnica muzičkog je tražila da ilustrujemo pesme
I onda je ocenjivala likovne radove.
Ali te ocene nije upisivala u dnevnik

A, da, isto je bila ovakva kao Zorana Mihajlović.
Isto je insistirala da se Slobo sahrani pod lipom u suton

- - - - - - - - - -



Zoka će postati još ozbiljniji igrač u narednom periodu.
Na tugu dobrodošlih :)
meni nikad nisu isli ovi prirodni predmeti, matematika fizika hemija...
i jednom kad je htela hemiju da me pita, a kabinet bio na prvom spratu, dok je ona pisala zadatak na tabli ja sam skocio sa prozora
a naknadno sam polomio nogu
 

Back
Top