Sporazum sa FSB - Rusija "viri" u srpske podatke i tajne

Ti bi Srbendama da oduzmeš pravo da kvalifikuju i prete svakog i svakom ko ima iole drugačije mišljenje od njih, o bilo čemu?

Ti bi Srbendama da oduzmeš pravo da na taj način leče svoje komplekse?

Zlotvore...izdajniče...:hahaha:




Ovde je jedina tajna koliko tačno para Srbi na vlasti pokradu od srpske raje.

A ta tajna ne zanima ni CIA-u ni KGB.


Ако плебс плаћа, плаћа, плаћа и неитересује га кога поктрада што би то неког другог интересовало !


А за референдум.......шта би после тога Србенде радиле......ни пиво са два зуба у глави испред продавнице не би имало смисла
 
Poslednja izmena:
da cak 5% sveukupne populacije je za nato tj samo izdajnicki natovski olos poput tebe je za nato znamo ko ste i sta ste i ne treba vise da se skrivate vi ste oni koji su bili i za sve paktove koji su klali srbe gde su stigli vi ste ti isti koji su bili za hitlera ovaj put ima da vam iozbrisemo sa lica kugle zemaljske olosi jedni nacisticki

nije ni 5 posto. Za NATO su samo oni politicari koji su primili mito da rade na tome da se svetu prikaze lazna slika kako su njihove zemlje i narodi za NATO................primer CRNE GORE.......gde jedan MILO DJUKANOVIC sa par svojih mafijasa, za par miliona dolara predstavlja svetu kako je CRNOGORSKI NAROD ZA NATO.......................isto je i sa ITALIJOM, HRVATSKOM, NORVESKOM, NEMACKOM, GRCKOM, FRANCUSKOM......................................

a tu i jeste Problem. NATO trazi "kooperativne" politicare po celom svetu, kada ih nadje , ponudi im pare i medijsku podrsku (buduci da kontrolisu skoro sve medije u velikom delu svetu) da organizuju kampanju i pristupanje te drzave u NATO.............KAKO ZNAJU I UMEJU...............a kada je korupcija u pitanju, politicari (to su osobe koje su izrasle iz kriminala, ubistava, prevara, kradja.....................) se nece libiti ni rodjenu decu da prodaju za dolare i vlast .............koju im, po ulasku zemlje u NATO, ova monstruozna organizacija garantuje svojom vojskom, propagandom i agentima.......................


NIJE MI JASNO, ZASTO OVOLIKO PISEM KAD OVO SVI ZNAJU........?primera po svetu i oko nas kolko oces.
 
Па добро ако је тако као што ти тврдиш, што не иницирате референдум? :mrgreen:

sta ce nam Referendum? Ima li logike da peruanci na referendumu odlucuju o tome hoce li se u Japanu saditi krastavci ili boranija?
NATO se ne tice srpskog naroda JER JE NATO ORGANIZACIJA KOJA POROBLJAVA SVET, UBIJA, PLJACKA, UNISTAVA................................I VAN PAMETI JE DA SE UOPSTE SAZIVA REFERENDUM PO PITANJU DA LI SRPSKI NAROD ZELI DA KAO CLANICA NATO-a ZELI DA UBIJA, OTIMA, RAZARA..........................

ne pravi se naivna. DOBRO ZNAS STA JE NATO ....................................i nikom normalnom ne bi palo na pamet da SE SRPSKI NAROD IZJASNJAVA O TOME DA LI ZELI DA UBIJA.
 
sta ce nam Referendum? Ima li logike da peruanci na referendumu odlucuju o tome hoce li se u Japanu saditi krastavci ili boranija?
NATO se ne tice srpskog naroda JER JE NATO ORGANIZACIJA KOJA POROBLJAVA SVET, UBIJA, PLJACKA, UNISTAVA................................I VAN PAMETI JE DA SE UOPSTE SAZIVA REFERENDUM PO PITANJU DA LI SRPSKI NAROD ZELI DA KAO CLANICA NATO-a ZELI DA UBIJA, OTIMA, RAZARA..........................

ne pravi se naivna. DOBRO ZNAS STA JE NATO ....................................i nikom normalnom ne bi palo na pamet da SE SRPSKI NAROD IZJASNJAVA O TOME DA LI ZELI DA UBIJA.

