Nov toner kertridž ne štampa dobro

Atomic™

Srebrna tastatura
Poruka
226.658
Pozdrav narode.

U pitanju je Matrix CE 285a crni laser džet toner kertridž koji sam kupio u Gigatronu.

Naime, pre pola sata kada sam počeo da štampam stranice ovako izgledaju:

CLUnSRk.jpg


2rVQUEI.jpg






Pomislio sam da se štampač koji koristim pokvario ali sam ustanovio da nije problem u štampaču nego u toner kertridžu.
Izvršio sam testiranje na način da istu stranicu pdf fajla odštampam koristeći stari toner kertridž i novi toner kertridž.


Odštampano koristeći stari toner kertridž:

mQLSMvF.jpg








Odštampano koristeći novi toner kertridž:


2rVQUEI.jpg





Čak sam izvadio toner i promućkao ga da bi protresao prah i na već odštampanim papirima odštampao 50 listova.
Nažalost i to nije pomoglo






Ljudi molim Vas da mi napišete šta je potrebno da uradim kako bi kvalitetno odštampao koristeći novi toner kertridž.
 
Pozdrav narode.

U pitanju je Matrix CE 285a crni laser džet toner kertridž koji sam kupio u Gigatronu.

Naime, pre pola sata kada sam počeo da štampam stranice ovako izgledaju:

CLUnSRk.jpg


2rVQUEI.jpg






Pomislio sam da se štampač koji koristim pokvario ali sam ustanovio da nije problem u štampaču nego u toner kertridžu.
Izvršio sam testiranje na način da istu stranicu pdf fajla odštampam koristeći stari toner kertridž i novi toner kertridž.


Odštampano koristeći stari toner kertridž:

mQLSMvF.jpg








Odštampano koristeći novi toner kertridž:


2rVQUEI.jpg





Čak sam izvadio toner i promućkao ga da bi protresao prah i na već odštampanim papirima odštampao 50 listova.
Nažalost i to nije pomoglo






Ljudi molim Vas da mi napišete šta je potrebno da uradim kako bi kvalitetno odštampao koristeći novi toner kertridž.
Ako imas garanciju na njega odma im ga vrati i nek ti daju drugi.Verovatno je reparisan i nije dobro odradjen.
 
ti nisi kupio nov toner nego ponovo napunjeni- refurbished ili for USE , ako želiš kvalitet onda kupi NOV TONER , Nagglasi im ono NOV Originalni toner

Ваљда нови кетриџ код кога " фото ваљак " - није оштећен...;)

- - - - - - - - - -

Можда је ...дуугооо стајао ---> ПРОМУЋКАЈ ГА...;)

Треба да..држећи га са обе руке ..ПРОМУЋКАШ ;)....лево ↔ десно ( по хоризонтали ) и напред ↕ назад ( кружни покрет шаке ).

Ако то не помогне ...дали су ти оштећени кетриџ...:aha2:
 
Pre nekoliko nedelja sam bio u Gigatronu i nisu hteli da mi reklamiraju proizvod.
Naime kada sam kupio toner kertridž nisam imao papira da isporbam kako radi te u periodu nakon kupovine nisam reklamirao, radnik Gigatrona nije hteo da prihvati reklamaciju.

Dragi prijatelji da Vam se ne bi desilo što i meni te da izgubite novac na kupljen neispravan proizvod tražite da Vam radnik Gigatrona na licu mesta testira proizvod te ako ne radi da Vam odmah zameni za ispravan.


Ne mogu da verujem da Gigatron prodaje neispravne proizvode!
 
Pre nekoliko nedelja sam bio u Gigatronu i nisu hteli da mi reklamiraju proizvod.
Naime kada sam kupio toner kertridž nisam imao papira da isporbam kako radi te u periodu nakon kupovine nisam reklamirao, radnik Gigatrona nije hteo da prihvati reklamaciju.

Dragi prijatelji da Vam se ne bi desilo što i meni te da izgubite novac na kupljen neispravan proizvod tražite da Vam radnik Gigatrona na licu mesta testira proizvod te ako ne radi da Vam odmah zameni za ispravan.


Ne mogu da verujem da Gigatron prodaje neispravne proizvode!

Истекло ти је " време за рекламацију "...које је "допуњаване тонере " обично око 5 дана.

Да си купио.. НОВ кетриџ - са гаранцијом , а неисправан...морао би да ти га замени ...
Yes%20emoticon.gif


Ја да сам на " твом месту " и да су ми.. увалили - неисправан ( допуњаван ) кетриџ са тонером...не бих уопште дискутовао било шта са радницима, већ само са одговорним - руководиоцем продавнице...:think:

Ne mogu da verujem da Gigatron prodaje neispravne proizvode!

ВЕРУЈ...и...НИСУ ЈЕДИНИ

СВИ КОЈИ ПРОДАЈУ ДОПУЊАВАНЕ КЕТРИЏЕ - СВИ МУЉАЈУ ...:besan2:
Yes%20emoticon.gif

Сви допуњавани кетриџи се тестирају ...и они који имају " набољи принт " ...се чувају за пријатеље, а остали иду у продају ( чак и они који нису прошли тест )...:think:

Има разних људи...они који су превише културни или имају лове - такви не реламирају и они који закасне са рекламацијом па их радник пошаље кући - ТАКВИ..су...ЧИСТ ЋАР...:think:

А..они који агресивно рекламирају..купљен неисправан производ...њима излазе у сусрет и врше замену производа, јер је..ЈАВНА НЕГАТИВНА РЕКЛАМА - ЛОША ЗА ПОСЛОВАЊЕ...
Yes%20emoticon.gif
 

Back
Top