Revolucija je počela: "Seks sa robotom je kao sa pravom ženom"

Znam, ali nije pala sa marsa....Marsa...

Zene se uvek, ali nek bude da ublazim cesto kriju iza toga nisam znala..
Svuda oko tebe se stalno , svaki dan desava ono sto prikazujes , a to nemas pojma....
To sto nije svesna da je deo mashine koja jasno upotrebljava mrznju prema muskarcima, to nije opravdanje da ne primi udarac kad prosipa tu mrznju...

To sto zena voli jednog muskarca uopste ne znaci da ne prosipa muskomrzacku politiku...

Cak ako malo prelistate literaturu videcete da je cest slucaj zenomrstva koje je patolosko, kad muskarac previse voli jednu zenu, majku, pa onda mrzi ostale zene, bilo zato sto su u njegovom umu rivalke ili zato sto nisu dostojne idealizacije koju sprovodi nad likom majke...

A da ne pominjem da se milion slucajeva svaki dan koristi po principu nisam svestan sta cinim da se ..........pokradu pare, neko samelje i blokira, obescasti, unisti, zaplasi, i milion zlih i koristoljubivih aktivnosti...


Moj politicki stav, a ovo je politicko i drustveno pitanje je da zena koja nastupa sa muskomrzackom politikom koja je uvijena u emancipatorski zensku politiku , treba da bude tako i oznacena...a ne da se njeno ispoljavanje tretira kao pojedinacni 1 na 1 odnos koji nema uticaja ni na sta....
A videli smo sta se desava u zenskim umovima kad ne reagujes i pustis da polako pa sve vise pljuckaju i na kraju gaze iz obesti da bi se osetile mocnima..

Nema granice kod frustracionih bica kad kazu dobro je osetila sam niske porive, sad cu prestati....dok se ne uplasi ili dok ne lupi glavom o zid...

Nista tu nije neljudski i neprikladno , cak sta vise, to je istovremeno i odbrana gradjanskog u odnosu na dominantno seljacko ponasanje..
Ponasaj se u svakom trenutku i DANAS gradjanski i ljudski , a ne da prskas svuda okolo sa vredjanjima i nepostovanjima da bi zaradila preko nivelacije postovanje za sebe i svoj rod...

To sto arbitriras na pitanjima u kojima ne postujes ovo gore napisano te takodje stavlja u mashinu....

Ti nisi malo dete da ne bi znao da se svadja izmedju muskarca i zene danas zove seksualno uznemiravanje a ne svadja...
 
Eeee, ja bih do sada jedno 5 robotica imao u podrumu. Prstale bi kokice. Samo da spuste malo cenu, poboljsaju kvalitet i carina postane postena (posto sumljam da cemo ovo naci u srpskom sex shopu pored jestivih gacica, helouvin kostima i plasticnih pumpica.)

- - - - - - - - - -

Mada i kada se pricalo o uredjajima na touch skreen, vecina se podsmevala i nezainteresovano reagovala. A sada svaka tuka svajpuje i skroluje.
 
Pa da,
napokon neces morati da razmisljas da li ce orgazmirati, da li si ispritiskao sve prekidace, da li ce traumaticno da prekine sex u sred igre i predomisli se, neces imati vise anksioznost da li ce u opste biti sexa, da razmisljas o posledicama posle, da li moras da ostanes sa njom u vezi zbog toga, da se trudis i cimas, upoznajes njene ljubomorne drugarice, uvijas i dovijas se kako da je opustis, zasmejes, da li je razradila dovoljno analni da je ne boli, bla bla. Sve to vise ne moras.

- - - - - - - - - -

Neces se vise vuci po sabanskim klubovima, slusati muziku koju ne volis, biti u prisustvu ljudi koje ne podnosis, sve je to ta socio-sexualna dinamika, dosta toga ce promeniti.
 
Ova se naduva......Poasle obavljenog posla je operes, isduvas i sklonis u kutiju, pod krevet...

DdcC2eP.jpg
 
Hoce li Dormeo izbaciti model od memorijske pene?
Da se covek iseksa i odmori istovremeno....

