You never make me scream..

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
Imala je divan brak.
Stabilan i pažljiv muž, dvoje male dece, kuću sa baštom i auto u garaži. Dobri poslovi, novac u banci, letovanja, zimovanja..život je bio lep.

Sve do jednog momenta kada su im u goste došli njegov najbolji školski drug sa svojom suprugom, inače njegovi prijatelji iz mladosti, a koje je ona tek upoznala na nedavnom letovanju.

Uz divnu večeru, vatricu u kaminu i sveće, odabranu muziku i vino sve je bilo kao u bajci..dok..

Dok su dva stara drugara bila na terasi da malo nasamo proćakulaju, njena nova prijateljica je, dobro opuštena vinom, krenula da evocira uspomene iz mladosti i kako su svi bili blesavi i super se zezali, te u jednom trenutku ispriča „skandal-epizodu“ u kojoj su glavni akteri bili njen prijatelj, tj muž naše domaćice i neka njegova ondašnja devojka.

Ukratko, zbog njihovog urnebesnog seksa „ona je toliko vrištala i uzdisala pa vrištala.pa uzdisala i roptala...da su hahaha morali da ih hahahah izbace iz studentskoig doma hahaha !“..

Završila se večera, prijatelji su otišli, ona je ležala u krevetu pored svog divnog muža koji je spavao dubokim snom, ali joj san nije dolazio na oči. Umesto sna, odnekud u glavi počeli su da odzvanjaju ti zamišljeni uzdasi i seksualni urlici te neke devojke sa kojom je njen muž, tada još momak..imao seks..
Pomislila je kako ne treba da je takve stvari brinu.

Gledala je oko sebe sav taj ukusno odabran nameštaj, krem belu spavaću sobu sa prikladnim detaljima koji su odisali spokojem..Mislila je kako je to sreća, ali - urlici su bili sve glasniji.

Dobro je znala da seks sa njenim mužem nije nikada bio takav.
Zašto?
Da li je do nje..?
Ili on jednostavno nije toliko zainteresovan kao što je tada bio..?
Njihov seks bio je nežan, kratak i siguran.

Da li je do nje? Možda je ona frigidna. A možda je i on samo „odrađuje“?
Padalo joj je na pamet da je često odsutan, da malo pričaju, da uglavnom listaju kataloge i prepriačavaju dečije dogodovštine..
„hahaha..morali da ih izbace iz studentskog doma..“ !
Ne, definitvno nešto nije kako treba..
Tu noć nije spavala.

A vi?
Da li ste ljubomorne na bivši ljubavni život vaših muževa?
Ili smatrate da ste šlag na torti koju je vaš muž odabrao, uz sigurnost da ćete mu pružiti sve, pa i više nego je ikada maštao..?
Ili vas jednostavno nije briga, sve dok se deca veselo igraju, dok se putuje na more i dok se u spavaćoj sobi zavese mirno lelujaju na povetarcu spokoja..?

bigstock-Woman-Can-t-Sleep-During-Night-82720643.jpg
 
ali drapkasti tonovi u sobi, lejujaju zavese na povetarcu, on hrce i spava
a nekad blud i razvrat :per:

- - - - - - - - - -

ajde sad cu i ja da otvorim jednu predpostavljujucu :)

Па, било некад, сад се приповеда, тако ти је то у животу.

Сад има неких других дивноћа.

- - - - - - - - - -

sto ste takvi hejteri
covek se trudi
ovaj forum je odavno mrtav, da mrtviji ne moze da bude
da metla ne pise sta je pojela, ovde vise ne bi bilo postova
ili izbacite neku temu ili podrzite naseg drugara ili da se razilazimo ako je dosta bilo

Ево учествујемо...
 
Pa, ne znam koji se to muškarac druži sa bivom ribom....kad je u braku...fore zajedničkih prijatelja..Na terasi je on, u stvari, komentarisao kako se žena tog njegovog prijatelja sexa kao štuka, da se od Lole treslo do Patrisa Lumumbe kako je bambusao.. rasplet bi bio zanimljif. Možda ono kao, šta misle čitaoci Blic - Žene.

- - - - - - - - - -

Koe ubica?
 
sto ste takvi hejteri
covek se trudi
ovaj forum je odavno mrtav, da mrtviji ne moze da bude
da metla ne pise sta je pojela, ovde vise ne bi bilo postova
ili izbacite neku temu ili podrzite naseg drugara ili da se razilazimo ako je dosta bilo


Tako je. Zanimljivije je kad Zoro otvara teme. Koliko god se cinile smesne na kraju se opet razvije neka diskusija.

