Ministarka pravde tražiće od Haga da se RATKO MLADIĆ LEČI U SRBIJI

Mračak@

Elita
Poruka
24.612
Ministarka pravde Nela Kuburović uputiće pismo Tribunalu u Hagu u kojem će zahtevati da se Ratku Mladiću omoguće svi medicinski adekvatni uslovi lečenja s obzirom da je teško bolestan na šta su ukazali članovi njegove porodice i branilac.

Kako je rečeno Tanjugu u Ministarstvu pravde, ministarstvo će podržati predlog branioca da se Ratku Mladiću, ukoliko je to potrebno, odredi privremeno puštanje na slobodu radi lečenja u Srbiji.

Vlada Srbije će, kao i do sada za svakog svog građanina, dati Tribunalu potrebne garancije, koje se traže u takvim slučajevima, u skladu sa zahtevom i zakonskim procedurama, ukazali su u Ministarstvu pravde.

Porodica traži od Vlade Srbije da garantuje za njegovo lečenje

Porodica Ratka Mladića zatražila je prethodno od Vlade Srbije da da garancije Hagu za lečenje bivšeg komandanta Vojske Republike Srpske u Beogradu, potvrdio je njegov sin Darko Mladić.

- Zdravstveno stanje oca je loše i pogoršava se, i zato smo urgentno zatražili da se daju garancije da možemo da ga prebacimo u Beograd - rekao je Darko.

On je naglasio da se porodica nada da će Vlada Srbije uskoro doneti odgovarajuću odluku.
 
Ministarka pravde Nela Kuburović uputiće pismo Tribunalu u Hagu u kojem će zahtevati da se Ratku Mladiću omoguće svi medicinski adekvatni uslovi lečenja s obzirom da je teško bolestan na šta su ukazali članovi njegove porodice i branilac.

Kako je rečeno Tanjugu u Ministarstvu pravde, ministarstvo će podržati predlog branioca da se Ratku Mladiću, ukoliko je to potrebno, odredi privremeno puštanje na slobodu radi lečenja u Srbiji.

Vlada Srbije će, kao i do sada za svakog svog građanina, dati Tribunalu potrebne garancije, koje se traže u takvim slučajevima, u skladu sa zahtevom i zakonskim procedurama, ukazali su u Ministarstvu pravde.

Porodica traži od Vlade Srbije da garantuje za njegovo lečenje

Porodica Ratka Mladića zatražila je prethodno od Vlade Srbije da da garancije Hagu za lečenje bivšeg komandanta Vojske Republike Srpske u Beogradu, potvrdio je njegov sin Darko Mladić.

- Zdravstveno stanje oca je loše i pogoršava se, i zato smo urgentno zatražili da se daju garancije da možemo da ga prebacimo u Beograd - rekao je Darko.

On je naglasio da se porodica nada da će Vlada Srbije uskoro doneti odgovarajuću odluku.


Предходно да им се стави хипотека на некретнине у Кошутњаку и да положе менице
 
Предходно да им се стави хипотека на некретнине у Кошутњаку и да положе менице

nema potrebe da se Ratko leci na racun srpskih poreskih obveznika.
Neka ga lece oni za koje je radio 90-tih godina.
uostalom, kada je prihvatio da radi za CIA znao je da CIA po izvrsenju zadatka brise tragove i uklanja svoje placenike.
 
A od koje on bolesti on boluje?
Nego neka se leci Ubosni, on nije ni kintu upaltio u sistem pa ako ljudi u Srbiji nemaju bas najbolji tretman po bolniccama sta nas briga
za njegovo zdravlje?
A i kako je moguce da je u Srbiji zdravstvo bolje nego u recimo toj Olandiji?

Imao je nekoliko moždanih udara.
Državljanin je SRbije. Bio je oficir JNA, a pošto je Srbija pravni naslednik SFRJ, samim tim mu to pravo i pripada jer je naš penzioner.
 
Ministarka pravde Nela Kuburović uputiće pismo Tribunalu u Hagu u kojem će zahtevati da se Ratku Mladiću omoguće svi medicinski adekvatni uslovi lečenja s obzirom da je teško bolestan na šta su ukazali članovi njegove porodice i branilac.

Kako je rečeno Tanjugu u Ministarstvu pravde, ministarstvo će podržati predlog branioca da se Ratku Mladiću, ukoliko je to potrebno, odredi privremeno puštanje na slobodu radi lečenja u Srbiji.

Vlada Srbije će, kao i do sada za svakog svog građanina, dati Tribunalu potrebne garancije, koje se traže u takvim slučajevima, u skladu sa zahtevom i zakonskim procedurama, ukazali su u Ministarstvu pravde.

