Škakljivo pitanje

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
Priča ide ovako.
dva drugara piju piće, tu je i pas jednog od njih.

Pas ko pas, malo malo pa nasrće na nogu ovog drugara, oće da ga "prtza" kao što znamo da psi rade, jel.

Drugar stopalom istrlja penis psu i pas ejakulira sebi po stomaku i smiri se.

ovaj drugi drugar u šoku..kaže kako razume sve, sa racionalne strane slaže se da je psu bolje i sve to, ali ima problem negde da to prihvati, tojest, etički..

Pitanje je: da li je to vama prihvatljivo, da li je ok, ili vam nešto tu nije u redu itd :confused:
 
Priča ide ovako.
dva drugara piju piće, tu je i pas jednog od njih.

Pas ko pas, malo malo pa nasrće na nogu ovog drugara, oće da ga "prtza" kao što znamo da psi rade, jel.

Drugar stopalom istrlja penis psu i pas ejakulira sebi po stomaku i smiri se.

ovaj drugi drugar u šoku..kaže kako razume sve, sa racionalne strane slaže se da je psu bolje i sve to, ali ima problem negde da to prihvati, tojest, etički..

Pitanje je: da li je to vama prihvatljivo, da li je ok, ili vam nešto tu nije u redu itd :confused:

Povraca mi se ....
 
PRo3alR_700wa_0.gif
 
ajde da malo preformulišemo ovo..

recimo tebi se to gadi, nenormalno ti je i tako to.

ali s druge strane, tvoj pas ljubi,ac, kao što znamo, nije samo pas.
On je član tvoje porodice, mnogo toga se oko njega vrti, volite ga i kada umre tuga je ogromna, možda i veća nego kada neki čovek umre.
Malo mi je glupo da pravim te distinkcije pas-čovek, jer ljubav je ljubav., al ajde..

I sada uzmimo ovu situaciju.
Tvoj dečko, muž, čovek..leži bolestan. (na primer)
Par nedelja je u krevetu, ukočio se išijas ili tako nešto, tek, ne sme da mrda rukama, nogama ništa.
Ti mu pomažeš, menjaš pelene.
U jednom trentuku kaže ti kako ima potrebu da drkne, ali..
I ti,sada bez erosa (ili u najmanju ruku sa malo čudnim erosom) pristupaš radnji i pomogneš čoveku.
On svrši, ti ga obrišeš, spakuješ alat nazad u gaće i gotovo.

Čista medicina (dakle namerno smo ovde izostavili bilo kakvo tvoje eventualno uzbuđenjer, jer ti i nije bilo do seksa, umorna si od pomaganja, sve sama radiš par nedelja i sada još i to..)

sada se vraćam na psa.
Svakako ga nećeš za svaku sitnicu voditi kod veterinara right?
Npr krpelj , kupanje, ovo ono..tu si ti da to središ,
ovde kod čak ne moraš to da radiš rukom. Stopalo je sasvim dovoljno i pas je srećan,

gde je momenat koji ti je neprihvatljiv?
 
Posto sam bezobrazna po prirodi.... a i ne mogu da se uzdrzim...a sto mu nije po..io, bilo bi im obojici lakse ? :P
Niti je ponasanje psa normalno, niti gazde! Kod pasa se takvo ponasanje sankcionise, ali iskompleksirani vlasnici to iskljucivo "citaju" kao "moj pas je badza". Naskakanje se ne tolerise ni kod muzjaka ni kod zenke, osim u periodu kada se koristi pri parenju naravno. Naskakanje se javlja u jako ranom periodu zivota, vec kod stenaca od 1.5 mesec i niko me nece ubediti da stenetu treba zenka, ili muzjak, s obzirom da je zastupljeno kod oba pola. Tako da..... sta reci, a ne zaplakati!!!
 
Posto sam bezobrazna po prirodi.... a i ne mogu da se uzdrzim...a sto mu nije po..io, bilo bi im obojici lakse ? :P
Niti je ponasanje psa normalno, niti gazde! Kod pasa se takvo ponasanje sankcionise, ali iskompleksirani vlasnici to iskljucivo "citaju" kao "moj pas je badza". Naskakanje se ne tolerise ni kod muzjaka ni kod zenke, osim u periodu kada se koristi pri parenju naravno. Naskakanje se javlja u jako ranom periodu zivota, vec kod stenaca od 1.5 mesec i niko me nece ubediti da stenetu treba zenka, ili muzjak, s obzirom da je zastupljeno kod oba pola. Tako da..... sta reci, a ne zaplakati!!!

