Cipele

e svasta...
treba da ima za gornji deo spolja
za gornji deo postava
i za djon

ne znam ja sad vidim prvi put ovu marku...

ako te bas kopka svrati kod bilo kog obucara pa pokazi neka on vidi znace bolje od nas
 
Danas dovučem iz podruma ružnjikave cipele koje sam spremila da bacim.
Obujem ih samo da ih uklopim sa košuljom kajsija boje, kad jedna koleginica kaže jao, jao što su lepeee...
Odustala sam od zamisli da ih bacim.

Eto tako različitih ukusa ima.
 
apropo teme, ona samo još cipele da obuje :hahaha:

- - - - - - - - - -

59286a0f2000003a0016f268.jpeg
 
ja bih ovo odmah danas kupila
zaljubila sam se :zaljubljena:



al ja ovo ne smem da nosim, niti imam odecu za ovo niti umem da hodam u ovome, al aj sve to na stranu, nabavis neku kombinaciju odece za ponekad da se uparadis, naucis da hodas, al dzaba kad ne smem :(
 
ja bih ovo odmah danas kupila
zaljubila sam se :zaljubljena:



al ja ovo ne smem da nosim, niti imam odecu za ovo niti umem da hodam u ovome, al aj sve to na stranu, nabavis neku kombinaciju odece za ponekad da se uparadis, naucis da hodas, al dzaba kad ne smem :(

Ovo je vise za devojcurke za matursko vece posle srednje skole ili za neku svadbu za one made of honor. Cak i u takvim situacijama imaju se baletankice u torbi za kad krene djuskanje :srecna::orkestar:
 
ma znala sam ja da cete se vi smejati, zato i okacih, da vas zabavim :lol:
a ja cu i dalje da patim za njima :aha:

- - - - - - - - - -

ma te cipele mogu i bez odeće :cool:

to bi mi nekako i najvise odgovoaralo, s obzirom da ne smem u njima da hodam, lepo brate obujem i dignem noge, i nema sekiracije posle da moram na terapije kod fizijatra :rotf:
 
e to su te sto sma pisala o njima na drugoj temi...fazon 50-ih godina ili kojih vec. mozda i 70-ih.

- - - - - - - - - -

samo sto je bila i kucna varijanta tjah papuce na stiklu, a ne sandale.
 

Back
Top