citati nebuloza koje ste procitali na forumu

A da se podelimo da igramo na velike golove, muskomrzci protiv zenomrzaca ima nas dovoljno.
I dozvoljeni su grubi faulovi
icon_twisted.gif
 
Радован Караџић:
Forum je prepun gluposti, da to ni jedna tema, ne bi mogla da trpi.
Ima ih i previše + mrzi me da ih tražim sada.
A drugo, takve stvari zaboravim jako brzo.


Sad ćeš ti da se uobraziš kad ti budem rekao da se u dosta stvari slažem sa tobom.
Ova tema inače postoji na Svaštari pa tu kao treba da se prozivamo...
Dosadno ljudima...

Sad Milojko treba da uradi sa ovakvom temom ono što svaki Milojko treba da uradi sa ovakvom temom.
 
Inspirion-jedna od nebuloza...

Smorili ste se u vezi. Počeli ste redovno da tucатe bivšu devojku. Muvate skoro svaku uveče u gradu.

Redovna riba, postala ko domaćica. Samo što još kecelju nije stavila i krpu na glavu.

Šta reći da bi se dotična što lakše i sa što manje scene šutnula?
 
Fejs74
Registrovan korisnik




Učlanjen:: 28.09.2005.
Lokacija: Srce Srbije
Poruke: 441 Re: Sta vas uvlaci u brak-mrak

--------------------------------------------------------------------------------

Svi koji su na forumu trebaju malo više sexa nego što ga imaju.Jel' da!? Sinnke.




E-ovo je najveca-za danas.........
 
Upznajte raindog ... i jedan mali delic njenih nebuloza...
raindog:
ja sam HITLER

pantera - da spavam chitav dan na drvetu, i da mi sijaju samo okice iz mraka (pre obroka )

Samopouzdanje =o (zbog sopstvenih kriterija ), nikad zadovoljna, voli uvrnute I neobicne stvari, ponekad mracna I sumorna, ‘veliki planovi’, ne prakticna, ne pusta korenje, skeptik (uglavnom pesimista)
Ponekad prava kucketina ( samo previse iskrena ),

Ako volis ne varas, ako ne volis, nemas koga da prevaris ...
...tako da ...

---Da li ste se nekad sa partnerom slikali goli ili u "akc --
Da, i moram priznati da je to bas zabavno

ja ih koristim vec jedno 13 godina, samo ipak postoji mali problem , a to je da kad dlaka vremenom vidno oslabi , ona 'izgubi moc' da se sama probije kroz kozu, pa onda pocinju da urastaju, stvaraju male kvrzice, (koje vecina ljudi, ne moze a da ne 'cacka') i onda na kraju izgledas kao da si igrao pikado na sopstvenim nogama

sexamo se sexa radi, lupamo recke...

ne smeta ti to shto po toj reci vec pliva gomila ko zna chega (poneka leshina, otpadne vode svih postrojenja uzvodno,razlichite hemikalije,fekalije itd )

jesu ovde samo slova na monitoru, ali deshava se da nekad jednostavno pochnesh da se zaljubljujesh i u njih

ja volim nudistichke plaze

inache radi se o 5 tajni svake uspeshne zene
1. imati dobrog ljubavnika
2. imati nekog ko te razume
3. imati nekog ko je uvek tu
4. imati nekog ko popravlja stvari pokuci
5. pobrinuti se da se njih chetvorica nikad ne sretnu

a zatim uvlachi moje prste medju svoje usne, igra se sa njima jezikom na kom se topi ista ona chokolada , gricka ih lagano , sishe

naime poenta je bila da kada od stvarnog broja gore pomenutih, odbacis : one night stand, lose ljubavnike, one kojima se ne secas vise ni imena, neke 'avanturice' i sve sto bi jos moglo ici uz to, broj se svede na "pristojnih" 1 ili 2 kom.

