Seks u troje

Hard, nije tutamuta, imao je već jedno iskustvo i strašno mu se dopalo pa bi da ponovi. No ako sam ja dobro razumela, te dve su podosta mlađe pa je laganica mogao da kontroliše i da upravlja situacijom. Moja kandidatkinja...kako da ti kažem...zajebana. Vrlo. A ni ja nisam mačiji kašalj. Čovek je dominantan i apsolutno neustrašiv, veruj mi na reč, dovoljno smo dugo zajedno da budem sigurna da tu nisam mašila. Ali jedno je imati seks u troje sa dve klinke, a drugo sa dve žene. To je isto kao kad bi se peo na Avalu pa onda rešio da osvojiš K2.

meni ova tvoja priča deluje zanimljivo,
čak šta više nadmetanje između vas dve, pa to ne može da omane :aha:

vidim da si slobodnog duha :rumenko:
ili što bi rekli slobodarskog :lol:
 
Mada to i jeste lako naci kada si u vezi ili ozenjen. Jer mnoge solo devojke se lepe na to da probaju ozenjenog / uzetog, plus bisex iskustvo... Gledao sam na nekim sajtovima 90 posto njih trazi parove za bisex, nema ono aj upoznam tebe, upoznam nju pa nas sve spojim - malo sutra.
U glavnom primati sve uhebu pa i sex, tako da mi na kraju to i nije nesto privlacno - nema one avanturisticke slobodne chari koja bi upravo dala smisao svemu tome...
 
Zamisli, napalis se a one krenu da pricaju o organskoj hrani...

- - - - - - - - - -

Ono kao nadju se. Vajb..

- - - - - - - - - -

Sve ti je to takvo u zivotu. Jedno zamisljas a drugo je realnost. Kao kada ides na zurku i zamisljas ovo :


A kada dodjes tamo, koke narogusene, kao da joj stariji brat mafijas vreba iza coska i ceka da te bije. Svako u svom ostrvcetu, kuliraju i kao ne primecuju ljude oko sebe i tako...

Da, da, istina. Kada su takve stvari u pitanju kao sto su seks ili izlazak u grad (ako mogu da ih stavim u isti "kos") ocekivanja su uvek veca od onoga sto se zaista desi.

A sto se tice ovog na vrhu, mislio sam vise na neke seksualne preferencije. Tipa ako jedna krene da pipka, da ne kazem lize, ovu drugu pa se ova druga kao narogusi jer joj je to fuj ili nesto tako slicno. A ne mozes ti tek tako da im uspostavis pravila pred pocetak. Znaci tu je bitno da obadve zenke budu ili potpuno istih preferencija ili da obe budu potpuno otvorene ili slobodnog seksualnog shvatanja. U suprotnom ce doci do onih akward situacija i onda nista od zadovoljstva.

- - - - - - - - - -

Mada to i jeste lako naci kada si u vezi ili ozenjen. Jer mnoge solo devojke se lepe na to da probaju ozenjenog / uzetog, plus bisex iskustvo... Gledao sam na nekim sajtovima 90 posto njih trazi parove za bisex, nema ono aj upoznam tebe, upoznam nju pa nas sve spojim - malo sutra.
U glavnom primati sve uhebu pa i sex, tako da mi na kraju to i nije nesto privlacno - nema one avanturisticke slobodne chari koja bi upravo dala smisao svemu tome...

Jos samo da se usaglasi i zena i sve je reseno :lol: A sanse da ona pristane su verovatno manje od sanse da Srbija udje u EU do kraja godine.
 
Mislim da bas treba ispostaviti pravila na startu. Ako to ne uradis, pa makar po cenu da se to ne desi (a i ne mora niti ikome gori pod nogama), docice do takvih situacija.
Ne mora se naravno taksativno kao ultimatum, valjda je prica o sexu zato dobra pre svega toga.E drustvo, pali me ovo, pali me ono. Fuj? fuj ti? ma ok, hajde da gledamo ja imam talenat.
 
Ono sto ja znam ima mnogo zena koje su kao finjaci ali su kao studentkinje radile i grupnjake i dvojke i trojke i cetvorke....Ako saberem, one koje nisu radile, vecina ih je napadala kao da zeli to da radi samo sa nekim, npr sa mnom ili sa nekim mojim drugarom na koga su otkidale.....pa i trojku i daj sta das...
Naravno da sam sreo i izuzetke, ali iskren da budem......do 10 , ne vise....
Sad cete reci pa gde si se ti to druzio....a ne.....sve su one fine prema vecini , ali ako osete da ih ne osudjujes, da si zabavan, da si otvoren, onda one pocnu da pokazuju inicijativu i onda svasta im pada na pamet....
Znaci jedna sa najcistijim namerama prema svom postenju, jedna koja je mozda bila blizu nekoj slicnoj situaciji pa resila vise nece nista sumnjivo i postala strogo konzervativna...
Dve curice strogo vaspitane, te nisu ni pricale sa muskarcima , a nije da nisu volele seks, ali cuti i poslusno i radi...stidljivo.
Ovo ostalo ako je zabavno , ma svasta mozes da ih nahuskas....a ima i jos nekih , ono strogi otac a one sa planine....

To je inace interesantno kod zena....
Ako si licemer moralista onda su i one licemerne i jako perverzne i promiskuitetne..
Ako si moralista licemer, onda su i one finjaci i kvarnjaci i ebu te u zdrav mozak a sve kao fine...
Ako si otvoren, onda ako si namazan sve ti se otvore, a ako nisi , onda su ti kao drugarice...

Tako da naci trojku nije problem, ako si solo, a ako si u paru, onda je partner uvek kenjkava pozicija, ali zar nije onda sama kenjkava u glavu cim hoce trojku.....nije joj dovoljna dvojka...
 
pa kako sad??
pa treća je tvoja rivalka, zar ne? :think:

Ne bre Hard, zašto rivalka, ja bih je volela. O da, volela bih je do raspamećivanja, naravno ako bi mi prijala oku. Tako da, što se mene tiče, ako bi mi priveo nešto lepo...:zper:

Samo mislim da se on neće mnogo cimati oko toga dok god je sa mnom zadovoljan...a jeste, nema laži nema prevare. Recimo da je ta priča poslužila kao određena vrsta predigre za fantastičan seks. A ako se nekad zalomi situacija da možemo da se poigramo sa trećom, nećemo oklevati ni on, a bogme ni ja. Takvi smo.
 
Ne bre Hard, zašto rivalka, ja bih je volela. O da, volela bih je do raspamećivanja, naravno ako bi mi prijala oku. Tako da, što se mene tiče, ako bi mi priveo nešto lepo...:zper:

Samo mislim da se on neće mnogo cimati oko toga dok god je sa mnom zadovoljan...a jeste, nema laži nema prevare. Recimo da je ta priča poslužila kao određena vrsta predigre za fantastičan seks. A ako se nekad zalomi situacija da možemo da se poigramo sa trećom, nećemo oklevati ni on, a bogme ni ja. Takvi smo.

e ebga sada, bacila si nam kosku za glodanje
a ono u stvari fantazija vas dvoje... :(

dobro ae onda, bitna je volja el? :D
 

Back
Top