Zavrsila sam fakultet a ne znam koji

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.292
http://www.blic.rs/zabava/vesti/zav...srpska-starleta-sokirala-priznanjem-o/gyrplnx
Dok mnogi misle da obrazovanje ne ide uz osobe kao što su starlete, neke od njih upravo to ističu u prvi plan kao jednu od svojih bitnih prednosti. Neke od njih su priznale da su to radile i preko veze.

:lol:

Nada Đukić Blondi
D4tktkqTURBXy9lNWY0MmU1YjM1OTY3MmQwZWE2NTUxMjFlNmJjODNhMy5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


“Ja sam preko svog kuma, mnogo jak čovek koji nažalost nije više sa nama. Nešto smo pričali i on mi je rekao, mnogo si inteligentna, jako brzo kontaš stvari, vidim kako na telefonu kuckaš, na računaru, jako brzo sve… Daj nešto malo više, ali ja sam rekla da nemam volju i želju da učim, neke stvari su mi bile bitnije. Tada sam se s njim dogovorila, on je to završio i ja sam dobila diplomu. Tako sam ja završila fakultet, ništa ne krijem. Ne znam koji. Znam da neću da radim jer ja nisam devojka koja radi, nikada u životu nisam radila, niti ću da radim, svesna sam toga. Uvek sam sve imala”, rekla je Blondi u jednoj emisiji.

Soraja Vučelić
438785e9781e78b7180176395ae47128.png


Završila sam psihologiju, ali o tome nisam mnogo pričala jer za nas poznate ličnosti kažu – pa, kako ona ima fakultet? Kao da je to nešto nemoguće i neverovatno”, izjavila je Soraja za emisiju Exkluziv

Stanija
aa55cc20e602f0b5040d27866d9e569d.jpg

Ostao mi je još diplomski. Znaš koliko su bili teški ispiti. Hoću da imam diplomu da se hvalilm, da svi kažu kako sam obrazovana i da mogu da me poljube u to lepo d**e - rekla je davno Stanija, a u međuvremenu je diplomirala ekonomiju, a nakon toga izjavila.
Želim javno sa svima da podelim - diplomirala sam na državnom Ekonomskom fakultetu sa desetkom- ponosna je bila starleta.

Tijana Ajfon
368b20ab592b81e35538c6986b2c9810.jpeg


Tijana Ajfon je bila srećna kada je upisala državni fakultet, ali šok je ubrzo usledio. Iz te akademske ustanove naredili su joj da ne govori gde studira jer bi time diskreditovala ugled tog fakulteta. Pitanje je samo da li je uopšte položila neki ispit ili je ipak shvatila da visoke škole nisu za nju.

Mimi Oro
9423e46e02b476da4de56c89bcae95df.jpeg


"Diplomirani ekonomista- računovodstvo i revizija- odbrana diplomskog sa ocenom 10", kratko je napisala ova starleta nakon što je završila privatni fakultet.

Maca Diskrecija
a53a59e121de67e018df0352252d2247.jpeg

"Završila sam fakultet za se*s sa čistom desetkom", napomenula je jednom prilikom Senada, devojka iz Bosne koja se u javnosti predstavlja kao Maca Diskrecija. Poznato je da ona nikad nije ni kročila u bilo koju akademsku instituciju.
...........................................................................................................................................................

Komentar nepotreban.. osim da se smejemo :rotf:
 
...revizije nikad nijesu potrebne,
potrebne su unutrasnje snage
a spoljasnje svakojako imaju
rok trajanja
a,
narocito kad se te 'snage'
obilato izlazu 'edukacijama' i skenirancijama....
Diplome i sertifikati su vec izbaceni oznacivi simboli
jer i ko ih daje
i ko ih prima
bez,- kredibiliteta je...
 
zaista ne kapiram zašto kukumavčite na ove ženske, jeste da nisu sve ribeštine..ova maca je toliko prosečna fizički, da je i moja baba bolja riba od nje, viđala sam je na žurkama, niko je ne registruje..soraja je već odavno isfulana, ne može ni sex od pola sata da naplati, jedino nekom dedi..mimi je oronula načisto..tako da je svako prikazivanje i skretanje medijske pažnje, makar i antireklama-jeftin trik..devojke koje zgrću kintu ne eksponiraju se po rijalitijima i ne pričaju takve stvari..jedino je još Nada ono opstala da drži neki rejting.
U rijalitije se ide, kada izgube klijentelu, a ne mire se da je to konac karijere..
evo moj kum je kresao staniju onako bez troškova, samo večera i 3 pića..kaže doope puno celulita..
inače, uopšte nije smešno to što pišete..one vas ne dovode u opsanost, već isti dilkani koji kupuju diplome, a za koje glasate :zcepanje:
msm nešto..ovi naši čobani nisu ni videli bolju ili skuplju cicu, znaju samo ove iz medija..posle papir utroše u toaletu.:mrgreen:
to je za sirotinju.
 