...ima lepa groblja, pa kad umres (od dosade) u njemu, mozes i da uzivas u lepoj hladovini

smorim se i ja, cesto me pogode, shokiraju i izdeprimiraju neke stvari

i onda ponekad sam sebe iznenadis kako mozes biti hladan u nekim situacijama, jednostavno se oko tebe obrazuje neka 'ljustura' koja ne dopusta nista da prodre dublje, ponekad cak ni lepe stvari

nudisticke plaze su super,a ja sebe vise ni ne mogu da zamislim na nekoj drugoj

ja sam se prosle godine na strandu zabavljala prebrojavajuci 'frajere' koji 'imaju muda' da obuku kupaci

i ne moze se tu nista mnogo uciniti... sem da se trudis da i tebe ne obuzmu suicidne i slicne crne misli ...

kod mene to funkcionise po principu "saseci u korenu" (pre nego sto se razvije u nesto jos strasnije, i na kraju te ugusi {problem})

pa su mi prelepa i stara groblja

ja sam svoj prvi skoro ograzam promashila sa 16, a misao je bila "uf 'ebo te, what the * is this"

poznali, gledali se, imali vezu, ali zaljubili se ..., pa ne bas hm...

pa i ja sam se uvek lozila na starije muskarce, i vecina je bila starija 5,6,7 godina,

Pa u cemu je problem da izadjes sa nekim muskarcem , ako imas decka, pa nije jo predlozio brak

DA obavezno ! sa kondomom

U torbici nosim prljave maramice i kondome.

zbog nekih poznanstava... vredi...

His majesty Mr.Vib. …Ili zasto nije zgoreg imati ga ponekad uz sebe …(u torbi)

Ej izvini post je bio samo rezultat moje trenutne isfrustriranosi

i radi po principu hocu sve ! ( i odmah, life is too short )(ili necu nista, ako je to sto mi se nudi onako nesto slabunjavo )

pa to sad kad uporedish sa cifrom koju si recimo proveo sedeci ili stajajuci iznad WC sholje

pa ja sam devojka

http://forum.krstarica.com/threads/11062

http://forum.krstarica.com/threads/11315

http://forum.krstarica.com/threads/16079

sad tek kontam kakav debilan utisak, mogu ovakve gluposti da stvore o nekom…

definitivno nisam za kompromise

ali neshto chisto sumnjam da se u ***** filmovima mozhe naci bilo shta sem dosade

jao, tradicionalna porodica , bitno je samo da sve bude po formi i tradiciji !,to sto niko u nju ne veruje to nije ni bitno,

u jeee, gde li samo 'izbunari' ovaj post ?

ali ovakvi forumi predstavljaju ogledalo stvari
 
kako ti nikad necesh shvatiti da jednostavno ima iljudi koji stoje iza svega shto govore ?

al dobro podsetio si me na pravopisnu greshku ccc :lol:
btw ono dodavanje rechi "torbica" koju u zhivotu nisam stavila u svoja usta ti nikad necu oprostiti :lol: (narushavash mi ugled sa tim :mrgreen: )

al za izvlachenje rechenica iz konteksta svaka chast, chekam i ostala tri dela :lol:
 
raindog:
kako ti nikad necesh shvatiti da jednostavno ima iljudi koji stoje iza svega shto govore ?

al dobro podsetio si me na pravopisnu greshku ccc :lol:
btw ono dodavanje rechi "torbica" koju u zhivotu nisam stavila u svoja usta ti nikad necu oprostiti :lol: (narushavash mi ugled sa tim :mrgreen: )

al za izvlachenje rechenica iz konteksta svaka chast, chekam i ostala tri dela :lol:
Dovoljno je ...
Ja bi stao...
Nemam vise vremena...
Samo mi nije jasna jos jedna stvar... jesi ti ikad uspela da nadjes ikog na tim tvojim temema ili si svima po defoltu odgovarala sa "ti si ruzan, glup i dosadan" na prvi PP? :lol:
 
luckastalutkica:

Ja stvarno verujem u ljubav na prvi pogled,ljubav na prvi dan,na prvu nedelju,na prvi mesec.Ja stvarno verujem u ljubav.I u hemiju.Ja stvarno znam,sad cu malo da se raspisem bas o nekim intimnim stvarima,ali ja sam takva. Bilo je stvarno vrucina i lezali smo u njegovom krevetu,pa smo rusili nesto po hodniku,i budili cimere,pa sam ja trazila hajde izadji da me ispratis napolje u gacama,hajde,hajde,hajde,da te vide komsije u gacama ,hajde,a on nije hteo.A te gace su mu stajale fantasticno.Ja sam stvarno tada znala to je bila ljubav.Ali imala sam negde drugo ostatke neke bivse ljubavi pa sam morala da proverim sta je sa tim.A podsvesno sam znala sta je.Ustvari ja sam morala da to zavrsim da mi ne bi ostaci kvarili novu ljubav.Ljubav mora da bude cista.Mozda zbog toga nove neisprljane ljubavi su tako lepe.Jedino sto je lepse od nove ciste ljubavi je stara cista ljubav.
 

Back
Top