Slava i odricanje od privatnosti

moraju se nametnuti da bi dosli do slave

Ako pricamo o turbo-folk vrednostima, da.
Ali ako pricamo o vrednostima koje ostaju i merilo su za dalja stremljenja, onda njima i ne treba jeftina promocija i iznudjeni aplauzi. Pitanje pravo je da li danas ima dovoljno skolovane "publike" da prepozna sta je vrednost kada naidje na nju.

- - - - - - - - - -

Zamisli situaciju- žena preminula i odlazi kod sve Petra, Anubisa,...ili gde već pripada, i ne mere joj se dobra i loša dela nego lajkovi, šerovi, fotke na kojima je okretala guzicu ka kameri i fotke na kojima je stiskala usne kao kreten. Tuga.

...ili muskarac u teretani slikan iz svih uglova, napucen takodje.
 
Svaka osoba koja je zeljna da javnosti izlozi svoj privatni zivot,ustvari je jadna,nesigurna osoba,koja sama sebe ne ceni.CIm procitate,kako je taj i taj,ili ta i ta, stavila na
Instagram slike,koje pokazuju sta je tog dana radila i sa kim je dan provela.! To su jadnici,cija inteligencija nije uopste na visini da bi se o njoj diskutovalo.Pametni,inteligentni
ljudi (muski i zene) ne dozvoljavaju da javnost ne sazna nesto o njihovoj privatnosti,nego ne dozvoljavaju javnosti,ni da priviri,u njihov intimni zivot.Ali nazalost,svi smo
svedoci,kako "poznati" folk "pevaci" i "pevacice",iznose svoje djubriste javno,pricajuci i o najsitnijim detaljima,iz svog "bogatog" privatnog kalambura.
 
Opet mediokriteti imaju svoja pametna zapazanja.

Nikome ne smetaju ljudi koji vole slavu i za nju zrtvuju privatnost,

sa druge strane privatnost i nije neka zrtva za ljude koji nemaju sta da kriju.

Problem oko privatnosti su mediokriteti koji nalaze manu svakome ko je poznat,

i to iskazuju na zloban nacin.

Zenama je urodjen, nekima nametnut, a vecina uziva u tome da budu slavne, poznate i popularne,

ionako zive kao na "daskama koje zivot znace". Sto bi to kome smetalo?
 
ako je to prilika da pokazem svjetu ono sto stvaram i sto mislim da vredi onda nek bude sve na izvolte

ako je samo da pokazem guzu, budem na tv i svi znaju moj broj cipela, to mi ne treba, neka hvala :kpozdrav:

sta fali ako je lepa guza a ne pokazes glavu?

- - - - - - - - - -

mis ovde se reaguje samo na sise i guzu posto je nivo eq-a kod vecine muskih koji na zk onanisu, ravan poremecenom libidu majmuna u kavezu ispred koga seta majmunica u tangama :lol:
 
mene je 30 njih pitalo za maricu, neke nisam cuo pet godina pa bilo e cao srceee ljubim te pa mete :heart: ajmo na kafu sutra... ja naivno :roll: pa dobro aj, a ona cvrk cvrk eee izvini ona marica to si ti iliiii..... :lol:

'ajde života ti opet o klonovima, marici i svojim ljubavno forumaškim poduhvatima. Ono, baš nisi odavno.
Nije da mi nešto smeta ali, brate... ono... ubio si u pojam.
Pusti bar jednu temu da prodje bez toga, ljubi čika Kristo.
 

Back
Top