neko raspolozen da baci pogled?


Deca nam idu preko Urana, njen Uran i moj su u polusekstilu. Deca pametna i nadarena, bilo bi ih vise.

Da, zasto?

divan si djuro...rodicu ti petoro dece...:cmok2:
osim ako nam ona zla djavolja zena ne da dobre razloge protiv toga :evil:
:heart:

:) medena

Cekam je, bas da vidim sta je smislila.

venera u ribama teži i traži savršestvo u ljubavi... i u toj svojoj potrazi često se zadovoljava bilo čime, tražeći kvalitet srozava se na kvantitet.
a pritom venera vladar osmog... :zper:

vrh pete u vodoliji, teško bi iznela trudnoću... prekinute trudnoće, na ovaj ili onaj način.

nego, kamael, šta kažeš na ovaj kvadrat neptuna i merkura? :mrgreen:
i valjda bi trebalo da znaš da uran/i ne igraju bitnu ulogu u sinastriji... i valjalo bi da postaviš kartu, pa da vidimo i druge aspekte. :p :lol:
 
Ja se ne zezam, ozbiljno pristupam astrologiji. Nego necu da komentarisem i da se raspravljam sa osobom koja tvrdi da vladari kuca u uporednoj nemaju dejstvo. Imaju ali ona proglasava za pravilo da nema. Postoje jaci i slabiji uplivi, slaganje/neslaganje i slicno, ali objasni to nekom ko se ukljucuje u diskusiju kada je Sunce u losem aspektu Veneri, a neodgovara na pitanje kada joj je bilo postavljeno.

Nije dobro koristiti zvezde za takve stvari. Lep dan zelim.
 
Ja se ne zezam, ozbiljno pristupam astrologiji. Nego necu da komentarisem i da se raspravljam sa osobom koja tvrdi da vladari kuca u uporednoj nemaju dejstvo. Imaju ali ona proglasava za pravilo da nema. Postoje jaci i slabiji uplivi, slaganje/neslaganje i slicno, ali objasni to nekom ko se ukljucuje u diskusiju kada je Sunce u losem aspektu Veneri, a neodgovara na pitanje kada joj je bilo postavljeno.

Nije dobro koristiti zvezde za takve stvari. Lep dan zelim.

pre nego što sagledaš vladare obrati pažnju na onaj aspekt (njen) koji sam napomenula merkur/neptun, koji tako patološki mrziš. :mrgreen:
ili je ta mržnja selektivna. :lol:

šta na drugi deo posta da odgovorim, nego: ogledalce, ogledalce pročitaj svoj dole navedeni post i reci šta vidiš... :lol:
i da ja tebe pitam sada: je li lepo koristiti zvezde za ''takve'' stvari?

Nevesto, kakav je to aspekt Saturna i Marsa koji te kaci za rodjendan? Lepa cestitka, nema sta.

znam da je jučeračnji dan bio ključan, ali nije taj mars pravio problem sem kontakta sa saturnom ( koji natalno nemam :mrgreen: ), nego je venera bila problematična.
ali šta to vredi pričati čoveku koji od drveta ne vidi šumu... pritom sebe naziva astrologom. :lol:

p.s. zamisli, pretekoh... :p
 
Ne glupiraj se Nevesto, do juce si me pitala da ti protuimacim natal, jer kako si rekla: "ne znam kako sebi da protumacim". :lol: znas da sam osetljiv kad mi neko rusi renome astrologa i govori da nisam upoznat sa materijom, narocito kada to kaze osoba kojoj sam izasao u susret i pomogao da resi haoticnost nekih aspekata, a ona kasnije u potaji pisala drugima u inbox da sam nenormalan zeleci da im se uslihta da i od njih izvacari neku informaciju tipa "kad cu se zaposliti, naci decka" i slicno : )

Shvati da si od tog dana potrosila kredit i neces ga nikad povratiti, zato se ne mesaj u moje razgovore sa drugima vec gledaj svoja posla.
 
sf.gif


Bila bih zahvalna za neki komentar.

O umetnosti - bavim se slikarstvom, pisanjem proze i poezije - da li će od toga biti nešto...?
 
Pogledajte prilog 414079

Bila bih zahvalna za neki komentar.