- - - - - - - - - -

Apropo toga, upoznao sam , tj bio u kontaktu sa devojkama koje se maksimalno trude, kao gejse u seksu....i pazljive su i imaju falinku da vole da flertuju sa drugim muskarcima i niko ih nece...tj hoce ih , ali ne mogu da im pariraju....i stalno bi da se vrate, sreca te nisu sinhronizovane kao sto neke jesu, ove se nude naizmenicno.
Ranije ,kao mladji sam imao problem sinhro riba, znaci 3 meseca me nece ni jedna i onda me hoce njih 7....

Sad vec raslojavam, tj tacno znam pred novu godinu i osmi mart zasto me zele...
 
Pa da,
napokon neces morati da razmisljas da li ce orgazmirati, da li si ispritiskao sve prekidace, da li ce traumaticno da prekine sex u sred igre i predomisli se, neces imati vise anksioznost da li ce u opste biti sexa, da razmisljas o posledicama posle, da li moras da ostanes sa njom u vezi zbog toga, da se trudis i cimas, upoznajes njene ljubomorne drugarice, uvijas i dovijas se kako da je opustis, zasmejes, da li je razradila dovoljno analni da je ne boli, bla bla. Sve to vise ne moras.

- - - - - - - - - -

Neces se vise vuci po sabanskim klubovima, slusati muziku koju ne volis, biti u prisustvu ljudi koje ne podnosis, sve je to ta socio-sexualna dinamika, dosta toga ce promeniti.

Ali zaboga Napokon(e), pa u čemu je onda uopšte poenta? Zar si se toliko smorio, otupeo i dehumanizovao da ti je cela ta mužjačka predigra koja se vekovima odvija na prirodan.....doduše i komplikuje i pojednostavljuje u skladu sa trenutnom sjebanošću civilizacije, ali je uvek pokretački i (re)produktivan način,
sada svedena na naduvavanje plastične lutke i guranja penisa u nešto što je prethodno prošlo kroz, štaznam, nanotehnolodzikalrobotiks laboratoriju nekog buđavog malog Japanca?
Možeš ti sad reći : koleginice ne se.ri, možeš po običaju i ništa da ne napišeš, ali....mene zaista interesuje šta ti vidiš kao potencijalni stimulans u ovoj budalaštini?
Šta bi tebe , poštovani moj kolega Napokone, tu napalilo?
Mislim, pitam te onako..nemoj odmah da padneš u vatru cinizma::heart::
 
Ali zaboga Napokon(e), pa u čemu je onda uopšte poenta? Zar si se toliko smorio, otupeo i dehumanizovao da ti je cela ta mužjačka predigra koja se vekovima odvija na prirodan.....doduše i komplikuje i pojednostavljuje u skladu sa trenutnom sjebanošću civilizacije, ali je uvek pokretački i (re)produktivan način,
sada svedena na naduvavanje plastične lutke i guranja penisa u nešto što je prethodno prošlo kroz, štaznam, nanotehnolodzikalrobotiks laboratoriju nekog buđavog malog Japanca?
Možeš ti sad reći : koleginice ne se.ri, možeš po običaju i ništa da ne napišeš, ali....mene zaista interesuje šta ti vidiš kao potencijalni stimulans u ovoj budalaštini?
Šta bi tebe , poštovani moj kolega Napokone, tu napalilo?
Mislim, pitam te onako..nemoj odmah da padneš u vatru cinizma::heart::

Ne vidim tu poentu neke prirode. Pogotovu gledati na prirodu kao nesto ispravno. Covek je stvorio kulturu i civilizaciju zato sto mu se nije svidjala priroda. poceo je da presadjuje i ukrsta biljke jer mu se nije dopalo kako je to priroda rasporedila. Stvoreni su zakoni i kultura ponasanja zato sto mu se nije dopalo kako se ljudi prirodno ponasaju. Na zalost sex tu nije preterano uvrstan vec je tabuiziran. Kada je sex u pitanju, ja zaobilazim prirodan nacin. Neka hvala. Zbog tog prirodnog nacina, vekovima su ljudi ubijani.
Drugo. Ja volim dobar sex, ne volim da sam isfrustriran tokom sexa. To je za mene los sex.
Poenta je: Pre cu lutku, nego takav sex. Plus, nekako se u toj prici osecam emancipovano. Nezavisno od tudje sexualne dozvole, priselekcije ili cega vec. Tako imam skladniji odnos sa zenama oko sebe.

