Krsta kao suplement Fejsu, Instagramu, Tviteru...

Ne znam sta bih rekla...
Zavisnik sam od Krstarice ocito jer se stalno vracam... Meni je ovaj forum u jednom periodu bio kao vrsta dnevnika, verujuci da to niko ili retko ko cita, prica sa samom sobom :lol: Posle zamena za novine, uz kafu... Sada- navika.
Na fejs retko odem, nekada ga ne pogledam i po mesec dana...
To kacenje slika iz svih uglova kada se neko namontira meni deluje kao prosenje komplimenta, iznudjena paznja... Ali dobro, svi smo razliciti i imamo neke svoje gladi :)
Okaciti ovde povremeno sliku mi je u redu, jer svakodnevno komuniciramo, pa eto...

jok ne cita se....gledam download priloga i vidim 62 puta je od sinoc skinuta ona moja pljeskavica tjah krmenadla u kupusu. ja mislim da nas na zenama nema 62. zasto je neko skidao ebenu kupus pljeskavicu :zcepanje:

- - - - - - - - - -

nije 62, nego 66 puta, a pizza tikvica 51...i aj sad koja je tu logika. :lol:

- - - - - - - - - -

barem da slike dobro izgledaju, da su profi snimljene, nego ni to. tako da bogi, ko zna sta o nama sve znaju oni sto posmatraju. :huh:
 
jok ne cita se....gledam download priloga i vidim 62 puta je od sinoc skinuta ona moja pljeskavica tjah krmenadla u kupusu. ja mislim da nas na zenama nema 62. zasto je neko skidao ebenu kupus pljeskavicu :zcepanje:

- - - - - - - - - -

nije 62, nego 66 puta, a pizza tikvica 51...i aj sad koja je tu logika. :lol:

- - - - - - - - - -

barem da slike dobro izgledaju, da su profi snimljene, nego ni to. tako da bogi, ko zna sta o nama sve znaju oni sto posmatraju. :huh:

:zcepanje:
 
jok ne cita se....gledam download priloga i vidim 62 puta je od sinoc skinuta ona moja pljeskavica tjah krmenadla u kupusu. ja mislim da nas na zenama nema 62. zasto je neko skidao ebenu kupus pljeskavicu :zcepanje:

- - - - - - - - - -

nije 62, nego 66 puta, a pizza tikvica 51...i aj sad koja je tu logika. :lol:

- - - - - - - - - -

barem da slike dobro izgledaju, da su profi snimljene, nego ni to. tako da bogi, ko zna sta o nama sve znaju oni sto posmatraju. :huh:

Ja sam mislila da to znači da je toliko puta pregledano, znači da je neko listao tu stranicu, a ne download.:eek:
 
jok ne cita se....gledam download priloga i vidim 62 puta je od sinoc skinuta ona moja pljeskavica tjah krmenadla u kupusu. ja mislim da nas na zenama nema 62. zasto je neko skidao ebenu kupus pljeskavicu :zcepanje:

- - - - - - - - - -

nije 62, nego 66 puta, a pizza tikvica 51...i aj sad koja je tu logika. :lol:

- - - - - - - - - -

barem da slike dobro izgledaju, da su profi snimljene, nego ni to. tako da bogi, ko zna sta o nama sve znaju oni sto posmatraju. :huh:

Ne mogu ni da zamislim njihov zivotic ako posmatraju recimo moj, a ja obicna, dosadna zenica. Svakakvih nas ima...
 
Mene fejs smara, ne odgovara mi sto se koristi gotovo iskljucivo u (samo)reklamne svrhe i tamo zaista retko imam sanse da vidim nesto dopadljivo.
Ok su stranice kojekakve, tu jos nesto zanimljivo i moze da se probere, ali pojedinacni profili fizickih (da se tako nesretno izrazim) lica su ugl teski uzas.
Mene generalno ne interesuju tudja putovanja, tudja deca, proslave rodjendana, izlasci, dekoracije, ruckovi i sve ostalo. Mada, ok, ja sam mizantrop, i ovo malo frendova sto imam oni su me izdodavali a i profil sam napravila da bih lajkovala seficine statuse i stranicu nase firme i eto zasto mrzim fejs.
Ne umem bolje da objasnim, nikad nisam bila preterano umni, a jos manje reciti tip osobe, uvek mi izmakne valjana formulacija u par reci i moram da pisem eseje da bih se izrazila, ali zaista ne volim samopromociju koju neki ljudi iz struke koriste, i koja (po meni) potpuno obesmisljava sve ono dobro sto su uradili i tako... tjah, ne umem da se izrazim i jbga.
 
Meni je to sve normalno samo se promijenilo vrijeme . Nekad su ženske ( neke ) oblačile dopičnjake i naveče pravile po sto krugova
na korzou . Sada obuku dopičnjak i naprave sto fotografija . Društvene mreže su zamijenile korzo koji više ne postoji .

Istina.
I upoznavanje u izlascima. Kada sam dosla na forum pa citala kako se ljudi ovde spandjaju mislila sam da to neko izmislja :lol: Posle skontas da ima i brakova, dece... Sada je to postalo normalno.
I vise ne smatram da je opasnije. Ima manipulatora koji vode dvostruke zivote svuda. Ljudi se druze, zive sa nekim a ne poznaju ga. Ne vreba nista veca opasnost ovde.
 
Srećom nemam gde da pogledam, još bih se i iznervirala. Što nije urađen ni jedan download.:rotf:






Zezam se, ali ovo baš i nije smešno.:sad2:

kako nemas, imas....idi na podesavanja i levo tamo gde su razna podesavanja pri dnu pise prilozi i tu klikni i vidi svoje priloge. a ti si profi fotkala, tako da me ne bi cudilo da su razgrabljeni, kad su moji dronjavi skidani :rotf:
 
Sindrom emanacipacije na socijalnim mrezama, kao zamena za otudjenost i zatvorenost u stvarnom zivotu, polako ali sigurno metastazira.
Kada zapitate sami sebe "da li sam opsednuta/opsednut sa publiciranjem vlastitog i seciranjem tuđih zivota na netu?" kakav bi bio odgovor?
Dobar dio ljudi ovde se opire tome, ozbiljno ili kroz salu ugl je prisutna klasicna prica o životnim problemima, i povremeno slikanje su zapravo ok, neko povrsno intimisanje sa ljudima koji su virtuelni prijatelji, bez obzira sto nemaju svi dobre namere. Čak su i gori oni voajeri koji imaju misljenje o svakom, dok sebe vide "iznad" situacije, jer je to next level sraanja socijalne disfunkcije.
Da li vidite sebe kao osobu kojoj su npr. FB i Instagram premalen okvir za isticanje umnih i fizickih kvaliteta?


ako je ovo metastaza kako ce izgledati terminalna faza?
 

Slične teme


Back
Top