Biblija o Zemlji

I za kraj današnjeg izlaganja, virtualni čekić u virtualnu ravnozemljašku tikvu: pilot sve lepo izmerio i sve lepo i detaljno objasnio...


I ponovio opštepoznatu činjenicu, koju svi znamo, naime to da kad pita ravnozemljaše (ali "ravnozemljaše", ha ha ha) da mu objasne kako su i šta oni izmerili, ne dobije nikakav odgovor, već samo tišinu, ignore i block... Pametnom dosta.
 
A zašto dan i noć na ekvatoru traju skoro tačno po 12 sati u toku cele godine, dok se na severnoj i južnoj polulopti smenjuju godišnja doba i smanjuje i povećava trajanje dana i noći u toku pola godine? To može da se događa samo na lopti. Sve planete u svemiru su lopte. Ko ne veruje neka pogleda kroz teleskop u Mars i Veneru, pod uslovom da se ne plaši teleskopa. Ojha. Ende.
 

Nema ovde niakvih dokaza. Ovo je gomila nebuloza. I jako je lako oboriti ih sve do jedne.

Zašto dan i noć na ekvatoru traju skoro tačno po 12 sati u toku cele godine, dok se na severnoj i južnoj polulopti smenjuju godišnja doba i smanjuje i povećava trajanje dana i noći u toku pola godine? To može da se događa samo na lopti. Sve planete u svemiru su lopte. Ko ne veruje neka pogleda kroz teleskop u Mars i Veneru, pod uslovom da se ne plaši teleskopa. Ojha. Ende.
 
Poslednja izmena:

- - - - - - - - - -

U stvari, Sunce je ravna ploča...

22281681_10213164640784851_3485162294504013240_n.jpg


:hahaha1:
 

Nema ovde niakvih dokaza. Ovo je gomila nebuloza. I jako je lako oboriti ih sve do jedne.

Zašto dan i noć na ekvatoru traju skoro tačno po 12 sati u toku cele godine, dok se na severnoj i južnoj polulopti smenjuju godišnja doba i smanjuje i povećava trajanje dana i noći u toku pola godine? To može da se događa samo na lopti. Sve planete u svemiru su lopte. Ko ne veruje neka pogleda kroz teleskop u Mars i Veneru, pod uslovom da se ne plaši teleskopa. Ojha. Ende.
 
Poslednja izmena:
Jadni ravnozemljaši (ali “ravnozemljaši, aha ha ha ha ha ha ha, kako neko sam sebe može tako da nazove), izmislili su kako je profesor i doktor fizike Božidar Nikolić ravnozemljaš... pa kad je jadni profa saznao za to morao je da ih demantuje...

 
"...ali na Youtube je isečen kraj priče i ispalo je da je doktor Božidar ravnozemljaš"... :rida:


Ovo pokazuje kakve su njihove namere i kakvi su to ljudi... mislim na ravnozemljaše. Ravnozemljaši. :rida: Ali "ravnozemljaši". :cepanje: Koliko miligrama mozga mora imati neko ko živi u XXI veku pa da sam sebe ovako nazove i da veruje u ove srednjovekovne nebuloze. :thumbdown:
 

Ravnozemljaši. :rida: Ali "ravnozemljaši". :cepanje:

- - - - - - - - - -

Zašto dan i noć na ekvatoru traju skoro tačno po 12 sati u toku cele godine, dok se na severnoj i južnoj polulopti smenjuju godišnja doba i smanjuje i povećava trajanje dana i noći u toku pola godine? To može da se događa samo na lopti. Sve planete u svemiru su lopte. Ko ne veruje neka pogleda kroz teleskop u Mars i Veneru, pod uslovom da se ne plaši teleskopa. Ojha. Ende.
 
- na istoj ovoj stranici. Znači spam. Nije po Pravilniku. I znači da je postavljač ovog mizernog posta zlonameran. Pored toga, ovde nema nikakvih dokaza. Ovo je gomila nebuloza. I jako je lako oboriti ih sve do jedne.

Zašto dan i noć na ekvatoru traju skoro tačno po 12 sati u toku cele godine, dok se na severnoj i južnoj polulopti smenjuju godišnja doba i smanjuje i povećava trajanje dana i noći u toku pola godine? To može da se događa samo na lopti. Sve planete u svemiru su lopte. Ko ne veruje neka pogleda kroz teleskop u Mars i Veneru, pod uslovom da se ne plaši teleskopa. Ojha. Ende.

- - - - - - - - - -

Ravnozemljaš. :rida: Ali "ravnozemljaš". :cepanje:

- - - - - - - - - -

Ja ću da postanem glavni ravnozemljaš na svetu ako budem video sazvežđe Južni Krst iz Evrope. Da smo na ploči, jelte, svi bismo videli iste zvezde i sazvežđa. Dajem ti priliku da me preobratiš... i zaradiš na tome...

Dakle...

Kad je na severnom polu dan na južnom je noć, i obrnuto, dok na ekvatoru u toku cele godine dan i noć traju skoro tačno po 12 sati. To je nemoguće na ravnoj ploči, već je moguće samo na lopti. Tačka.

Kad mi budeš pokazao tačku iz Evrope sa koje se može videti sazvežđe Južni Krst, em što ću ti dati 5000 €, em što ćeš me ubediti da je Zemlja ravna ploča, jer da jeste, jelte, svi bismo videli iste zvezde i sazvežđa, ne bismo imali polove, ekvator i godišnja doba. Dakle? Ti si na potezu.

U čemu je problem? Đe ba zapelo?

Pošto je ovde od strane protivnika zdravog razuma i logike pomenuta logika...

Svi vrlo dobro znamo da Sunce ovako zalazi...

sunset10.jpg


Ako bismo bili na ploči - kad jednom zađe Sunce cela “ploča” bila bi u mraku. :hahaha:

Svi vrlo dobro znamo da nije tako, već da imamo časovne zone. Čista logika.

Ojha. Ende.
 
Svaka čast starim Grcima, a modernim ravnozemljašima (ali "ravnozemljašima", aha ha ha ha ha ha ha) sve najgore...

O kakvim s eneljudima radi, koji se bave podvalama, u sledećim redovima...

Dakle...

Jadni ravnozemljaši (ali “ravnozemljaši, aha ha ha ha ha ha ha, kako neko sam sebe može tako da nazove), izmislili su kako je profesor i doktor fizike Božidar Nikolić ravnozemljaš... pa kad je jadni profa saznao za to morao je da ih demantuje...


Ravnozemljaši. :rida: Ali "ravnozemljaši". :cepanje:
 

Back
Top