Teen problemi (Obavezno pročitati uvodni post) vol. 2

Pozdrav, u Maju punim 15 godina pa me interesuje neki dobar posao koji bi mogao raditi preko celog letnjeg raspusta. Voleo bi' da imam dovoljno dobru zaradu na sebi kupim neke osnove za teretanu i da mi ostane ponesto. Ako ima neko ko je vec upoznat s' ovom temom neka mi se obrati u komentarima. Hvala unapred! z:lol: z:poz:

Branje voca i fizicki poslovi (utor, istovar, pretovar).
Zbog godina ne mozes puno da biras vec samo najprostije fizicke poslove da radis.
 
36479.jpg


imam ovu stolicu kuci, i sad imam problem jer ne znam zasta sluzi ovaj okrugli djavo sto moze da se zavrce i odvrce. Na rucicu se spustas i ako je povuces ka napolju mozes stolicu ili da zabravis ili da se ljuljas na njoj i da se savijes skoro do 90 stepeni. Sad ne znam da li da zavrcem ili da odvrcem ovo okruglo sranje?
 
Siđoš edišn.

Ma taj ženski pojam pravog muškarca...
Ebote,setim se jedne mađarice iz prvog srednje...
Pisao joj stihove,pisao joj domaći,vozio je na biciklu,snimao joj kasete sa najlepšim ljubavnim pesmama,čekao ponoć u diskoteci da zaplešem sentiš sa njom...
Naleti jednom moj prijatelj iz nekog sela,priđe nam i kaže njoj;"A jes dobraaa,otreso bih te ko medo krušku!!!"Ona se nasmeja,i reče mu :"Pa otresi me!"
I otreso ju je...
Ja osta usran :(
Posle se žalila kako je teško naći pravog momka...
 
Pozdrav, u Maju punim 15 godina pa me interesuje neki dobar posao koji bi mogao raditi preko celog letnjeg raspusta. Voleo bi' da imam dovoljno dobru zaradu na sebi kupim neke osnove za teretanu i da mi ostane ponesto. Ako ima neko ko je vec upoznat s' ovom temom neka mi se obrati u komentarima. Hvala unapred! z:lol: z:poz:

Mlad si , ovde pomoć nećeš naći.. komentari su u glavnom glupi..čuvaj se da te neko ne prevede žednog preko ,vode...
 
Pozdrav, u Maju punim 15 godina pa me interesuje neki dobar posao koji bi mogao raditi preko celog letnjeg raspusta. Voleo bi' da imam dovoljno dobru zaradu na sebi kupim neke osnove za teretanu i da mi ostane ponesto. Ako ima neko ko je vec upoznat s' ovom temom neka mi se obrati u komentarima. Hvala unapred! z:lol: z:poz:

Sta je to osnovno sto ti treba za teretnu bas me interesuje ?
 
Već neko vreme na levom testisu sam imao običnu bubuljicu, belu i tvrdu koja nije mrdala već duže vreme međutim kad sam počeo da je istisnem, nisam uspeo, samo je otvrdnula, i sad je mutirala u nešto veće i tamnije.
Ebeš mi život ako sam se nekad usrao ovoliko za nešto na telu xD


Pretpostavljam da nije STD, a sad da l je neka cista ili tumor mogu samo da se pitam. Kod doktora nisam išao godinama, više ne znam ni gde bi trebalo da odem.


Jeste 'pipava' tema, žene žao mi je ako ste morale ovo da čitate :D Ali, pitanje je dal da čekam da vidim da li će samo da nestane ili da što pre banem do nekog doktora? Ovo čudo je bolno na dodir i sad se već formiralo u neku kuglicu veličine metkića za plastični pištolj (najjače poređenje ikad)
 
Već neko vreme na levom testisu sam imao običnu bubuljicu, belu i tvrdu koja nije mrdala već duže vreme međutim kad sam počeo da je istisnem, nisam uspeo, samo je otvrdnula, i sad je mutirala u nešto veće i tamnije.
Ebeš mi život ako sam se nekad usrao ovoliko za nešto na telu xD


Pretpostavljam da nije STD, a sad da l je neka cista ili tumor mogu samo da se pitam. Kod doktora nisam išao godinama, više ne znam ni gde bi trebalo da odem.


Jeste 'pipava' tema, žene žao mi je ako ste morale ovo da čitate :D Ali, pitanje je dal da čekam da vidim da li će samo da nestane ili da što pre banem do nekog doktora? Ovo čudo je bolno na dodir i sad se već formiralo u neku kuglicu veličine metkića za plastični pištolj (najjače poređenje ikad)

Idi obavezno kod urologa što pre to bolje, moguće da je u pitanju tumor testisa, poznajem dečka koji je imao iste simptome kao ti i ispostavilo se da jeste tumor. Imaš urologa u kliničkom centru valjda, pa idi tamo. Bolje odmah nego da čekaš, ako se razvije moraće da ti odstrane testis kao ovom liku što ga znam.
 

Back
Top