Kinezi ce biti prvi!

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Kinezi ce biti prvi koji ce sleteti na Mesec sa ljudskom posadom!

To je MOJE MISLJENJE, nisam nigde procitao.

To je kineska DRZAVNA TAJNA.


Dok se Amerikanci rasplinjuju sa orbitalnim stanicama, Mescom, Marsom, Venerom - Kinezi guraju pravo ka cilju - Mesec!

Rusi su vec davno ispali iz trke...:sad2:

2020, Kina sprema 2 leta sa raketama Chang'e 6 i 7 na mesec...Cuj, 2 leta jedan za drugim...

Ja verujem da ce taj Chang'e 7 nositi na Mesec ljudsku posadu.

Time ce Kina postati SVETSKI LIDER u istrazivanju Kosmosa.....
 
Kinezi ce biti prvi koji ce sleteti na Mesec sa ljudskom posadom!

To je MOJE MISLJENJE, nisam nigde procitao.

To je kineska DRZAVNA TAJNA.


Dok se Amerikanci rasplinjuju sa orbitalnim stanicama, Mescom, Marsom, Venerom - Kinezi guraju pravo ka cilju - Mesec!

Rusi su vec davno ispali iz trke...:sad2:

2020, Kina sprema 2 leta sa raketama Chang'e 6 i 7 na mesec...Cuj, 2 leta jedan za drugim...

Ja verujem da ce taj Chang'e 7 nositi na Mesec ljudsku posadu.

Time ce Kina postati SVETSKI LIDER u istrazivanju Kosmosa.....

Posle 37 godina NASA uključila motore "Vojadžera 1" / VIDEO


https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2017&mm=12&dd=02&nav_id=1331664


Slab pokusaj trolovanja Blajbi , moze to i bolje. Lepo je videti da imamo osobu na krstarica koja zna drzavnu tajnu Kine.
 
Za pocetak, mogao bi neko da usmeri teleskope ka mesecu i da pokaze ostatke prethodnih bivanja tamo. To bi bio jasan i konacan dokaz.
Ako mogu da snimaju zvezde udaljene ne-znam-koliko svetlosnih godina odavde, nije valjda pretesko da fotografisu na oko 360 000 kilometara.

To bi bio kraj svog lupetanja bilo je / nije bilo.

Ako najobicniji fotoaparat danas moze da ima uvecanje 20 puta, kamera... mozda 50... sa uvecanjem od 1000 puta bi se vec barem naziralo. Neka me ispravi neko ako gresim.

Trebalo bi da se zna gde su sletanja izvrsena.
 
Za pocetak, mogao bi neko da usmeri teleskope ka mesecu i da pokaze ostatke prethodnih bivanja tamo. To bi bio jasan i konacan dokaz.
Ako mogu da snimaju zvezde udaljene ne-znam-koliko svetlosnih godina odavde, nije valjda pretesko da fotografisu na oko 360 000 kilometara.

To bi bio kraj svog lupetanja bilo je / nije bilo.

Ako najobicniji fotoaparat danas moze da ima uvecanje 20 puta, kamera... mozda 50... sa uvecanjem od 1000 puta bi se vec barem naziralo. Neka me ispravi neko ako gresim.

Trebalo bi da se zna gde su sletanja izvrsena.

Pa gresis. Habl ne moze da vidi povrsinu Meseca kao sto zamisljas. Strucno objasnjenje na engleskom:



No, Hubble cannot take photos of the Apollo landing sites.

An object on the Moon 4 meters (4.37 yards) across, viewed from HST, would be about 0.002 arcsec in size. The highest resolution instrument currently on HST is the Advanced Camera for Surveys at 0.03 arcsec. So anything we left on the Moon cannot be resolved in any HST image. It would just appear as a dot.

Here is a picture that Hubble took of the Moon:
http://hubblesite.org/newscenter/archive/1999/14/

Eto ti slike pa vidi.


A evo slika svih Apolo misija, samo za one koji ne veruju ovo nisu nikakve slike. Oni hoce HD sliku zastave itd...

https://www.flickr.com/photos/47833278@N02/17229073722/
 
Ja sam davno video dokaz da su ameri sletali na mesec
gde su poboli zastavu koja se vijori na vetru
Da sad ne kopam po arhivama trazeci sliku,

A bitno:
Sta ce bilo ko raditi na Mesecu ???

Ne moras ti nista da kopas, imas ceo snimak sletanja na Mesec na yt. Nista nije skracivano.

Zastava se ne vijori ni na kakvom vetru. Pomera se u trenutku kada se zabija u tlo i nekoliko trenutaka nakon pustanja stapa na kome se nalazi.