Нека се распише референдум и нека гласачи одлуче. овако је све тралала :mrgreen:
 
retardi ostaju retardi :hahaha:

ne gledaj puno u ogledalo

- - - - - - - - - -

Opet biramo pogresnu stranu.

TUPKO, danke dojcland je BILO POGRESNO

- - - - - - - - - -

pa vidiš sad, Amerika je navikla dovoljno dugo da bude glavna, pra i jedina u svetu, odnosno "šta važi za mene ne važi za tebe", ali sada su naleteli na tvrdo, jer Rusija je u naletu, a Kina još i više (privredno i infrastrukturno), tako da... kada želiš da nađeš svoje mesto u svetu, zaboravi na to kome ćeš se zameriti, jer uvek će neko biti zakinut, a ovaj put mi je drago da Amerika bude u defanzivi. Rusija ustaje i nadam se da će biti aktivno uz nas, kada već 90-ih nisu mogli.

repka je dodeljena

- - - - - - - - - -

Nisu nas odavno lepo ponizili, sad ce imati izgovor.

Ali ok, mi smo posebni, najjaci, najpametniji. :roll:

- - - - - - - - - -



ruski konjusar.

ja sam mislio da to za vas rvate kazu da ste konjusari? mi smo ruska braca
 
U danima kada je opasnost terorizma globalna, danas ovi nasi kvzimediji prave prvoklasnu senzaciju od ovako necega. Pre nekih mesec i po dana Putin se javno zahvalio SAD na podacima koji su pomogli da se u Rusiji spreci teroristicki napad. Iako su globalni rivali, na mnogim pitanjima bezbednosti najveci protivnici saradjuju. Cak i mi saljemo detaljne podatke svim stranim sluzbama za mnoga pitanja, a posebno nakon ove velike migracije koja je isla preko nase zemlje. Valjda je cilj, koliko god mrzeli ili voleli nekog, da upozorimo ako ce u toj zemlji da stradaju neduzni ili da damo podatke koji bi doveli do sprecavanja napada.

Ali ovde se to pitanje poteze samo ako se tako nesto potpise sa Rusijom. Naravno da se javlja gomila neinformisanih evrofanatika koji u ovom vidi dalju "putinizaciju Srbije" i sta vec ne. Nije ni prvi ni poslednji put da se ima apsolutno cvrst stav o necemu o cemu se ne zna apsolutno nista. Ovim povodom naravno nisu se javili ni Stejt Department ni neka ozbiljna instituacija, ali jeste Zoran Zivkovic. Onda ako on kaze da tu nesto ne stima, to mora da je tacno.
 
najludji su mi ovi rusopatofili kako svima govore da su izdajnici, a jedino oni zapravo zele da svoju zemlju potpuno potcine Rusiji !

Npr oni kad bi se pitali mi uopste ne bi ni postojali narod kao, a da Putin naredi svi bi izginili !

najaci su mi ovi *******ni fasisti koje sebi daju za pravu da se uporedjuju sa citavim srpskim narodom a ne prelaze ni 5% sa svim manjinama kad bi se vas pitalo srbe bi potpuno istrebili u logorima poput jasenovca i jos bi u tome okupatoru pomagali samo tako kao i ustase,nedicevci ,ljoticevci i ostala teroristicko-nacisticka gamad sve je to isti kalup ljudi koje ne zasluzuje da dise ovaj zavduh sve to treba izbrisati sa lica zemlje jednom za sva vremena
 

Back
Top