Porodica traži od Vlade Srbije da garantuje za njegovo lečenje

Porodica Ratka Mladića zatražila je prethodno od Vlade Srbije da da garancije Hagu za lečenje bivšeg komandanta Vojske Republike Srpske u Beogradu, potvrdio je njegov sin Darko Mladić.

- Zdravstveno stanje oca je loše i pogoršava se, i zato smo urgentno zatražili da se daju garancije da možemo da ga prebacimo u Beograd - rekao je Darko.

On je naglasio da se porodica nada da će Vlada Srbije uskoro doneti odgovarajuću odluku.

А ШТА ЈЕ ПРОКЛЕТИ СНС РАДИО 5 ГОДИНА УНАЗАД КОЛИКО СУ НА ВЛАСТИ!!! Мислим да је ова објава морбидна и верујем да су вероватно чули да ће генерал Младић врло брзо окончати свој мученички живот у хашком казамату.........
 
bolesne ljude ne treba da stavljas u isti kos sa politicarima
njih treba da silujemo u mozak jer su stoka
a bolesne
bilo to optuzeno lice ili ne, svako ima jednaka prava na lecenje

О трошку пореских обезника РС и БиХ педерације

- - - - - - - - - -

Imao je nekoliko moždanih udara.
Državljanin je SRbije. Bio je oficir JNA, a pošto je Srbija pravni naslednik SFRJ, samim tim mu to pravo i pripada jer je naš penzioner.

Ј.бо ли га воз који га донесе
 
Imao je nekoliko moždanih udara.
Državljanin je SRbije. Bio je oficir JNA, a pošto je Srbija pravni naslednik SFRJ, samim tim mu to pravo i pripada jer je naš penzioner.
Cekaj, znam ja sta je on imao, on je sada jedna vreca hovana koja i ne zna vise ni ko je ni sta je, ali za te boolesti ima naravno mnogo boljih
tretmana u Holandiji nego u Srbiji. Ti su ljudi izgubljeni ( kod njega smo to sve vec videli) i zasto da pada na teret srpskom zdravstvu?
A leka mu nema.
 
Cekaj, znam ja sta je on imao, on je sada jedna vreca hovana koja i ne zna vise ni ko je ni sta je, ali za te boolesti ima naravno mnogo boljih
tretmana u Holandiji nego u Srbiji. Ti su ljudi izgubljeni ( kod njega smo to sve vec videli) i zasto da pada na teret srpskom zdravstvu?
A leka mu nema.

Колико је лове мазнуо, нека плати лечење.
 
Cekaj, znam ja sta je on imao, on je sada jedna vreca hovana koja i ne zna vise ni ko je ni sta je, ali za te boolesti ima naravno mnogo boljih
tretmana u Holandiji nego u Srbiji. Ti su ljudi izgubljeni ( kod njega smo to sve vec videli) i zasto da pada na teret srpskom zdravstvu?
A leka mu nema.

Зашто би било који бивши официр ЈНА примао било шта од Србије?
 
PS. Nema veze sa navedenim, ali prezirem lica koja kazu da Ratko Mladic nema veze sa Srbijom i da mu Srbija nije otadzbina, a onog gmaza generala Trifunovica velicaju kao kvazi heroja.

To mi je hitcina/

Izvinjavam se na off-u

- - - - - - - - - -

навикло то да се гребе о туђ новчаник као и азилатни и избеглице

Penzije treba da primaju samo oficiri od 1992, a da su iz Srbije poreklom. Ende.
 
Cekaj, znam ja sta je on imao, on je sada jedna vreca hovana koja i ne zna vise ni ko je ni sta je, ali za te boolesti ima naravno mnogo boljih
tretmana u Holandiji nego u Srbiji. Ti su ljudi izgubljeni ( kod njega smo to sve vec videli) i zasto da pada na teret srpskom zdravstvu?
A leka mu nema.

Za tebe je vreža govana, za vćinu Srba koji zaista znaju šta je radi je istiski heroj. Srpski je državljanin i mođa da se leči u Srbiji kao i ti. Zašto si bolja od njega?
 
Za tebe je vreža govana, za vćinu Srba koji zaista znaju šta je radi je istiski heroj. Srpski je državljanin i mođa da se leči u Srbiji kao i ti. Zašto si bolja od njega?

Госпоџу боле туки, она чита само књиге од иљаду страна и велики је фен Крлеже, не пројектује себе на друге, она никако не може да буде олињала врећа гована, она је госпоџа из немачку..
 
О трошку пореских обезника РС и БиХ педерације

on je drzavljanin Srbije i kao takvom mu se ne moze kategorija medicinske nege osporavati
a sem toga, u radnom odnosu je bio na platnom spisku republike Srbije
ne znam da li ti je poznato
ali kompletan budzet i plate vojske Republike Srpske, od prvog do poslednjeg dana, su isle iz budzeta tadasnje SRJ odnosno Beograda
ne sa Pala.
 

Back
Top