Ne znam koliko si upoznat sa zakonima fizike koji vladaju na Mesecu? Ocekivas da je sve isto kao na Zemlji ili?


Apsolutno nema nikakvog vetra, sto pokazuje i kraj snimka. Naravno ako ti se gleda ceo snimak , pusti ga i odgledaj.
 
Nije njima stvar u sletanju na Mesec i stvar da li su ljudi u stanju ili ne, nego je njima trn u oku sto su to uradili Amerikanci!

Da su Rusi sleteli, to ne bi uopste bilo upitno za njih.

Na ovom forumu je sve *******ija-*******ija odnos.
 
Poslednja izmena:
Kinezi ce biti prvi koji ce sleteti na Mesec sa ljudskom posadom!

To je MOJE MISLJENJE, nisam nigde procitao.

To je kineska DRZAVNA TAJNA.


Dok se Amerikanci rasplinjuju sa orbitalnim stanicama, Mescom, Marsom, Venerom - Kinezi guraju pravo ka cilju - Mesec!

Rusi su vec davno ispali iz trke...:sad2:

2020, Kina sprema 2 leta sa raketama Chang'e 6 i 7 na mesec...Cuj, 2 leta jedan za drugim...

Ja verujem da ce taj Chang'e 7 nositi na Mesec ljudsku posadu.

Time ce Kina postati SVETSKI LIDER u istrazivanju Kosmosa.....

Блајби, слабо си пазио на часу !!!

Ходање човека по Месецу уз сву познату и најсавременију постојећу технологију за сада уопште није могуће јер је радијација таква да ни један живи организма не би преживео ни сат времена на месечевој површини.
 
Nije njima stvar u sletanju na Mesec i stvar da li su ljudi u stanju ili ne, nego je njima trn u oku sto su to uradili Amerikance!

Da su Rusi sleteli, to ne bi uopste bilo upitno za njih.

Na ovom forumu je sve *******ija-*******ija odnos.

I ja sticem taj utisak.

Ali i da su prvi ne znam ko ima mrskiji od njih pa da navedem primer, sleteli na Mesec, trebalo bi to priznati, pa nemoguce je ocekivati da valjda ta Amerika bas nista nije dobro uradila? Da bas sve laze? To je nemoguce pa kako god.
 
Ja sam skepitik sa tim sletanjem na mesec ne zbog tehnoloških mogućnosti koje su bile tu već zbog radijacije Van Allenovi prstenova o kojim se nije znalo tada ,,,,aluminiumske kapsule iz tog doba u kojima su leteli nisu mogle proći bez oštećenja po letelicu i posadu..Koga intersuje na 3 min 39 sec...Se omaklo ovom iz NASE ;)
 
Poslednja izmena:
Ja verujem jer zasto bi zamajavali ceo svet direktnim prenosom tj.jer u ono vreme je i direktni prenos bio skoro isto takvo tehonolosko dostignucce. Ne isto, ali kazem, skoro isto.

Ne moze bas u sve da se sumnja, pa i ti ljudi koji su sleteli na Mesec su svedocili, pisalo se o pripremama potanko kao i posle toga kako je izvedeno, zasto bi neko o tome lagao?

Uostalom i Rusi su pre toga poslali Lajku, ne sumnjam ni u to, zasto bih? Valentinu Tereskovu i td..
 
Poslednja izmena:
Kinezi ce biti prvi koji ce sleteti na Mesec sa ljudskom posadom!

To je MOJE MISLJENJE, nisam nigde procitao.

To je kineska DRZAVNA TAJNA.


Dok se Amerikanci rasplinjuju sa orbitalnim stanicama, Mescom, Marsom, Venerom - Kinezi guraju pravo ka cilju - Mesec!

Rusi su vec davno ispali iz trke...:sad2:

2020, Kina sprema 2 leta sa raketama Chang'e 6 i 7 na mesec...Cuj, 2 leta jedan za drugim...

Ja verujem da ce taj Chang'e 7 nositi na Mesec ljudsku posadu.

Time ce Kina postati SVETSKI LIDER u istrazivanju Kosmosa.....

Kako to
nisu tvoji us prijatelji bili na mjesec?
 
Imas jako neozbiljne postove za jednog moderatora. ;)

:)

O kakvoj ozbiljnosti bi bilo dovoljno za Tebe , ako imamo u vidu sve ono sto se po Netu pisalo i pise na racun tog puta na Mesec ...?

A i da li Ti svoje boravke na Netu shvatas bas stoliko ozbiljno i da li smatras da "moderatori nemaju dusu" ...? :)

Da ne spamujemo ovu @temu previse ...
 

Back
Top