Opet o nepravdi

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.996
E ovako,izgreban meni auto,i pitam danas lika koji radi neke instalacije kamera da mi zbog tog slucaja instaltira u auto da vidim ko je to uradio,na sta mi on kaze da je isto imao slucaj neko mu busio gume i snimi ga,ode u muriju i sa inspektorom njemu na gajbu,matorac komsija,ali avaj,matori ima papir da je lujka i nista mu ne moze,kaze mu pandur sad ne smes ni da ga lomis jer ima zapisnik,trebao si ranije da mu skaces po lobanji,zamislite,sad sta da se radi,dal da nabavljam i ja taj papir pa pajser u ruke i po komsiluku,posto od pravde ocigledno nema vajde?:think:
 
Uradi sve sto je potrbno da kaznis tog majmuna.ne mogu ni da shvatim,a ni da svarim te ljude,ako nesto imas protiv mene,pa stani mi na crtu,pa sta bude.Ako je neki klinac,onda neznam sta da ti kazem.
 
100% je isto komsija pajser dusevni bolesnik koji je istripovao da sam mu zauzeo parking mesto,to normalan covek ne moze da uradi,zna da bi ga svako odrobijao ali se opusteno vraca i nastavlja
 
ne znam ljudi dal kapiraju s kim zivimo,to je auto preskup to nije zajebancija da iz cista mira nekom napravis stetu od 1000-1500e,ljudi se ubijaju za 1000din i manje i to su reci pandura,sta onda taj ocekuje,da li ima zenu,decu,da li je svestan sta bi mu neko uradio,mogao je auto biti nekog krimosa koji bi ga vezao za njega i vuko po gradu
 
cao. Ja bih ovde pisao o jednoj mnogo velikoj nepravdi.. IMa ih mnogo ali ja bih pisao za pocetak o ovoj jednoj velikoj nepravdi i zamolio bih da se o ovome ukljuce svi u dopisivanje... Ovako Postoji zakon o nasilju u porodici.. E taj zakon nije dobro definisan i u mesto da sprecava nasilje on ga jos vise i inspirise i produbljuje.kako . Namerno je napravljen zakon koji nije dobro definisan i na prvu loptu deluje ispravo ali nije... Evo primera . Zena koja je udata ili u partnerskim odnosima sa muskarcem. ona pocne zvocati, pokusa omalovaziti muskarca svaki dan na razne nacine u psiholloskom smislu, i onda ode i prijavi ga za nasilje u porodici i ako je on nije ni udario niti bilo sta od toga uradio. Sta se onda desava , ONda on prema novom zakonu odlazi 30 dana u zatvor. Ona zivi u njegovoj kuci , Ne dozvoljavamu da vidja decu , I kasnije mora da placa alimentaciju... A pritom je doziveo nasilje od strane zene , Doziveo nepravdu od strane zakona i zene. I BIo proglasen i ako je nevin da je nasilnik i samim tim je omalovazen kao muskarac , kao suprug kao muz i kao licnost , i njemu je nanesena velika nepravda ....Ovo je jako opasna nepravda koja umesto da pomogne ljudima u srbiji da imaju skladan brak bez nasilja ona obespravljuje muskarca i direktno utice na jos gore i zesce nasilje . I zato vi gledate i citate kako je muz ubio zenu . JEr mu je naneta gore navedena nepravda ::DD:D:D
 

Back
Top