idealna visina za muskaraca .

muskarac od 185 cm :

CI_pYWOUcAA_mRs.jpg
 
Poslednja izmena:
muskarci nemaju idealnu visinu, nego duzinu

uze mi devizu ha ha..kad sam video naslov bas sam to hteo da napisem

- - - - - - - - - -

zavisi od debljine novcanika ...

kad mu se to doda, bice idealan taman da je 165, i nikad proso pored muskog...

I debeo novcanik moze da bude podjednako prazan kao i tanak..ionako danas svi nose kobajagi pare na plasticnim karticama ..ha ha
 
pun novcanik, dobar vozni park, fin stancic, pride jos vikendica na moru i sjebaces i dvometrasa taman da si metar i zilet...


cast izuzetcima, ali danas ces ogroman broj pojebat sa ovim atributima

ovde ce ti laprdati neto poput ponosa i kako ne bi a u stvrnosti apsoutna vecina bi rasiria raspicje bez da se misi , i rekla ebi mali nista ti ne fali...
 
Moj burazer je 175cm visok, a poyebao je 90% onih koje je pitao :D
Da dodam, kesh-a ima koliko svaki prosecan Srbin.
Ali je smeker.

Tako da, visina nema tu mnogo veze, kao ni kesh, to smisljaju kao izgovor samo ovi koji ne umeju da smuvaju nista :mrgreen:

od tih koje je poebao kako kazes, je bar 80% ispod 170 , onih 20 su njegove visine...

tako da mani se ti price kako nije bitna visina ako nemas kesa....

ok smeker za svoju kategoriju do 175, ostalo ne izgeda skadno...neka sa 180 pa jos na stikle , kad ga uzme pod za ruku ko uciteljica da mu je...

mali muskarci manji izbor zena .... visoki mogu i visocije i nize da pokusaju a mai kod visocijih je retkost!

osim , novcanik tad sve prolazi

ps

pitaj zene ovde koje su preko 177 180 koje bi visine pozelele...
 
od tih koje je poebao kako kazes, je bar 80% ispod 170 , onih 20 su njegove visine...

tako da mani se ti price kako nije bitna visina ako nemas kesa....

ok smeker za svoju kategoriju do 175, ostalo ne izgeda skadno...neka sa 180 pa jos na stikle , kad ga uzme pod za ruku ko uciteljica da mu je...

mali muskarci manji izbor zena .... visoki mogu i visocije i nize da pokusaju a mai kod visocijih je retkost!

osim , novcanik tad sve prolazi

ps

pitaj zene ovde koje su preko 177 180 koje bi visine pozelele...

Kao sto rekoh, sve su to samo izgovori :mrgreen:
 
Nizak sam rastom ali nisam zbog toga nikada imao komplekse jer mi je otac bio još niži
a oženio Crnogorku koja je bila višlja od njega .
Bitna je samouvjerenost , hrabrost i tvrd kerac . Ako to nemaš džaba ti i dva metra .
Vjerovatno polovina bivših je bilo višlje od mene a iz ove perspektive mislim da su me
one najvišlje najviše voljele .
Ovo sa visinom mi djeluje malo bljutavo . Daj mi dva metra muškarca a i ne mora
baš biti od nekog materijala .
 

Back
Top