Mislio sam da imam devojku...

...ali očigledno bejah u krivu...

evo, izneću problem, zanima me vaše mišljenje, šta sad da radim...

Izašli smo jedno desetak puta ovo ono, skupe večere i sve to, po koji poljubac i tako to.
nikad nismo bili nasamo kod mene ili nje. Ona bi da se kresnemo ali ja sam to izbegavao i odlagao zbog nekih svojih kompleksa, a i patim od erektilne disfunkcije i ne bih da se blamiram. ona je s druge strane, nimfomanka sa priličnim iskustvom.
i onda BAM!: priznala mi da se u proteklih par dana kresnula i to sa dva tipa, da ima te jake potrebe kada ovulira, a ja se povlačim te je morala i da uopšte i ne zna na čemu je sa mnom.
isto je pomenula dva puta da ako mi je mali nema ništa od nas dvoje, da je batalim. a mislim da mi je malo ispod proseka.

isprva, nisam pokazao šok čuvši da je kresnula prvo jednog onda a onda i drugog muškarca u jeku naših izlazaka (a možda i više njih), mada sam bio pijan i nije mi ni stigla do mozga na pravi način težina tih reči, ali sada jednostavno ne znam kako da pređem preko toga.

neki savet?

..:D
Idi dalje da trolaš.
 
nikad ni jedna riba nije bila kod mene na gajbi
a ovo želi da dođe
a lepa je i seksi je
mada skroz opičena i plaši me. ponaša se razvratno, impulsivno...

ali nekako mi je slamka ka ljudima
jer sam totalni samotnjak
ako se sad povučem, pitanje da li ću ikad više imati šansu da ostvarim bliskost sa nekom

Savet: pre razlaza joj dopusti da ti dođe u posetu... ;)
 
Svaka ce te ostaviti ako je ne kreses. Resi problem sa erektivnom disfunkcijom, meso zameni svezim vocem i povrcem, ako pijes i pusis batali, stekni kondiciju, idi na neki sport. Ako je problem i dalje prisutan onda primeni neku psiholosku metodu, moguce da se vuce od nekog stresa iz detinjstva.

Normalnih zena ima, sredi sebe i sama ce se namestiti koja je zainteresovana. Ta sa kojom si bio nije normalna jer da jeste ne bi bila sa drugima dok je u vezi sa trecim.
 
Svaka ce te ostaviti ako je ne kreses. Resi problem sa erektivnom disfunkcijom, meso zameni svezim vocem i povrcem, ako pijes i pusis batali, stekni kondiciju, idi na neki sport. Ako je problem i dalje prisutan onda primeni neku psiholosku metodu, moguce da se vuce od nekog stresa iz detinjstva.

Normalnih zena ima, sredi sebe i sama ce se namestiti koja je zainteresovana. Ta sa kojom si bio nije normalna jer da jeste ne bi bila sa drugima dok je u vezi sa trecim.
Karamele, ništa ti ne vredi veganstvo.Osušiće ti se makarona i onda ćao.
 
Najjace zivotinje su biljojedi (konji, zirafe, bizoni, slonovi...). Pored toga imaju i najvece kite.

Pitaj drugaricu posto nemas devojku ko je bolji u krevetu, vegani ili mesojedi.

A reci ti meni uspesnog sportistu vegana? Zasto ljudima fali BCAA lanac aminokiselina kad ne jedu meso? Taj ako se bavi profesionalno sportom zguta tonu suplemenata godisnje....Zguta i ovako ali kao vegan mogu misliti

Ti sada si uvalio poredjenje za nobela za glupost. Zasto je slon toliki koliki jeste a kolibri toliki koliki jeste?
 
A reci ti meni uspesnog sportistu vegana? Zasto ljudima fali BCAA lanac aminokiselina kad ne jedu meso? Taj ako se bavi profesionalno sportom zguta tonu suplemenata godisnje....Zguta i ovako ali kao vegan mogu misliti

Ljudima na biljnoj ishrani ne fali nijedan lanac aminokiselina. Uravnotezena ishrana vocem, povrcem i orasastim polodovima zadovoljava sve potrebe organizma za nutritijentima.

Oni koji pre treninga popiju 20 belanaca, ufiksaju se steroidom i pojedu hormon, njima mozda i treba nadogradnja.
 
Ljudima na biljnoj ishrani ne fali nijedan lanac aminokiselina. Uravnotezena ishrana vocem, povrcem i orasastim polodovima zadovoljava sve potrebe organizma za nutritijentima.

Oni koji pre treninga popiju 20 belanaca, ufiksaju se steroidom i pojedu hormon, njima mozda i treba nadogradnja.


Ovde se dokazuje tvoja glupost i neznanje. A to znam jos sa pdf-a teorija zavere gde si pobornik da je Zemlja ravna ploca. Uvrstio si steroid (gde se uglavnom uzima gh ili testosteron) sa belancima... Iako se mogu piti, izbegava se to.

