KAČAVENDA DRŽAO BESEDU "O PRAVIM VREDOSTIMA"

На страну прича о подвођењу, која Блицу око Божића дође као добар дан, али увек ме фасцинирало то што њих заправо ово на крају мучи:

Taj kompleks smatra se najvelelepnijim zdanjem u svim srpskim eparhijama, a reč je o raskošnim građevinama sa sve pozlaćenim kupolama koji podseća na luksuzne hotele na plažama Egipta.

А то је вероватно и у визури његових читатеља тако. :zstidljivko:
 
ne znam šta je pričao o ženama.... al nije on jedini ***** i pedofil u ckrvi...

ma nije valjda.

Oni , koji su se zavetovali da ce se uza zid ...povlaciti i povlaciti i samo sa licem biti okrenuti ...onom.

- - - - - - - - - -

Владика је заслужено пензионисан, нема епархију, у чему је проблем? Треба га физички уклонити?

a moze li da to malko bolje obrazlozis.

penzionisan zasluzeno

dal zbog analnoga rada , dal zbog oralnoga rada , dal zbog zadovoljavanje , ono posredno , preko njega -onoga gore....

ili je to ...samo zadovoljenje.....
 
Владика је заслужено пензионисан, нема епархију, у чему је проблем? Треба га физички уклонити?

Нико не каже да га треба физички уклонити,треба га уклонити из цркве,не може неко као он да држи службу.
Имао је благу казну,само пензионисан и то је то.... блага казна.
 
Нико не каже да га треба физички уклонити,треба га уклонити из цркве,не може неко као он да држи службу.
Имао је благу казну,само пензионисан и то је то.... блага казна.

pa kako i na koji nacin da bude kaznjen.

nije mogao biti kaznjen , jer su mu sudili , oni sa kojima je i jeo i pio i hjebavao....narod.

sve su znali i jos stara narodna kaze

vrana vrani oci ne vadi.
 
Владика је заслужено пензионисан, нема епархију, у чему је проблем? Треба га физички уклонити?
Ova poruka je, najblaze receno, degutantna i ja stvarno ne znam odakle da pocnem sa odgovorom na nju, tako da ni necu.

На страну прича о подвођењу, која Блицу око Божића дође као добар дан, али увек ме фасцинирало то што њих заправо ово на крају мучи:



А то је вероватно и у визури његових читатеља тако. :zstidljivko:
OK, jeste BLIC ljigav do bola i jeste im doslo kao kec na deset da o Kacavendi pisu bas za Bozic, ali samo zato sto je ovakvim ljudskim mrcinama u ovakvoj Srbiji dozvoljeno da se kur*e.

Sto se tice toga koliko mu je 'palata' velelepna to ne znam, morao bih da odem da pogledam i da se licno uverim... tj, ako bi me Kacavendino obezbedjenje pustilo da gvirnem.

Šta je to "VREDOSTIMA"? I čemu galama ("Caps Lock" slova)?
Moja greska, izvinjavam se - uradio sam Copy/Paste naslova iz Bljuc-a, pa je tako ispalo.
 
Ko mu je sudio? Zasto nije u zatvoru?

Uzas....

Pa evo, korisnik "Rafael Korea" tvrdi da je doticni zasluzeno penzionisan i da ne treba da bude fizicki uklonjen.

Fizicko uklanjanje iz drustva, kolokvijalno poznatije i kao "hapsenje", rezervisano je samo za obicne pedofile i silovatelje koji nisu poreklom iz vizih rangova klera i koji nemaju nekog poznatog tatu, kao npr. Zeljka Mitrovica, pa da dete moze da radi sta hoce, da gazi koga hoce na pesackom prelazu, ili da guzi koga hoce... eto, toliko.
 

Back
Top