iz protesta spalio porse, u ponedeljak hoce i samog sebe.

Он нема држављансво, а има паре да купи поршеа, ја имам држављанство, али и да имам паре не бих потрошио никад толико на један ауто, па макар био и порше.

Ништа, нека се он спали, па ћемо да видимо шта даље.

Pa nista, brate.

'el se poubijase oni radnici "Gose", ocevi, od sramote sto ne mogu da prehrane porodice. I sta je bilo?... nistaaa. Ko ce normalan da se sekira zbog debila sa ugljenisanim Kajenom.
 
Hvala bogu nisam ni taj
 

Prilozi

  • IMG_20170928_113412.jpg
    IMG_20170928_113412.jpg
    41,5 KB · Pregleda: 33
Poslednja izmena od moderatora:
On navodi da ime sve podatke o tome kome je supruga gradskog menadžera Beograda Gorana Vesića pozajmljivala novac na kamatu.
"Za Vesićevu ženu imam svaki papir kome je dala pare na kamatu", poručio je on.

Filipović je direktno prozvao i aktuelnog ministra unutrašnjih poslova Srbije.

"A Stefanović... to ćemo tek da vidimo gde igra tenis. U ponedeljak sam sebe spaljujem, a Stefanović mora da odgovori zašto sam to uradio. Moj sin je pravnik i nije kupio diplomu kao Nebojša Stefanović", rekao je ogorčeni vlasnik oštećenog automobila.

Takođe on se oštro osvrnuo i na vlasnika TV Pink.
"A Željko Mitrović je najveći ***** na planeti", naveo je Filipović.

Vidi šta je prljavog veša.

Vlast ga proganja jer nije u talu.
 
ovoga što hoće da zapali, unapred mu capnuti neku kaznu dok je još živ, zbog zagađenja komšiluka..neka lepo plati kremaciju ko gospodin , a ne čoban da se prži gde mu se ćefne :mrgreen:

Видиш да је човек запалио ауто на депонији у Винчи, културно.
Ако мислиш да њему треба ребнути казну, каква би била онда тек казна за одговорне што депонија у Винчи гори и гореће још годинама?
 

Back
Top