Вучић, Шешељ и Вулин заједно на Пинк журци

Samareli

Aktivan član
Poruka
1.043
Ево како се друже Александар Вучић, Војислав Шешељ и Александар Вулин. Слика је са синоћње Пинк журке, на којој се поменута екипа није раздвајала.

А грађани нека поново гласају у верују како Шешељ руши Вучића.

Screenshot_4-1200x762_c.png


http://arandjelovacinfo.rs/2016/10/...ovo-vucic-seselj-vulin-zajedno-na-pink-zurci/
 

Brutalno! Lider SRS i potpredsednica Vlade opet u klinču ŠEŠELJ: Zorana, smrdi ti iz usta! ZORANA: Ti si prostačina! ČITAJTE U KURIRU!
Politika 07:45, 03.10.2016.




Posle prvih čarki i prozivki, funkcionerka SNS Zorana Mihajlović i lider SRS Vojislav Šešelj, prešli su na teške uvrede i otvorene prozivke.



Sada su na ratnoj nozi, i to ponovo zbog predsedničkih izbora! Prvo je ona ustvrdila da Šešelj nema šanse u trci za šefa države, a onda joj je on uzvratio da „joj smrdi iz usta“, na šta mu je ona odbrusila da je prostačina! Mihajlovićeva je, naime, u intervjuu za Kurir rekla da Šešelj hoće da se vrati u doba prostakluka i bede, odgovarajući na pitanje da li može da pobedi na predsedničkim izborima.



Kompletan tekst možete pročitati u štampanom izdanju KURIRA za ponedeljak 3. oktobar
 

Brutalno! Lider SRS i potpredsednica Vlade opet u klinču ŠEŠELJ: Zorana, smrdi ti iz usta! ZORANA: Ti si prostačina! ČITAJTE U KURIRU!
Politika 07:45, 03.10.2016.




Posle prvih čarki i prozivki, funkcionerka SNS Zorana Mihajlović i lider SRS Vojislav Šešelj, prešli su na teške uvrede i otvorene prozivke.



Sada su na ratnoj nozi, i to ponovo zbog predsedničkih izbora! Prvo je ona ustvrdila da Šešelj nema šanse u trci za šefa države, a onda joj je on uzvratio da „joj smrdi iz usta“, na šta mu je ona odbrusila da je prostačina! Mihajlovićeva je, naime, u intervjuu za Kurir rekla da Šešelj hoće da se vrati u doba prostakluka i bede, odgovarajući na pitanje da li može da pobedi na predsedničkim izborima.



Kompletan tekst možete pročitati u štampanom izdanju KURIRA za ponedeljak 3. oktobar

To sto joj Šešelj daje na znacaju ti samo govori jedno - Šešelj i Vučić skupa rade na promociji Rokfeler Zorane za Predsednicu Srbije...


....
 

Brutalno! Lider SRS i potpredsednica Vlade opet u klinču ŠEŠELJ: Zorana, smrdi ti iz usta! ZORANA: Ti si prostačina! ČITAJTE U KURIRU!
Politika 07:45, 03.10.2016.




Posle prvih čarki i prozivki, funkcionerka SNS Zorana Mihajlović i lider SRS Vojislav Šešelj, prešli su na teške uvrede i otvorene prozivke.



Sada su na ratnoj nozi, i to ponovo zbog predsedničkih izbora! Prvo je ona ustvrdila da Šešelj nema šanse u trci za šefa države, a onda joj je on uzvratio da „joj smrdi iz usta“, na šta mu je ona odbrusila da je prostačina! Mihajlovićeva je, naime, u intervjuu za Kurir rekla da Šešelj hoće da se vrati u doba prostakluka i bede, odgovarajući na pitanje da li može da pobedi na predsedničkim izborima.



Kompletan tekst možete pročitati u štampanom izdanju KURIRA za ponedeljak 3. oktobar




Nabodi se na moje koplje :hahaha:

Video sam je u Skupštini kad je polagala zakletvu... Obratio sam se joj se i džentmenski ponudio da joj pridržim papire za polaganje zakletve. Ona se tada okrenula prema meni, nešto mi je rekla i toliko joj je smrdelo iz usta da sam se umalo onesvestio od tog zadaha. Pristajem na dijalog s njom, ali samo sa velike distance - zaključio je Šešelj.

Koja budaletina :hahaha:
 
I Šešelj i Vučić rade za KRALJICU !!!

Tj za Mi6 !!!

A ciji se interesi neretko podudaraju sa CIA-om...

...

Па зар Вучић ономад није добио потврду из БИА да не ради за МИ6.
Тиме је ушао у историју као једини човек који је добио такву врсту потврде
 
To sto joj Šešelj daje na znacaju ti samo govori jedno - Šešelj i Vučić skupa rade na promociji Rokfeler Zorane za Predsednicu Srbije...


....

Mislim da je igra mnogo slozenija.
Vucic uveliko forsira pricu kako ce Seselj da pobedi "ako kandidat SNS ne bude dorastao".
Ovakvim igrama treba pokazati da Zorana nije dorasla Seselju.
Onda prosecan glasac zakljucuje da "samo Vucic moze da pobedi Seselja" a Vuciceve gazde treba zakljucuju da je bolje da Vucic preuzme sve u svojeruke nego da "rizikuju" sa Zoranom ili Jankovicem (njih dvoje su njihovi prvobitni favoriti).
Dakle, Vucko je i ovde odlicno stavio Seselja u svoju sluzbu.

Seselj je ovim sebi zabio glogov politicki kolac u Srce, do pola,mozd ai malo vise od toga.
Ako uzmemo u obzir sta je rekao sve za Vulina itd...

Evo ni ja vise ne mogu da se setim sta je on sve rekao o bilo kome a kamo li Seseljevi sledbenici. Isto kao i Vucicevi, Dacicevi,...
Tu je nasa nesreca. PINK radi fantasticnu stvar za njih i zato nije cudo sto su seokupili na proslavi.
 

Back
Top