Pucao si ovim na neke bildere i sl. a sa trabunjanjem o nadogradnji posrao si se i na paciente obolele od raka i ljude koje su proziveli teske saob nesrece i slicno. Ali ti to ne kontas, o cemu pricam jel...

Nisi mi naveo ozbiljne sporiste vegane?

Nemam ja nista protiv vegetarijanaca niti vegana ali mi smeta vase proseravanje na sve ostale.

Vecina vas nema pojma ni sta jede, ni sta fali, ni sta su aminokiseline. Onima sa dubljim dzepom i znanjem sigurno ne fali ali moraju se dobrano organizovati za to.

Za sta tacno se moraju pomucitiL

-lysine
-tryptophan
-threonine
-methionine

-riboflavin
-b12 (ne postoji u biljnoj formi, samo zivotinjskog porekla ili suplement i neki produkt soje ali ne i sama soja)
-vitamin d
-kalcijum, gvozdje i cink. (ovo manje od aminokiselina iznad)
 
Ne prestaje se dizati ali se dize redje. Zbog zasicenih masti (los holesterol) kojim obiluje meso a koje zakrcuje arterije. Penis je misic koji u sredini ima cev, sto se vise lepljivih masti zalepi za zidove, to ce se dizati teze. I redje.

Nisam ja dizajnirao coveka i rekao sta je za njega najbolje pa me i preskoci. Ako ti nesto u vezi ovoga nije jasno obrati se Bozi.
 
[/B]


Nisi mi naveo ozbiljne sporiste vegane?

Cornelia Ritzke

20171216_232107.jpg


20171216_232038.jpg


20171216_232131.jpg


20171216_232145.jpg


George Hackenschmidt, rvac i strongmen, doduse ne vegan vec ovo-lakto-vegetarijanac

20171216_210058.jpg
 
Ajde bre covece...u prvu da poverujem tako i izgleda ali dalje :rotf:

Sta i ti si vegan a drzis bildera na steroidima? Nemam ja nista protiv bildera niti steroida druze moj samo konstatujem.

Treca ti je poprimila musku facu od Trena a ruski lavic moze jesti salatu ali boc boc ;)

Pricaj te price nekom drugom , nekim klincima sa mesec dana u teretani i slicno. Nekome ko je preko 3 godine u tome i ima brata koji je preko 5, tesko ces smuljati ;)

A vidim da volis BB tako da ne znam sta se brukas sa ovim?

Inace ja ne znam da li ti znas engleski jezik ali za ovog coveka dole stoji da nije jeo VELIKE kolicine mesa. U prvom pasusu PROMOVISE najbolji odnos povrca i mesa. U zadnjoj recenici pise da pije mleko. Druze sta ti pricas?
 
Naravno da nisam vegan, bliza mi je ovo lakto vegetar. ishrana, ali samo teoretski, jer jedem pilece belo meso i ribu. Samo sam objektivan, i gledam stvari iz vise uglova... ne znam sta je tu problem. Znaci ako ne teras ludacki neku svoju pricu, uz ponizavanje svake price koja se ne slaze sa tvojom, odmah si diskreditovan kao. Hm...

Cime se brukam?

Na profilnoj je Frank Zane u zazenu... profilnom sam hteo reci da covek mora razvijati i duhovne i telesne sposobnosti i uspostavi jedinstvo duha i tela, baveci se i duhovnim i telesnim vezbama.
 
Poslednja izmena:
Ruski lavic je rodjen 1875 god. Hemija tada mije bila toliko razvijena. U pocetku je govorio da ne treba jesti velike kolicine mesa. A onda i batalio potpuno, postajuci ovo lakto vegetarijanac. Razumem i govorim srpski, engleski, nemacki, latinski...
 
Poslednja izmena:
...ali očigledno bejah u krivu...

evo, izneću problem, zanima me vaše mišljenje, šta sad da radim...

Izašli smo jedno desetak puta ovo ono, skupe večere i sve to, po koji poljubac i tako to.
nikad nismo bili nasamo kod mene ili nje. Ona bi da se kresnemo ali ja sam to izbegavao i odlagao zbog nekih svojih kompleksa, a i patim od erektilne disfunkcije i ne bih da se blamiram. ona je s druge strane, nimfomanka sa priličnim iskustvom.
i onda BAM!: priznala mi da se u proteklih par dana kresnula i to sa dva tipa, da ima te jake potrebe kada ovulira, a ja se povlačim te je morala i da uopšte i ne zna na čemu je sa mnom.
isto je pomenula dva puta da ako mi je mali nema ništa od nas dvoje, da je batalim. a mislim da mi je malo ispod proseka.

isprva, nisam pokazao šok čuvši da je kresnula prvo jednog onda a onda i drugog muškarca u jeku naših izlazaka (a možda i više njih), mada sam bio pijan i nije mi ni stigla do mozga na pravi način težina tih reči, ali sada jednostavno ne znam kako da pređem preko toga.

neki savet?

Daj mi njen broj da popricam ja sa njom.
 

Back
Top