šta reći, lepo što si bezobrazna po prirodi..
 
interesantno je da se muškima gadi a žena misli drugačije :)

Kasnilice..a da je pas ženka, pa nešto na tu temu? Isto?

Pa ne, i meni se gadi.

Takav pas se, ipak, smatra neurotičnim i postoje mehanizmi kako da se leči taj oblik neuroze.
Poznajem čoveka kome je prešlo u naviku da istrlja penis svom vazda napaljenom psu. Pas ima 5 godina, i još uvek vrši nuždu po stanu. Kad jede, jede isključivo iz ruke.
Dakle, nešto sa psom nije u redu, a nije ni sa gazdom.
 
Pa ne, i meni se gadi.

Takav pas se, ipak, smatra neurotičnim i postoje mehanizmi kako da se leči taj oblik neuroze.
Poznajem čoveka kome je prešlo u naviku da istrlja penis svom vazda napaljenom psu. Pas ima 5 godina, i još uvek vrši nuždu po stanu. Kad jede, jede isključivo iz ruke.
Dakle, nešto sa psom nije u redu, a nije ni sa gazdom.

slažem se, ali mene kao vrhunskog psihologa jelte zanima gde u nama leži taj uzrok gađenja

Zašto nam se to gadi?


Aj sad
 
slažem se, ali mene kao vrhunskog psihologa jelte zanima gde u nama leži taj uzrok gađenja

Zašto nam se to gadi?


Aj sad

Jasno mi je šta i zašto pitaš. Možda je ovo pitanje više za Psihologiju?

Iz mog ugla:
pipkanje po genitalijama vezujem za seks sa ljudskim bićem (muškarcem), kao duboko intimni čin.
Postoji i onaj momenat kada se rodi muška beba pa majka (ili otac) vode računa da mališa ne dobije fimozu ... Ali pas nije deo te i takve priče.

Pseći užitak iliti "olakšanje" nema veze sa našim /vlasničkim, ljudskim/ učešćem u njemu. Zamislila sam i pitanje (bljuc): šta ako keruša ima teranje, treba li vlasnik da joj pomogne? I kako?:mrgreen:
Jbg, fuj! Isuviše asocira na zoofiličarske radnje.

Setih se kada smo našu kuju vodili na parenje: dešavalo se rano ujutru, na Ušću. Međutim, mužjak nikako nije uspevao da je naskoči, pa smo razmišljali da odustanemo. I baš kad smo krenuli, izlete iz žbuna neki lik, sa smaknutim pantalonama i vidnom erekcijom, pa povika: "Nee, nee ... Pustite ih još malo, greota da se ne olakšaju!"

Preporučuje se, da kad keruša /ili cica maca/ ima teranje, vlasnik izbegava maženje u području sapi i repa. Nije to džabe: nadražena životinja, lišena mogućnosti da se pari sa svojom vrstom, stalno će tražiti milovanje ... koje joj, uostalom, neće ništa pomoći ili joj olakšati (kod mačaka čak i bolnu) potrebu za parenjem koja se bazira na nagonu za reprodukcijom/potomstvom.

Elem, polni nagon nije bolest, pa ne uočavam sličnost između toga da čovek pomogne da se psu spasi narušeno zdravlje (ili život) i da mu se izdrkka. Ali kada dođe u fazu koju opisuješ, psu hitno treba naći kerušu, ili ga kastrirati ... a vlasniku dati da, naprimer, hekla.
 
Jasno mi je šta i zašto pitaš. Možda je ovo pitanje više za Psihologiju?

Iz mog ugla:
pipkanje po genitalijama vezujem za seks sa ljudskim bićem (muškarcem), kao duboko intimni čin.
Postoji i onaj momenat kada se rodi muška beba pa majka (ili otac) vode računa da mališa ne dobije fimozu ... Ali pas nije deo te i takve priče.

sve vezano za polne organe je pipavo :)

znam da recimo konjima pomažu pri naskakanju na kobilu
svojim očima gledao kako lik uzima konju kitu rukom i usmerava je u kobilu

to sa fimozom je isto dobar primer, kao i možda sa ginekolozima koji iako su stalno u kontaktu sa polnim organima, negde u glavi isključuju tugme za seks (ili tabu?) i odrade stvar tehnički

Mislim da je kod seksa razlika što se očekuje obostrano uživanje
Ovde tog očekivanja nema
Čovek iz primera je nogom trljao penis od psa dok je pričao sa svojim drugarom, dakle potpuno nezainteresovan za bilo kakvu "interakciju", ali sa namerom da psu olakša situaciju, da ga smiri isi...

m?
 

Back
Top