Đilas na čelu zajedničke liste

комшија

Stara legenda
Poruka
91.053
СА ДРУГОМ ЂИДОМ НА ЧЕЛУ, ЗАЈЕДНИЧКА ЛИСТА НЕ-РУСКИХ ПАРТИЈА ДОБИЛА ЈЕ СМИСАО!






http://www.danas.rs/politika.56.html?news_id=365378&title=%C4%90ilas+na+%C4%8Delu+zajedni%C4%8Dke+liste

Đilas na čelu zajedničke liste

Organi Pokreta slobodnih građana (PSG) doneli su danas odluku da se za beogradske izbore formira zajednička lista što većeg broja partnera, na čijem čelu će biti Dragan Đilas kao najbolji kandidat za gradonačelnika u ovom trenutku.

djilas.jpg


Ovo je saopštio predsednik PSG Saša Janković, posle današnjeg sastanka sa Đilasom.

"Đilas nije samo najbolji kandidat u ovom trenutku, već neko ko će pobediti na predstojećim izborima", naveo je Janković.

U saopštenju Pokreta se ističe da su politički organi i osnivači Pokreta slobodnih građana održali sastanak sa Draganom Đilasom u cilju utvrđivanja platforme za zajednički nastup na predstojećim izborima u Beogradu.

U toku tročasovnog konstruktivnog dijaloga diskutovalo se o strategijama nastupa na dolazećim izborima, kao i o zajedničkom radu na formulisanju i prezentovanju programa koji će omogućiti da se Beograd oporavi od zla koje mu je naneto u prethodne tri i po godine, navodi se u saopštenju.

Za razgovore s bivšim gradonačelnikom otvorena je Demokratska stranka (DS) iz koje najavljuju da neće biti prepreka pravljenju širokog opozicionog fronta.

Narodna stranka je na sednici Predsedništva posvećenoj beogradskim izborima formirala tim za razgovore sa, kako su rekli, relevantnim opozicionim akterima, uključujući i bivšeg gradonačelnika Dragana Đilasa.
 
Poslednja izmena:
Oнај Шапић сам носи крш и лом гласова... са још неколико партија иза себе могао би БГД изборе барем да учини занимљивим... Али не, опозиција воли да себи пуца у колено пре него што почне трку на изборима...

Ало Леса
Еј Чеву
Шта ћемо за изборе?
E имам ја једну идеју... могли бисмо да тражимо од...
Без концентрационог градоначелника са СНС молим те е
е јбга онда
Ајде смишљај нешто, сјебасмо се ако нешто не смислимо...
А јбте овај Вучић јесте омражен ал нас покида на сваким изборима... има нешто у томе...
У кидању?
Ма јок у омражености
У омражености_
Па да... омражен је и кида изборе сваки пут...
Да...и?
А и ми хоћемо да покидамо изборе... дакле само нам треба неко омражен, разумеш?
Мислиш?
Па да... ако нађемо неког довољно омраженог ће и он покида изборе, ко и Вучић, иста ствар.
Е онда не бери бригу... имам ја једног три у један... лицимур, лопов и лихвар... нема га омраженијег у БГД
Лицимур, лопов и лихвар... мислиш на...?
Тако је.. Ђилда бејбе кида изборе у најави
То је то, спасени смо... а приде нико од нас се неће избламирати на изборима,
Баци коску
...
Закуни се да носи коску у џепу
па за Азраела...
 
Јесу ли Гангула и друг Ђидо на прсудупе или нису? :think:
Друг Ђидо је увео Гангулу у политику.
Али зашто би Гангула ишао на заједничку листу тј у предизборну коалицију, када има своје сугурно гласачко тело са Новог Београда?
Новобеограђани обожавају Гангулу, па чак и велики број новобеоградских пензионера за које између осталог организује јефтине или чак бесплатне групне излете по Србији; многи од њих били би разочарани када би Гангула ушао у предизборну коалицију са неким, и можда у том случају гласали за СНС..
Из разлога што Гангула сасвим сигурно прелази цензус, и остварује добар резултат, небитно је да он као "солиста" буде на заједничкој листи не-*******ачких странака; једино што је битно јесте са ким ће у постизборну коалицију.

- - - - - - - - - -

Na davimo Beograd ce zestoko izbambusati Djilasovu listu u borbi za trece mesto na izborima.

Слично као за Гангулу, важи и за Иницијативу.
Највећи задатак Иницијативе Не Да(ви)мо Београд јесте да извуче што више апситената на гласање, оних који из оправданих или неоправданих разлога неће да гласају за постојеће партије.
 
Ма, питам за постизборну коалицију.