Stara vest za Blondi koja je takodje rekla da se tim poslom nece baviti.Starlete nisu bitne.To je skretanje paznje javnosti sa pravog problema kupljenih diploma.

Koliko obicnih ljudi zaista ima kupljenu diplomu?Oni sto zavrse fakultet a pojma nemaju.Potom ljude koji su ucili i zavrsili taj faks zovu "kolegama".

Ljudi koji uce i zavrse faks ne mogu od raznih sa kupljenim diplomama zavrsenih studenata da nadju posao.Zato odlaze a nama ostaju oni sto ne znaju svoj posao.To je pravi problem koji se ne spominje.Kad ti sutra lekar bilo koji ne zna svoj posao,medicinska sestra,neko iz katastra itd.isl.Takvi zivot zagorcaju ili upropaste ljudima.

Smrt malog Radenka je nastupila jer lekar nije znao svoj posao.Npr.Ona devojka sto je umrla zbog rutinske operacije prsta na nozi cini mi se.Koliko takvih situacija ima?Bezbroj,stalno se desavaju.To su pravi problemi kad neko ne zna svoj posao.
 
Ja sam sve kanale Pink-a blokirao na tv, iako ih imam u paketu, baš zbog ovakvih stvari.
Ljudi, nas truju MEDIJI. Uništavaju nas, medjusobno zavadjuju i čine nam ovaj život još težim. Ne kažem, može da nas nasmije jedna ovaka pojava na tv, ali ne da to bude 24h sata.
P.S. Ne dozvolite da vam ovaki i šlični ljudi (politika) oduzimaju vrijeme na dnevnom nivou.
 
http://www.blic.rs/zabava/vesti/zav...srpska-starleta-sokirala-priznanjem-o/gyrplnx
Dok mnogi misle da obrazovanje ne ide uz osobe kao što su starlete, neke od njih upravo to ističu u prvi plan kao jednu od svojih bitnih prednosti. Neke od njih su priznale da su to radile i preko veze.

:lol:

Nada Đukić Blondi
D4tktkqTURBXy9lNWY0MmU1YjM1OTY3MmQwZWE2NTUxMjFlNmJjODNhMy5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


“Ja sam preko svog kuma, mnogo jak čovek koji nažalost nije više sa nama. Nešto smo pričali i on mi je rekao, mnogo si inteligentna, jako brzo kontaš stvari, vidim kako na telefonu kuckaš, na računaru, jako brzo sve… Daj nešto malo više, ali ja sam rekla da nemam volju i želju da učim, neke stvari su mi bile bitnije. Tada sam se s njim dogovorila, on je to završio i ja sam dobila diplomu. Tako sam ja završila fakultet, ništa ne krijem. Ne znam koji. Znam da neću da radim jer ja nisam devojka koja radi, nikada u životu nisam radila, niti ću da radim, svesna sam toga. Uvek sam sve imala”, rekla je Blondi u jednoj emisiji.

Soraja Vučelić
438785e9781e78b7180176395ae47128.png


Završila sam psihologiju, ali o tome nisam mnogo pričala jer za nas poznate ličnosti kažu – pa, kako ona ima fakultet? Kao da je to nešto nemoguće i neverovatno”, izjavila je Soraja za emisiju Exkluziv

Stanija
aa55cc20e602f0b5040d27866d9e569d.jpg

Ostao mi je još diplomski. Znaš koliko su bili teški ispiti. Hoću da imam diplomu da se hvalilm, da svi kažu kako sam obrazovana i da mogu da me poljube u to lepo d**e - rekla je davno Stanija, a u međuvremenu je diplomirala ekonomiju, a nakon toga izjavila.

Želim javno sa svima da podelim - diplomirala sam na državnom Ekonomskom fakultetu sa desetkom- ponosna je bila starleta.