- - - - - - - - - -

Civilizovaniji.
 
Ne vidim tu poentu neke prirode. Pogotovu gledati na prirodu kao nesto ispravno. Covek je stvorio kulturu i civilizaciju zato sto mu se nije svidjala priroda. poceo je da presadjuje i ukrsta biljke jer mu se nije dopalo kako je to priroda rasporedila. Stvoreni su zakoni i kultura ponasanja zato sto mu se nije dopalo kako se ljudi prirodno ponasaju. Na zalost sex tu nije preterano uvrstan vec je tabuiziran. Kada je sex u pitanju, ja zaobilazim prirodan nacin. Neka hvala. Zbog tog prirodnog nacina, vekovima su ljudi ubijani.
Drugo. Ja volim dobar sex, ne volim da sam isfrustriran tokom sexa. To je za mene los sex.
Poenta je: Pre cu lutku, nego takav sex. Plus, nekako se u toj prici osecam emancipovano. Nezavisno od tudje sexualne dozvole, priselekcije ili cega vec. Tako imam skladniji odnos sa zenama oko sebe.

- - - - - - - - - -

Civilizovaniji.

I koliko je u etičkom smislu taj čovek koji je stvarao kulturu i civilizaciju zato što mu se nije sviđala priroda i koji je želeo da prevaziđe taj retrogradni naturalizam pa napravio ovu Ejpril
zaista odmakao od onog nekog dalekog pretka koji se siroma, dok je čuvao stado na šarplaninskoj visoravni, domogao nesrećne koze ili ovce
i odradio svoje potrebe?
I sve to bez frustracije, bez posledica, bez dosadne predigre, bez glupave romantike i traganja za tačkom G,...osim što je nesrećnica možda promrmljala neko nemušto beeeee...?


No nebitno, kapiram šta je tvoja poenta, ne osuđujem je ali je ne mogu prihvatiti.


......




Nego, moram se i malo našaliti (nećeš se naljutiti?!) Ma ljuti se uostalom, baš me briga:p :mrgreen:

Ovako Mr Napokon i ja izgledamo dok vodimo razgovor na ovu temu:


Screen-Shot-2015-10-05-at-7.jpg



Ripley- Sa nestrpljenjem iščekuje govor Mr Napokona nadajući se da će elaborat trajati nešto kraće nego svojevremena Vučićeva obraćanja naciji,
iako pritom ona ni za živu glavu ne pokazuje emocije, jer to ne samo da više nije zakonom dozvoljeno, nego brate nije ni civilizovano: ))

Mr. Napokon sa očinski blagim, ali u isto vreme autoritativnim glasom počinje svoje izlaganje:

Libria, I congratulate you.
At last peace reigns in the heart of man.
At last war is but a word whose meaning fades from our understanding. At last, we are whole. Librians, there is a disease in the heart of man. Its symptom is hate. Its symptom is anger. Its symptom is rage. Its symptom is war. The disease is human emotion.
But Libria, I congratulate you, for there is a cure for this disease. At the cost of the dizzying highs of human emotion, we have suppressed its abysmal lows.
And you, as a society, have embraced this cure.: Prozium. Against all odds, and your own natures. You, have, survived. ...Glue of our great society. Salve and salvation, it has delivered us from pathos, from sorrow, the deepest chasms of melancholy and hate. With it, we anesthetize grief, annihilate jealousy, obliterate rage. Those sister impulses towards joy, love, and elation are anesthetized in stride, we accept as fair sacrifice. For we embrace Prozium in its unifying fullness and all that it has done to make us great.


Ripley* zgranuta potiskuje užasavajuću nelagodu koja joj steže srce ali pozdravlja odlučno :Hail to Mr Napokon !

Dobro sad, u sledećoj sceni mene su naravno uhapsili, neko me odrukao da komšija i ja već nekoliko meseci održavamo prirodne sexualne odnose dok smo našim silikonskim partnerima Ejpril i Johnsonu izvadili baterije i stavljamo ih samo kad kome od nas dođu gosti, familija i sl.
Inače ta civilizacijska i kulturološka tekovina cinkarenja nikad neće biti prevaziđena, pih.:malav:




 

Back
Top