Гангула има амбицију да постане градоначелник.
Ја да сам неки креатор политике опозиције, ја би му то одмах дао после избора, а друг Ђидо да буде градски менаџер - и власт напрдњака у Београду одлази у историју.

- - - - - - - - - -

Dakle za Djida su Prangija, Hamdija, SuNATOvac, Tadija, Borko, Velja po mojoj nekoj proceni.

Zuti na okupu.

За Хамдију још није сигурно. Хамдија би одма`, али његов идеолог Чедомир Антић је за коалицију са *******има и клерикалцима Бошком Обрадовићем, Стаматовићем и Драганом Тодоровићем (екс-СРС, сада "Источна Алтернатива")
Но видећемо за пар дана.
Ја бих више волео да Хамдија оде тамо где му је место - међу десничаре.
Ем десничари са њим прелазе цензус, ем шта ће који к*рац са социјал-демократама; кад-тад би избио идеолошки сукоб. То јест, могло би то, ако би се откачио од Чедомира Антића, али то је немогућ догађај.
 
Poslednja izmena:
Mali - 44 %

Djilas - 30 %

Gangula 14 %

Ostali po 2 %
Мали 44%? Он ће доживети дебакл на овим изборима. Ако тако не буде, ја свечано изјављујем да више нећу писати на Крсти јер сам у том случају глуп тотално за политику.

- - - - - - - - - -

Ja mislim da Đilas neće prebaciti 20%.

Mislim i da Beli (ako se kandiduje) i DJB prelaze cenzus.

Ма који Бели. Напустио га Прилепак, и још неки, а сам не може.
 
Гангула има амбицију да постане градоначелник.
Ја да сам неки креатор политике опозиције, ја би му то одмах дао после избора, а друг Ђидо да буде градски менаџер - и власт напрдњака у Београду одлази у историју.

- - - - - - - - - -



За Хамдију још није сигурно. Хамдија би одма`, али његов идеолог Чедомир Антић је за коалицију са *******има и клерикалцима Бошком Обрадовићем, Стаматовићем и Драганом Тодоровићем (екс-СРС, сада "Источна Алтернатива")
Но видећемо за пар дана.
Ја бих више волео да Хамдија оде тамо где му је место - међу десничаре.
Ем десничари са њим прелазе цензус, ем шта ће који к*рац са социјал-демократама; кад-тад би избио идеолошки сукоб. То јест, могло би то, ако би се откачио од Чедомира Антића, али то је немогућ догађај.

Hamdija sa DJB i Dveri dobija 6% a sa žutarskom koalicijom deo je barem 30%.

Ipak je Prangija osvojio na predsedničkim u BG 24% a sam Hamdija 6%.
 
Mali - 44 %

Djilas - 30 %

Gangula 14 %

Ostali po 2 %

Koji Mali?
SNS gradonacelnik SNS Vucic SNS predsednik republike Srbije Aleksandar Vucic SNS lista SNS tim SNS Mali SNS Vucic SNS Beograd na vodi SNS jarbol SNS investicije SNS region SNS Vucic SNS

Taman koliko se on istice u gornjem redu toliko ce i da dobije ako ne bude Slika Dragog Vodje na plakatu.

Mali bi sam sa sobom bio srecan sa 40%
Djilas... 25% bi trebalo da uzme
SPS i kompanjoni 10% (mozda sa SNS, mozda samostalno, ne znam)
Beli 10%
ostatak je 15%
 
Па, нису победили ни 2000-те, зато су и спровели државни удар, само што сад запад заболе за њих; зато су овако нервозни.:lol:

nisu GA ni pobedili, ispravka,,,nisu mogli da GA pobede-jer on nije ni bio ni na vlasti tada..Sta pises Ti, majke Ti..?A DOS ako pricamo o njima DA JESU pobedili 2000te, naravno...O cemu mi pricamo bre..? Jesi pismen Ti, gde zivis, u Nikaragvi ili Srbiji..?
 
Ма све је то исто вучко, ђилас, шутко, мали, лопови које нема ко да хапси у овој нашој држави, јер су структуре безбедности уништене. Сва срећа што ће се сами поубијати око плена који је ионако мали. Нема више шта да се украде, а буџет владе је мали, градски такође, нема за све њихове покварењачке талове...........
 
nisu GA ni pobedili, ispravka,,,nisu mogli da GA pobede-jer on nije ni bio ni na vlasti tada..Sta pises Ti, majke Ti..?A DOS ako pricamo o njima DA JESU pobedili 2000te, naravno...O cemu mi pricamo bre..? Jesi pismen Ti, gde zivis, u Nikaragvi ili Srbiji..?
Веруј ти и у Маркларе, слободно...
И у радију живе мали људи, и што лепо певају!?
 

Back
Top