Koliko ima MIGRANATA U SRBIJI ?

Poruka
24.414
Prvo sam ovde procitao da ih 1000 krece u skole a onda sam na vestima cuo 2000 a sad vidim kazu 700 . .

Ko zna koliko ih je mislim da se to krije od nas . . Vucic kad je izjavio ranije da ce par desetina hiljada miigranata ostati u Srbiji ja sam odma taj broj pomnozio sa 10 . . Boga pitaj sta ce biti sa nama . Preplavice nas . . Moracemo da setamo nozeve i utoke po gradu .

- - - - - - - - - -

Jer ko se ne bude latio istih dobri i preposteni migranti ce mu nabijati flase u anus i silovati devojke i zene
 
Prvo sam ovde procitao da ih 1000 krece u skole a onda sam na vestima cuo 2000 a sad vidim kazu 700 . .

Ko zna koliko ih je mislim da se to krije od nas . . Vucic kad je izjavio ranije da ce par desetina hiljada miigranata ostati u Srbiji ja sam odma taj broj pomnozio sa 10 . . Boga pitaj sta ce biti sa nama . Preplavice nas . . Moracemo da setamo nozeve i utoke po gradu .

- - - - - - - - - -

Jer ko se ne bude latio istih dobri i preposteni migranti ce mu nabijati flase u anus i silovati devojke i zene

Neće.

Ispočetka će da budu ko bubice, da cepaju drva i unose ugalj ko Šiptari.

Posle, kad im stigne signal od onih koji su ih doveli, počeće da rade ono zbog čega su dovedeni .
 
У Србији се ништа не зна.

Ни колико је Срба у Србији
Ни Колико је избеглица од преко Дрине (рат одавно готов али се не враћају)
Ни колико је избеглица са Косова (они су тек посебна прича)
Ни колико је Талибана
............................................................
Све се саопштава само за дневне потребе
 
Rasisticka tema.
Tema poprima rasisticki ton. Medjutim, to je i bezbednosno pitanje na koje gradjani imaju pravo na odgovor od vlasti. Vlast cuti i gura problem pod tepih. Da li je rasisticko pitanje zasto Sirijci, Avganistanci i drugi migranti ne placaju bus plus a kontrolori nas kaznjavaju? Da li su gradjani Srbije u ovom slucaju gradjani drugog reda?

Poslano sa mog B1-780 koristeći Tapatalk
 
Tema poprima rasisticki ton. Medjutim, to je i bezbednosno pitanje na koje gradjani imaju pravo na odgovor od vlasti. Vlast cuti i gura problem pod tepih. Da li je rasisticko pitanje zasto Sirijci, Avganistanci i drugi migranti ne placaju bus plus a kontrolori nas kaznjavaju? Da li su gradjani Srbije u ovom slucaju gradjani drugog reda?

Poslano sa mog B1-780 koristeći Tapatalk

Pitanje placanja prevoza jeste na mestu.

Pitanje bezbednosti, nije, evo, primer, u Nemackoj se procenjuje da ima oko milion i po izbeglica. Broj kriminalnih radnji pocinjen od strane izbeglica je velicine nekoliko desetina (manje od sto krivicnih prijava) u prethodne dve godine.
Samo u Beogradu, protiv gradjana Srbije (znaci, ne izbeglice), DNEVNO se podnese izmedju 20 i 30 krivicnih prijava.
Toliko o ugrozavanju bezbednosti.
 
Pitanje placanja prevoza jeste na mestu.

Pitanje bezbednosti, nije, evo, primer, u Nemackoj se procenjuje da ima oko milion i po izbeglica. Broj kriminalnih radnji pocinjen od strane izbeglica je velicine nekoliko desetina (manje od sto krivicnih prijava) u prethodne dve godine.
Samo u Beogradu, protiv gradjana Srbije (znaci, ne izbeglice), DNEVNO se podnese izmedju 20 i 30 krivicnih prijava.
Toliko o ugrozavanju bezbednosti.
Kad kazem bezbednost mislim i na kriminal, ali i na terorizam. Migranti su zavladali crnim trzistem na Zelenom vencu i okolnim ulicama. Malo malo pa svenu nozevi, desi se neki pokusaj silovanja, neka pljacka. No, to je sitno. Mozda jeste rasisticko pitanje, ali najvecu opasnost predstavljaju "spavaci". Fini ljudi, kulturne komsije koje su jednog trenutka sele u kombi i pokosile nekoliko desetina gradjana koji su izasli sa decom da se provedu. Na to pitanje nemamo odgovor osim maglovitog odgovora da se radi na tome. Dokazano je da su neki od terorista prosli kroz Srbiju, a mozemo samo da zahvalimo sreci da im nismo bili primarni cilj.

Poslano sa mog B1-780 koristeći Tapatalk
 
Na moje pitanje da li naplacuje kazne migrantima on kaze da mu samo zamasu nekim papirom! Na to sam odgovorio da cu mu i ja zamahati nekim papirom i da ne dam licnu kartu jer sprovodi segregaciju nad Srbima on se okrenuo i otisao.

Poslano sa mog B1-780 koristeći Tapatalk
 
ali najvecu opasnost predstavljaju "spavaci". Fini ljudi, kulturne komsije koje su jednog trenutka sele u kombi i pokosile nekoliko desetina gradjana koji su izasli sa decom da se provedu.

cak i da to urade ovde kod nas to nece imati skoro nikakvog medijskog odjeka na zapadu...slicno mu to dodje ko kad eksplodira automobil sa eksplozivom u Damasku ili Bagdadu ili Kabu ili Beogradu - mnogo se glasnije to cuje kad se desi u Berlinu,Parizu,Londonu,Madridu,Rimu...a ne tamo u nekoj bestragiji poput Beograda,Temisvara ili Krakova
 
Pa Srbende misle da su bitni ko Nemci i Francuzi, i da teroristi planiraju ovde napade.

Srbija može biti samo mesto gde će isplanirati napad recimo ili samo proći na putu ka zapadnim zemljama.
Odlicno. Ti ne negiras da su teroristi medju nama i da i oni sisaju budzet i dobijaju privilegije u Srbiji. Dobro je sto nismo bitni kao Nemci, Francuzi ili Spanci. Voleo bih da vidim da Sirijci u Izraelu dobiju besplatan gradski prevoz i besplatno skolovanje i knjige.

Poslano sa mog B1-780 koristeći Tapatalk
 
kad srbi nece da prave decu, moraju avganistanci da dodju da prave decu :rotf:
neki imaju kompleks nize vrednost pa se kriju iza paranoje i rasizma. avganistanci se bore 16 godina za oslobodjenje svoje zemlje, srbi odustali nakon 3 meseca 1999.
zato se srbi busaju u svoje dedove koji su bili kao talibani, ne mogu da se busaju u sebe kad su kapitulirali nakon 3 meseca...
srpska istorija vredi, srpska sadasnjost je sramota.

budite kao talibani, postacete pravi srbi.
 

Back
Top