Pohvalite se III

Ako bre, kad se ljudi vole lepo je pohvaliti se time. :ok: Hvalili smo se i mi nekada dok je ljubav cvetala na forumu, jedna moja simpatija okaci na temi skor u orgazmima, niko ne veruje, al niko nije znao ni s kim je postignut. :lol: E al kad je ljubav prestala svi su citali kako se pickaramo po par (obrisanih) tema. :malav: :lol:
 
Ako bre, kad se ljudi vole lepo je pohvaliti se time. :ok: Hvalili smo se i mi nekada dok je ljubav cvetala na forumu, jedna moja simpatija okaci na temi skor u orgazmima, niko ne veruje, al niko nije znao ni s kim je postignut. :lol: E al kad je ljubav prestala svi su citali kako se pickaramo po par (obrisanih) tema. :malav: :lol:

e ovde nece biti pickaranja samo ce tiho nestati s foruma se kladimo:lol:
 
Hvala,....meni je zao ovih koji ne mogu ni jednom,......
MA meni dnevno 4 dovoljno :) skromna sam zena :)
Нормално је да су цуре скептичне, јер никада нису имале однос са женом која је у стању да доживи серијске оргазме, што би се рекло гладна ситој не верује.

Nismo imale odnos
 
Ša ima veze, pa ovde valjda može ijabačica da se pohvali svojim postignutjem... brte, koliko je to lavora vode bilo..

- - - - - - - - - -

Našo sam neke stripoteke od prošle godine 20-ak šo su mi poklonili u Mađar So

- - - - - - - - - -

El klitoralni il vaginalni?
 
:lol: Oni se ljudi vole i zezaju, a mi smo shabani jer sve to citamo, kao u Ko to tamo peva, sram vas bilo, ali mi smo dosli njih da gledamo. :lol: Znaci opusteno, shala, komika. :D

Па, чекај, ваљда овде читаш оно што други напишу, што смо сад ми шабани?

Друго је да је најавила да је пост за 18+ :lol:

Или да није за оне са трошном срчком...
 

Back
Top