Sta trenutno radis 6

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ozbiljno te pitam :lol:
ako ti je to cifra (bez nula) onda ne da si me presiso nego mozes mi tata biti da si me napravio ko tinejdzer :lol:
hmmm, a delujes vrlo odraslo..

jel si imala tesko detinjsto, common tell me what is on your mind

- - - - - - - - - -

Onda ću da vam se prodružim u proizvodnji glupih postova.

ajde. ne verujem da ti kao kako te znam umes to da izvedes.
 
E da se javim i ja.mama je juce pala i slomila kuk.odbila je operaciju.doktor je nagovestio da su rizici za njene godine veliki,al ona i bez toga nije htela.ima jake bolove,mora da lezi 6 nedelja na ledjima,nema ustajanja ni za wc.sto znaci pelene.ne mozemo da nadjemo zenu u ledincima za pomoc,svaka bi da cisti i kuva,ni jedna ne bi da pere i menja pelene.ja sam juce tri puta isla u ledince,sinoc od stresa i straha i umora nisam znala za sebe.problem je sto ja ne znam kako treba,pa se dovijam u hodu.treba da je obrnem na zdrav kuk,ona vristi od bolova.jedna zena ce veceras doci samo da mi pokaze kako da je masiram,okrenem,da sprecim dekubitus...
Najstrasnije je sto joj ni jaki lekovi ne pomazu.
Al sad sta je tu je,kom opanci,kom obojci...ja sam ok,samo da ona ne klone duhom
Uh... :(
Moras je okretati i menjati pelene redovno, ma koliko tesko bilo i ma koliko jaukala.
Konsultuj se sa dr.oko lekova, imaju i flastere ako zatrebaju.
Ima da se kupi neki dusek u apoteci, bas za osobe koje moraju da leze, svekrva je uzela majci kad je lezala, mogu pitati kako se zove

Srecno. Brz oporavak. I drzi se.
 
razmisljam zasto moja bivsa jos uplacuje moje zivtno osiguranje. proverili me okoo naokolo sve u redu ondaq bilio, chak i samoubitvo se placa 300 000cad plus sve i svasta i ona i jos uplacuje. Misim potpisao sam ugovor o razvodu ali po ontario zakonu mora da prodje dve godine da se kao sve strane nadju opet i ta sranja.
e bre, bivsa se kladi na moju smrt.

- - - - - - - - - -

ima da zivim doveka, bice dosadno, al dolar nece da vidi od mene
 
too, zinat nadzivi kucku :lol:

tema: setali, uhvatila nas kisica, ah romantika :lol:[/QUOTE

Iako si ostra na jeziku, i approve your message.
dok ne stigne saks, necu da se kacim sa njom, posle toga zovim osiguravajuce drustvo.
problem je sto ona ima moj digitalni potpis nekoliko u JPG formatu koji koristi kako hoce. moj lreditni rejting u kanadi je preko krova.
shebala me sto na sat
 
too, zinat nadzivi kucku :lol:

tema: setali, uhvatila nas kisica, ah romantika :lol:[/QUOTE

Iako si ostra na jeziku, i approve your message.
dok ne stigne saks, necu da se kacim sa njom, posle toga zovim osiguravajuce drustvo.
problem je sto ona ima moj digitalni potpis nekoliko u JPG formatu koji koristi kako hoce. moj lreditni rejting u kanadi je preko krova.
shebala me sto na sat
e svasta cime se ljudi bave
de si nasu tu nevaspitanu :lol:
 
e svasta cime se ljudi bave
de si nasu tu nevaspitanu :lol:

pa zavoleo sam je. startovala me kao dda pita za sestru svog zeta koja je radila za UN i kao fol pita me koje je to mesto Giakovica.
ja odgovorio da je Djakovica pa onda krenule dopiske i prepiske, sve to bilo 2003e. oa onda slike pa uzdisaji pa sam da otkazu firmi i presao u drugu, dobo silnu otpremninu i radio sta sam..
Lepa je zena i dalje, volim je i dalje i boli do koske. Sanjam je
WTF, zasto ti uopste prcam ovo.

- - - - - - - - - -

ej metlo...

- - - - - - - - - -

She is dead!
swallow it
 
ma nije razvod u pitanju, nego pare.
sve noje bivse i buduce volim, ona nije nista soecijalnija od drugih.
nego kako si ti, kako picic kako sisic?

:lol: fala na pitanju svi su dobro

odoh da bacim pileCinu u rernu i da pustim ves masinu
sve radi.gif
 
Hvala puno na podrsci svima.i u repkama.ja i vremena i strpljenja i ljubavi imam.a i volje.samo da izguramo.na zalost u bliskom okruzenju imam ljude ciji su roditelji umrli od otkazivanja pluca dok su lezali zbog kuka.pa sad,sta nam bog da.samo da je ne boli

Majka mog trenera je operisala oba kuka jedan za drugim u 83. i 84. godini i umrla prirodnom smrcu 5 godina posle.

Sve najbolje!
 
Sto se mora nije tesko :lol:

al pazi crnjaka
ispeglacu viskoznu suknju, onda cu je spakovati
to kad se otpakuje ko da nije ni peglano :fdlan:
al sad moram da joj barem ubijem ove strafte od posle susenja

pitam ovog mog sta imas za peglanje, kaze nista, kako bre nista pa daj to sto ces obuci za tamo da sredim, ma jok bre necu
zenicu ga jjebes mi mater, jel da da je koristan :malav:
 
Ja viskozu ako pakujem, uvijem u rolnu, tako se najmanje izguzva. Ona je katastrofa nezahvalan materijal.

jeste, ali je meni jako prijatna za tople dane i onda je kupujem pa se mucim sa njom
ma kad svrljam ovako po sokaci ne peglam briga me, ja nikad nista ne peglem
al ajde ovo je ipak neka prilika pa da bidnem fina

znaci da rolam ko strudlu a, ko bekpekeri kad rolaju za ruksag, to mi objasnjavali davno jos, da im se tako ne izguzva nista
aj probacu :think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top