Sa ovom temom se ne mogu poistovetiti, jer je moj muz najbolji sex imao samnom. :manikir: :-)) A na bivse ljubavi nisam ljubomorna. Bivse su s razlogom bivse. A ni ne znam s kim je bio, osim jedne, koju sam slucajno upoznala na jednoj svadbi.
 
Pa, ne znam koji se to muškarac druži sa bivom ribom....kad je u braku...fore zajedničkih prijatelja..Na terasi je on, u stvari, komentarisao kako se žena tog njegovog prijatelja sexa kao štuka, da se od Lole treslo do Patrisa Lumumbe kako je bambusao.. rasplet bi bio zanimljif. Možda ono kao, šta misle čitaoci Blic - Žene.


Sto se toga tice kolega nam je stalno dolazio sa pricom o komsinici, koja urla tokom sexa. Doziva oca, majku, boga, sta li joj radi, dere kozu s ledja verovatno, kaze on. :-))) A kako mu je zgrada takva da ide u cetvorougao, koji gleda na zajednicko dvoriste, to njeno skarlikanje jos vise odjekuje o zidove svuda unakolo.
Jedno vece svrsi ti ona gromoglasno, po obicaju, prvo je jedan komsija izasao na balkon i poceo da aplaudira i zvizdi, pa su se onda i drugi pridruzili. Tek ce ti ona iz svog stana:"Danke! Danke!" :-))))
 
Како год, она је сада поред њега.

Зашто бити љубоморан на прошлост?

Pa eto...niko srecan niko zadovoljan :)
Kad ga nema, misli da samo da ga dobije pored sebe i bice najsrecnija na svetu, a onda ga dobije, ali sada hoce vise, na primer da ih kucni savet izbacuje iz zgrade zbog glasnog i burnog seksa.
Vidis da je on njena nesanica, hoce i ona da bude njegova :hahaha:
 
Tako je. Zanimljivije je kad Zoro otvara teme. Koliko god se cinile smesne na kraju se opet razvije neka diskusija.

Sa ovom temom se ne mogu poistovetiti, jer je moj muz najbolji sex imao samnom. :manikir: :-)) A na bivse ljubavi nisam ljubomorna. Bivse su s razlogom bivse. A ni ne znam s kim je bio, osim jedne, koju sam slucajno upoznala na jednoj svadbi.

otkud ti znam, pa i muskarci lazu, skoro ko zene! :)))
 
prvo, sta ima ta zena da prepricava kako je neciji muz tucao tolko dobro da je partnerka u tucanju vristala?tj ne neciji muz nego muz njene domacice, koju vidi prvi put u zivotu. netakticno i nekulturno. verovatno se lozila na njega u to vreme.
drugo, naravno da ce zena da se zamisli, uporedjujuci svoj miran (?) bracni sex sa bucnim studentskim. zal za mlados' i neiskoriscenim prilikama da se bude nesputan i razuzdan.
nije to strasno, sve je to normalno sto bi rekao Muta Nikolic.

I, ne, ne zelim da znam kako mi je covek i koga kavao ranije, fala njima svima sto su ga oblikovale na svaki nacin, al necu nista da znam, odmah bih krenula sa tripovanjem i kuku mene, sve su mu bolje bile mislima.
 
Pa eto...niko srecan niko zadovoljan :)
Kad ga nema, misli da samo da ga dobije pored sebe i bice najsrecnija na svetu, a onda ga dobije, ali sada hoce vise, na primer da ih kucni savet izbacuje iz zgrade zbog glasnog i burnog seksa.
Vidis da je on njena nesanica, hoce i ona da bude njegova :hahaha:

А да мало обрнемо ситуацију?

Да ли би се он зауставио на несаници да случајно нека њена пријатељица прича о њеном гласном сексу са бившим дечком :zper:
 
Sto se toga tice kolega nam je stalno dolazio sa pricom o komsinici, koja urla tokom sexa. Doziva oca, majku, boga, sta li joj radi, dere kozu s ledja verovatno, kaze on. :-))) A kako mu je zgrada takva da ide u cetvorougao, koji gleda na zajednicko dvoriste, to njeno skarlikanje jos vise odjekuje o zidove svuda unakolo.
Jedno vece svrsi ti ona gromoglasno, po obicaju, prvo je jedan komsija izasao na balkon i poceo da aplaudira i zvizdi, pa su se onda i drugi pridruzili. Tek ce ti ona iz svog stana:"Danke! Danke!" :-))))

To su te komšijske učtivosti, kod nas bi negodovali, ša ima ona da se dere i užifa, budi komšiluk dok je u extazi, a uostalom, ko se ebe još na ovu skupoću :lol:
 

Back
Top