Disco`s not dead,but punk is

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a pank ti kao bolji?

doduse od panka sam cuo jednu kasetu od sex pistolsa, i ako su oni glavni, onda smatram pank poprilicnim shiticem :)

al necemo o panku

disco....pa ima tu finih pesmica (obrati paznju na ovo - pesmica)...sta znam. simpaticno, ali nekako gay i decje
 
U principu nemamo mi nista protiv PUNK-a(bar nista efikasno),al ozbiljno disco muzika rules i tu nema sta!
Nazalost jeste DISCO pomalo izumro al se mi svim silama borimo da se vrati,jer je muzika vise nego cool.
Inace Abba je malo prevazidjena al bi zato izdvojili neke druge grupe tipa METALLICA, IRON MAIDEN, GUNS `N` ROSES i ostale disco grupe koje su i danas popularne.
A od aktivnih disco izvodjaca cenimo Jimi Handix, Fredi Mercury, Elvis Presly, Bob Marley i naravno Dzej Ramadovski.
Long live Disco \_/ !!!
 
ja samo znam da ima toliko disco muzike koju nismo jos imali prilike da cujemo jer su se uvek forsirale samo one komercijalne stvari. ako malo zagrebete po nekim odavno zaboravljenim godinama, niste ni svesni kakvu sve muziku mozete da nadjete. lepo je kad otkrijes nesto sto je staro a sto dobro zvuci. i ne samo disco... vec soul, funk i sl. mnogo opasne stvari. ja sam to skoro shvatio. naravno ne zaboravljam dobre rifove i heavy gitare ali u ovim pravcima shvatas da ti nisu potrebne samo distorzije da bi nesto zvucalo mocno. ideje su najvaznije. poz svima.
 
Dobro vidim da neki ovde misle da je vas zaj.... Pa dobro,zar stvarno mislite da bi je nekom tracio vreme bez veze!!!???
Ne sad ozbiljno,disco muzika je preterancija jer je to jedna od retkih stvari uz koje svako ziv moze da igra i da se baca. Jednostavno ritam je mnogo opusteniji i laksi "za uhvatiti" nego danasnja dance i techno muzika. Priznajem da ne lezi svima,al vecini ljudi je ok.
A sto se tice onih drugih "disco'" bendova......pa mogu i ja nesto drugo da slusam,jel?
A punk mi je malo bezlican,naravno ima stvari koje cenim ali generalno kao muzicki pravac mi i nelezi bas.
Nego ima li neko neke disco mjuze na cd?
 
air_crew_ns:
jedna od retkih stvari uz koje svako ziv moze da igra i da se baca

Lavovima...?

air_crew_ns:
jednostavno ritam je mnogo opusteniji i laksi "za uhvatiti" nego danasnja dance i techno muzika.

To valjda govori o jednostavnosti iste, a ne o njenom kvalitetu... Nisam imao prilike da izadjem negde, cujem disko i vidim „bacanje“. Taj muzicki pravac je prilicno nezastupljen ili bolje receno „neslusan“.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top