Fimoza

pa valjda to ides kod urologa a to postoji drzavni

to je valjda ok sve mozda se i ne zakazuje ginekolog se ne zakazuje

tj zakazuje se ne treba ti uput ginek, mozda i urolog... mad ato je mozda androlog
 
jel operisao neko fimozu
i u kojoj se ustanovi to anjcesce radi
i jel preko drazvnog ili se placa nesto

To se obično operiše deci uzrasta od 7 do 10 godina, da bi posle mogla normalno da drkkaju i da jebbu kad dođe vreme.
To je mali hiruški rez, koji brzo zarasta ništa strašno, a može da izazove velike psihičke probleme ako se ne uradi na vreme,
posebno kad neka matora konjina ode da se operiše, jer onda sve sestre na odeljenju znaju da taj još nije ništa prccao u životu.
 
Ma šta nemoj sam.
Kad ti se digne i ukruti samo cimni kožu svom snagom na dole i problem rešen.
Koža će tako malo da ti krvari, al ništa više nego kad ti oni operišu, al ćeš bsr posle 5-6 dana moći da ****** ko čovek.

u seriji bila neka gadna frka od tog Sam, jos je skinuo uputstvo s interneta
bas mislim da je ta operacija
 
Operisan sam u prvom srednje. Nije bilo nista strasno. Nije cak ni bolelo. Pre operacije samo odes na kontrolu kod urologa (naravno), on ti zakaze, i to je to. Ja sam to radio u gradskoj bolnici, pod lokalnom anestezijom. Posle intervencije ima vrlo malo ili nimalo krvarenja, ali to nije nista strasno. To se prati par nedelja posle operacije, ides na kontrole itd... Samo sto treba da se "obuzdas" jedno vreme. :hahaha:
E jedino sto je malo zajebano je to sto bas svrbi kad zarasta. Pa kad si u busu ili u nekom drustvu, zna da bude nezgodno... :hahaha::hahaha::hahaha:
 
imam 17 godina.i nisam mogao prevuci kozicu preko glavica.mucilo me to i probavao sam i nije vrijedilo,onda sam poceo svaki dan kad bih se kupao malo po malo rastezati i prevlaciti kozicu i upravo sad sam je skroz prevukao i normalno je.bila mi je potrebna sedmica i po da skroz prevucem...
pozzz.ovo sam procitao na nekom forumu i djeluje
 
Zdravo svima. Da li neko zna sta se desava kada se ne povrne kozica na vreme ? Kada se ode kod urloga da sece kozicu,da li se ostaje na odeljenju ili je to rutinski zahvat? Hvala
 
Уролог ће видети шта је-фимоза,парафимоза,или ништа. Уколико је потребно,предложиће циркумцизију.

Ово је више тема за пдф здравље,али види у претраживачу,тема постоји.
 
Ovo je definitivno više za forum doktor.rs

Ja sam imao fimozu i niti jedna krema (didermal) niti vežbe, niti bilo šta slično nije moglo pomoći, nego potpuna cirkumizacija.

Jako je važno da se pre konačnog suda lekara probaju sve varijante koje ne uključuju u sebe momentalno leganje pod nož. Sečenje neka bude konačna varijanta.
 

Back
Top