Mi .... ?

Psihologue:
Strashno je kad vidish feminiziranog mushkarca...Pokreti mu kao zeni a u stvari kad pridjesh
vidish muski lik...Zeznuta stvar...Ili zena bez sisa????


Zena bez sisa je ekonomicna zato sto ne trosi novce na brus halter a i manje ti je ugodno s njom i onda manje uzivas a to znaci da i manje svrsis. Znaci stedi i spermu.
Trazite zene bez sisa.
 
sinnke:
Zena bez sisa je ekonomicna zato sto ne trosi novce na brus halter a i manje ti je ugodno s njom i onda manje uzivas a to znaci da i manje svrsis. Znaci stedi i spermu.
Trazite zene bez sisa.
sta je ovo? reklama za stedni racun u ljubljanskoj banki? :lol:

4 Psiho :arrow: ustini me 8) (jesam stvarno)
 
To se meni jednom desilo, gledam strava riba, uske farmerice. dupe boli glava, mala kozna strukirana jaknica, duga plava kosa, a kad se okrenula a ono bajker sa brkovima!

Horor!

A muz mi rece da su metroseksualci izasli iz mode, e al balkanci nikad!
 
Nadam se da ne patentiras ovo posto to vec imamo :D :D :D

scaredbanner1fp.jpg
 
Shta sam doziveo u vojsci u Ljubljani.Pricha tece ovako...Da mnogo ne duzim u jednom kaficu u centru sedim sa josh trojicom momaka i cirkamo pice..U to nama pridjoshe tri zanimljivo obuchene devojke sedoshe za nash sto.Naravno vojska ko vojska usluzna za suprotni pol...U prichi i druzenju jedna od njih sede u krilo mom drugaru i pocne se sa njim vatati..Sve je pucalo od poljubaca...A onda se desio pakao...Ona njega za onu stvar on nju i tu beshe problem..Zatekao pune ruke.... Zveknuo tipa ( ili devojku ) po glavi ...Bi ruznih scena...Ne snadjoh se odmah...

Ukratko recheno ko bi rekao da tako lepa devojka je mushko?
 
u kom kaficu i koje godine... malo mi je neverovatno da bi za vreme jugo vojske gaj populacija bila toliko slobodna u sloveniji - to je ipak fenomen zadnjih godina :roll:
 
Ovde u Srbiji zemlji konzervativnoj kojoj ce trebati josh 20 godina da shvati da i mushkarci mogu da vole
mushkarce shto je meni jako nezamislivo...Sklanjam se i od rodbine kad treba da se izljubim za dobrodoshlicu...I dalje ne kapiram kako to jedan mushkarac moze da bude lep drugom...
 
Psihologue:
Ovde u Srbiji zemlji konzervativnoj kojoj ce trebati josh 20 godina da shvati da i mushkarci mogu da vole
mushkarce shto je meni jako nezamislivo...Sklanjam se i od rodbine kad treba da se izljubim za dobrodoshlicu...I dalje ne kapiram kako to jedan mushkarac moze da bude lep drugom...


Svašta ... pa što je nama ženama dozvoljeno da komentarišemo i da nam se dopadaju naizgled druge žene, a muškarcima nije kad je njihov pol u pitanju????
Lepota je stvar estetike i ličnog doživljaja i ne treba je ograničavati samo na komentare vezane za suprotan pol.
 
Volim zene i nezamislivo mi je da se zvalavim ili ne daj boze spavam s mushkarcem...Nemam nishta
protiv svog sopstvenog pola,nego jednostavno mi je bljak kad sluchajno vodim drzanje za ruke iste
polove...Smatram kao mushkarac da je zena neshto najlepshe shto muskarac moze doziveti.Verovatno
zbog tog shto nikad necu probati ono drugo...
 

Back
Top