Jel vas zovu SNS aktivisti telefonom u avgustu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.233
Ovo ja autorska tema a ja sam autor

Znači ono kad su bili izbori SNS je stalno zvao da pita preko telefona da li smo raspoloženi.
Toliko su zvali često da smo mislili da se to neko iz drugih stranaka zajebava
Prodjoše izbori - sve je njihovo.

Medjutim, sad kad dele vaučere za Grčku nikako da nas pozovu?
I još da ne kače šta rade u Grčku po fejsbuku a ko da mi ne znamo

img_4787.jpg

SNS U GRČKU BEZ FEJSBUKA
Poslednji put ažurirao/la snsavolčić : 31.07.2017. u 07:14

KAD JE MUKA GDE SI DJUKA - KAD IEBETE DJUKU NE ZOVETE?

- - - - - - - - - -

Inače vaučer je nešto slično ali ne i isto kao u komunjarizmu "preko sindikata na more"
 
Zovu,nude besplatan servis lklima uređeja i večeru u nekom restoranu na Tašu.A sve počinje ovde agencija ta i ta ,vi ste srećni dobitnik ...

to nije SNS
Inače koliko su zvali pred izbore Kirbi nije mogao da se ponudi da nas plaše grinjama uveličanim milion puta,
inače grinje su korisne jer besplatno brinu o našoj koži pa samim tim i o zdravlju
 
Ко патуљка у Морији. :lol:
Имам њихов нет одавно и ок је. ТВ им плаћам који не палим годинама јер мора, не дају само нет. И сад ми нуди фиксни телефон који такође не користим.

pa uzni mt:s čoveče...

evo ja uzeo onaj SIM internet, najmani paket, mogu ga plaćam i kad pauziram sa poslom...
 
Ко патуљка у Морији. :lol:
Имам њихов нет одавно и ок је. ТВ им плаћам који не палим годинама јер мора, не дају само нет. И сад ми нуди фиксни телефон који такође не користим.

mene zovu iz vodafona , i pre nego što počne da priča šta nude , ja im tražim TO TO I TO , reko jel imate , nemamo ....zdravo i javite kada budete imali .

Više i ne zovu :mrgreen:
 
pa uzni mt:s čoveče...

evo ja uzeo onaj SIM internet, najmani paket, mogu ga plaćam i kad pauziram sa poslom...

Вероватно има повољније од овог што плаћам али, нека. Не знам за остале али овде није било пар искључења због радова и кварова.

- - - - - - - - - -

mene zovu iz vodafona , i pre nego što počne da priča šta nude , ja im tražim TO TO I TO , reko jel imate , nemamo ....zdravo i javite kada budete imali .

Više i ne zovu :mrgreen:

То је фора. :lol: Ја се ретко јављам на непознате фиксне бројеве јер ће сигурно нешто да траже. Зезнем се сад.
 
to nije SNS
Inače koliko su zvali pred izbore Kirbi nije mogao da se ponudi da nas plaše grinjama uveličanim milion puta,
inače grinje su korisne jer besplatno brinu o našoj koži pa samim tim i o zdravlju

Ne znam ja sam stariji ćojek,za mene svi su isti i taj SNS i drugi,U svakom slučaju,ispostavi se da je reč o prevari.U moje vreme bilo je drugo...
 
Вероватно има повољније од овог што плаћам али, нека. Не знам за остале али овде није било пар искључења због радова и кварова.


svi imaju radove i izvinjenja, ali ti radovi su gotovi

kod mt:s-a mi je jedina zamerka što mesec računaju isključivo kalendarski
tako da ako imaju akciju tip tri meseca za dinar gledaj da prvi mesec bude početkom meseca

ali imaju i neverovatnu prednost - račun možeš da platiš i onaj tamo mesec
sad sam platio za prošli i pretprošli sledeću uplatu nek očekuju za dva
a iebote - ne radim nigde
 
То је фора. :lol: Ја се ретко јављам на непознате фиксне бројеве јер ће сигурно нешто да траже. Зезнем се сад.

TRažiš i ti , oni nude a to jednostavno kažeš šta ti treba .

Kada nam dolaze jehovne svedokinje / obično dobre pizze / ja ih oteram tako što tražim da uđe jedna , pa posle druga .......reko u godinama sam i ne mogu više sa dve odjednom :mrgreen:
 
plus računi stižu sa dinar više ili dinar manje...
dinar pa puta dva miliona korisnika - ohohohoho

- - - - - - - - - -

Ne znam ja sam stariji ćojek,za mene svi su isti i taj SNS i drugi,U svakom slučaju,ispostavi se da je reč o prevari.U moje vreme bilo je drugo...

U ono vreme nije bilo takvih PAMETNJAKOVIĆA

Dodje pun ideja kako da uzme pare a zaboravi da od rodjenog oca ne može da uzme, ni on ni niko
 
svi imaju radove i izvinjenja, ali ti radovi su gotovi

kod mt:s-a mi je jedina zamerka što mesec računaju isključivo kalendarski
tako da ako imaju akciju tip tri meseca za dinar gledaj da prvi mesec bude početkom meseca

ali imaju i neverovatnu prednost - račun možeš da platiš i onaj tamo mesec
sad sam platio za prošli i pretprošli sledeću uplatu nek očekuju za dva
a iebote - ne radim nigde

И овде исто може. Потрошиш један месец, плаћаш на крају другог. Али, онда им дугујем, боље не.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top