O umetnosti - bavim se slikarstvom, pisanjem proze i poezije - da li će od toga biti nešto...?
kad dođu ovi moji - biće i preciznijeg odgovora
meni se posebno dopada ova tvoja Venera u Ribama
i to egzaltirana
dakle rođena si za umetnika
a pošto je i znak i polje mistično - to može biti spoj ezoterije i umetnosti
takođe ti vidim sreću sa decom
ili radu sa njima
i ljubavni život bi trebao da bude lep
ne trpiš autoritete
i to može da bude porodična ili profesionalna prepreka
 
Ne glupiraj se Nevesto, do juce si me pitala da ti protuimacim natal, jer kako si rekla: "ne znam kako sebi da protumacim". :lol: znas da sam osetljiv kad mi neko rusi renome astrologa i govori da nisam upoznat sa materijom, narocito kada to kaze osoba kojoj sam izasao u susret i pomogao da resi haoticnost nekih aspekata, a ona kasnije u potaji pisala drugima u inbox da sam nenormalan zeleci da im se uslihta da i od njih izvacari neku informaciju tipa "kad cu se zaposliti, naci decka" i slicno : )

Shvati da si od tog dana potrosila kredit i neces ga nikad povratiti, zato se ne mesaj u moje razgovore sa drugima vec gledaj svoja posla.

da si lud, jesi, to nije tajna, al nisi mi zbog toga manje drag.
dečaka mi je preko glave, a za ostalo ako nije problem, pogledaj kasi već tu i kaće neka kinta da kane.. fala. :p
 
Pogledajte prilog 414079

Bila bih zahvalna za neki komentar.

O umetnosti - bavim se slikarstvom, pisanjem proze i poezije - da li će od toga biti nešto...?

Jupiter i Merkur. Ima dara tu, ali potrebno je više napora da se to pretoči na Eng jezik (ili čak i ruski). Merkur u Jarcu će uvek želeti tužne priče i samoću, ali Jupiter u Strelcu kaže ''Živi život bez tuge'', tako da dolazi do konflikta između te dve grane umetnosti.
Slikarstvo je najbolje da se izvede za inostrano tržište, dok sve pisano sa Merkurom u Jarcu u kombinaciji sa Saturnom i Plutonom zahteva još puno pisanja i aktivaciju preko prijatelja (vrlo je bitno da bude neko ko je dugogodišnji prijatelj, neko sa kim se kontakt prestao ostvarivati) koji će pogurati celu stuaciju sa pisanjem proze i poezije.
Treba se više oslanjati na taj Jupiter, a to je pozitivno mišljenje, optimistično, nadahnjujuće. Ne treba razmišljati o tugi kada je reč o Jupiteru, ali mogu motivi da budu deca, radost, simfonija, priroda koja peva ili slično tome. Jupiter u Strelcu traži ekspanziju horizonata, upoznavanje sa mnogim različitim kulturama kao i veliku želju za uspehom na planu umetnosti.

Merkur i proza ovde dođe više kao razonoda za ''sopstvenu dušu'' na neki način, i iako je plan da se to sprovede u nešto ''materijalno'', kako Saturn zahteva u Biku, mala je vajda od toga u skorije vreme. Kasnije se može napraviti kompilacija, recimo, nakon što slike budu promovisane.

Pozdrav.
 
ova moja tema posluzi svima sem meni...tako mi je i u zivotu inace,,,moram priznati da je to nesto cime se ponosim...samo nastavite :heart:

Moje izvinjenje. Ipak, naglasio bih da je potrebno postaviti konkretno pitanje kao što je to bio slučaj sa pitanjem o Prozi i Slikarstvu u kontekstu njihovog uspeha.

Odmah u natalu vidim problem u ljubavi i vidim da je to najveća muka, pogotovo kada se veze prekinu naglo, neobjašnjivo, gotovo fanatički na neki način, ali trenutni prelazak Jupitera neće doneti velike rezultate još recimo tri do četiri godine. Treba se usmeriti na finansije i rešavanje finansijskih problema sledeće godine. Iako muči kombinacija Pluton Jupiter u 1 kući, prolazi još malo.

Treba obratiti pažnju na stomak i bubrege, važi ne samo za ljude sa Znakom Vage, već svim ljudima kojima je Vaga prominentna u natalu. Kila, gojaznost itd.

Za malo više podataka itd potrebno je reći malo o sebi, barem neke ključne preketnice u životu koje su se dogodile. Mars 9 je nagli odlazak, ali bilo bi dobro da potvrdimo gde, kod koga, sami ili s nekim itd, najverovatnije je odluka pala 2011. godine.
 

Back
Top