Muška depilacija

webmen

Ističe se
Banovan
Poruka
2.588
Nešto se razmišljam , dali je to normalno . Pretpostavljam de se većini zena malo gade te dlake . I meni je to nekako feminizirano . Jedino što priznajem je da treba na neki trajni način ostraniti ono runo ispod pazuha , ako je to izvodljivo ,
ostalo bljak .
 
Uveren sam,da su modu depiliranja muskaraca,uveli modni kreatori-dizajneri,koji su svi od reda,homoseksualci.Ono sto muskarac treba da radi,za svoj lep i higijenski
izgled,to je ,da se redovno brija.Da brija dlake ispod pazuha,i da se redovno tusira.Naravno,i neku blagu toaletnu vodu da redovno koristi.Inace depiliran muskarac,odlican je
objekat homicima.Modni kretaori homici,trude se iz sve snage,da muskarcima "skroje" modne detalje,koje ce ih i vizuelno,prikazati kao homice.
 
Nešto se razmišljam , dali je to normalno . Pretpostavljam de se većini zena malo gade te dlake . I meni je to nekako feminizirano . Jedino što priznajem je da treba na neki trajni način ostraniti ono runo ispod pazuha , ako je to izvodljivo ,
ostalo bljak .

pravo muško mora da ima dlake na grudima, nogama...ako nema, to je treća klasa muškarca...
dlake ispod pazuha imaju svoju svrhu, i samo kreten bi ih brijao...
inače, samo dlakavim ženama, onim muškobanjastim, smetaju dlakavi muškarci...prave ženstvene žene ih obožavaju...ne potpadaj pod medijsku propagandu, oni danas forsiraju sve što je nezdravo...
 
REMINGTON-BODY-GUARD-BODY-GROOMER-BHT2000.jpg
 
Nešto se razmišljam , dali je to normalno . Pretpostavljam de se većini zena malo gade te dlake . I meni je to nekako feminizirano . Jedino što priznajem je da treba na neki trajni način ostraniti ono runo ispod pazuha , ako je to izvodljivo ,
ostalo bljak .

limfni cvorovi su tu te trajna ispod pazuha ne sme. tako sam cuo.
 
Nešto se razmišljam , dali je to normalno . Pretpostavljam de se većini zena malo gade te dlake . I meni je to nekako feminizirano . Jedino što priznajem je da treba na neki trajni način ostraniti ono runo ispod pazuha , ako je to izvodljivo ,
ostalo bljak .

pravi muskarci se ne depiliaju
ako im dlake gadne nek nadju zensko
 
ja priznajem samo sredjivanje oko kite i pazuha, ostalo kad vidim da brijaju/depiliraju zgadi mi se

sta fali obrijati grudi brate koji ce mi ta dzungla pa moze i ceo toraks doduse to kad se treniralo sad kad me ne mrzi

- - - - - - - - - -

Ja brijem pazuh i intimne delove i meni je to pitanje higijene...

pazuh brate ne diram niti ga prskam hemijom samo sapun
 
Sta ste se svi na mene sjatili :lol:
Pa ne smetaju mi dlake kod muskaraca, sta vam je tu cudno, jednostavno to mi je prirodno i to tako prihvatam
Ja sam fasista kad je moje telo u pitanju, tu ne volim nigde, najsrecnija bih bila u hcl da se potopim :lol: Al kod muskih mi ne smetaju ni najmanje....
 
Definisi to sredjivanje :ceka:

@Tema:
Brkovi i brada su jedino sto brijem, kosu skracuje frizerka a sve ostale dlake su tu.
Ne odricem se ljubavnog cilima :rtfm:
trimovanje na kratko ili brijanje, sta vam draze....trimovanje manje iritira pa je mozda bolji izbor

- - - - - - - - - -

a ove i ovi sto se zalazu za cosavo musko telo jel idete zajedno ruku pod ruku sa partnerkom kod kozmeticarke :lol: jel se posvadjate oko termina kad ima samo jedan :lol:
 

Back
Top