Tijana Ajfon
Zemljo,otvori se! 😂
 
http://www.blic.rs/zabava/vesti/zav...srpska-starleta-sokirala-priznanjem-o/gyrplnx
Dok mnogi misle da obrazovanje ne ide uz osobe kao što su starlete, neke od njih upravo to ističu u prvi plan kao jednu od svojih bitnih prednosti. Neke od njih su priznale da su to radile i preko veze.

:lol:

Nada Đukić Blondi
D4tktkqTURBXy9lNWY0MmU1YjM1OTY3MmQwZWE2NTUxMjFlNmJjODNhMy5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


“Ja sam preko svog kuma, mnogo jak čovek koji nažalost nije više sa nama. Nešto smo pričali i on mi je rekao, mnogo si inteligentna, jako brzo kontaš stvari, vidim kako na telefonu kuckaš, na računaru, jako brzo sve… Daj nešto malo više, ali ja sam rekla da nemam volju i želju da učim, neke stvari su mi bile bitnije. Tada sam se s njim dogovorila, on je to završio i ja sam dobila diplomu. Tako sam ja završila fakultet, ništa ne krijem. Ne znam koji. Znam da neću da radim jer ja nisam devojka koja radi, nikada u životu nisam radila, niti ću da radim, svesna sam toga. Uvek sam sve imala”, rekla je Blondi u jednoj emisiji.

Soraja Vučelić
438785e9781e78b7180176395ae47128.png


Završila sam psihologiju, ali o tome nisam mnogo pričala jer za nas poznate ličnosti kažu – pa, kako ona ima fakultet? Kao da je to nešto nemoguće i neverovatno”, izjavila je Soraja za emisiju Exkluziv

Stanija
aa55cc20e602f0b5040d27866d9e569d.jpg

Ostao mi je još diplomski. Znaš koliko su bili teški ispiti. Hoću da imam diplomu da se hvalilm, da svi kažu kako sam obrazovana i da mogu da me poljube u to lepo d**e - rekla je davno Stanija, a u međuvremenu je diplomirala ekonomiju, a nakon toga izjavila.

Želim javno sa svima da podelim - diplomirala sam na državnom Ekonomskom fakultetu sa desetkom- ponosna je bila starleta.


Tijana Ajfon je bila srećna kada je upisala državni fakultet, ali šok je ubrzo usledio. Iz te akademske ustanove naredili su joj da ne govori gde studira jer bi time diskreditovala ugled tog fakulteta. Pitanje je samo da li je uopšte položila neki ispit ili je ipak shvatila da visoke škole nisu za nju.

...........................................................................................................................................................

Komentar nepotreban.. osim da se smejemo :rotf:
Не каже се "високе школе". Високе школе су бивше "више школе", сад се зову високе, то су струковне трогодишње школе које не смеју да се зову "виша - ова или она", јер тако нешто више не постоји.

Slažem se s tobom. Koliko dece imamo sa završenim fakultetom a da su bez posla ili rade sve i svašta jer ne mogu da se zaposle u struci.
Све зависи, неко почне да ради у струци па онда схвати да то није за њега. Нисмо сви исти.
 
http://www.blic.rs/zabava/vesti/zav...srpska-starleta-sokirala-priznanjem-o/gyrplnx
Dok mnogi misle da obrazovanje ne ide uz osobe kao što su starlete, neke od njih upravo to ističu u prvi plan kao jednu od svojih bitnih prednosti. Neke od njih su priznale da su to radile i preko veze.

:lol:

Nada Đukić Blondi
D4tktkqTURBXy9lNWY0MmU1YjM1OTY3MmQwZWE2NTUxMjFlNmJjODNhMy5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


“Ja sam preko svog kuma, mnogo jak čovek koji nažalost nije više sa nama. Nešto smo pričali i on mi je rekao, mnogo si inteligentna, jako brzo kontaš stvari, vidim kako na telefonu kuckaš, na računaru, jako brzo sve… Daj nešto malo više, ali ja sam rekla da nemam volju i želju da učim, neke stvari su mi bile bitnije. Tada sam se s njim dogovorila, on je to završio i ja sam dobila diplomu. Tako sam ja završila fakultet, ništa ne krijem. Ne znam koji. Znam da neću da radim jer ja nisam devojka koja radi, nikada u životu nisam radila, niti ću da radim, svesna sam toga. Uvek sam sve imala”, rekla je Blondi u jednoj emisiji.
Bar je iskrena.:heart:
Duša...brzo kuca ne telefonu ...
 

Back
Top