Uručeno 60 novih vozila za stopostotne ratne vojne invalide u FBiH

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mario80

Legenda
Banovan
Poruka
59.883
Premijer Federacije BiH Fadil Novalić i ministar za pitanja boraca i invalida odbrambeno-oslobodilačkog rata Salko Bukvarević uručili su danas ugovore, ključeve i vozila za 60 ratnih vojnih invalida prve grupe. Na ovaj način su svi stopostotni ratni vojni invalidi u FBiH zbrinuti adekvatnim vozilima.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/uru...ostotne-ratne-vojne-invalide-u-fbih/170802028

170802028.6_xl.jpg


Od koga su se ovi branili?
 
Блискоисточни новац за семи-шехиде. Лепо, лепо.

Onaj ko ima morsku bolest i koji (zbog toga) povraća ima nagradu šehida, a onaj koji se utopi ima nagradu kao dvojica šehida.

Дабл-шехид!

Повраћањем до Царства небеског. Мудрости, мудрост :worth:
 
Poslednja izmena:
a kad je ratni vojni invalid mogao da dobije pare?

Pa dobijaju pare ,ogromna su davanja i u RS i muslimansko hrvatskoj federaciji za ratne invalide,boracke dodatke ,porodice poginulih boraca itd

Moj pasanac ranjen na Doboju 1994,ratni invalid 3 kategorije ima oko 700 evra invalidninu a ovi iz prve kategorije amputirci imaju i preko 1000 evra
Borci VRS u procesu privatizacije su dobijali vaucere,svaki drzavljanin RS je dobio po 20 vaucera a borci VRS su dobijali dodatne,vauceri su se ulagali u investicione fondove ili preduzeca i dobijale dionice...ja sam dobio 70 vaucera koje sam u procesu privatizacije ulozio u Telekom Srpske i dobio akcije Telekoma 2001 ii 2002 ,Telekom dobro posluje i svake godine dobijem dividendu par stotina evra
Invalidi i porodice poginulih su dobro situirane i drzava koju su stvorili im se oduzila
Dodikova vlada je 2010 uvela i boracki dodatak za borce koji nisu stradali i nemaju invalidnine ...boracki dodatak se isplacuje na godisnjem nivou


Banjaluka: Porodicama poginulih i RVI premijerka uručila ključeve 120 stanova (VIDEO/FOTO)
Za članove 120 porodica poginulih boraca i ratnih vojnih invalida iz Banjaluke trajno je riješeno stambeno pitanje. Ključeve stanova u zgradama u naselju Ada uručili su im premijerka Željka Cvijanović, ministri Milenko Savanović i Petar Đokić i predstavnici gradske uprave.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top