Pohvalite se III

nisam ga nista pitala, jos sam sokirana :lol:
tara, za njegov rodjendan smo bili na zimovanju, nije dobijao nikakve poklone od drustva, nije ih ni video. ovo je jedan kondom iz onog durex pakovanja od 3, ne kupuje se na komad :sad2: :lol:
 
nisam ga nista pitala, jos sam sokirana :lol:
tara, za njegov rodjendan smo bili na zimovanju, nije dobijao nikakve poklone od drustva, nije ih ni video. ovo je jedan kondom iz onog durex pakovanja od 3, ne kupuje se na komad :sad2: :lol:

Možda su podelili, da im jeftinije izađe po komadu. Ne mora da znači da je imao 3 komada.

- - - - - - - - - -

:lol: da li on zna koliko je seks opasan
moj tata je jesenas u kaficu dobio od promoterki kondom,sto je nejga jako razveselilo,pa je ubacio mladjem u jaknu.a on mi rekao,mama,bas si suptilna,mislio je da sam ja :lol:

Ti si na tatu.:lol:
 
mi smo sedamdesetih imali neku zenu iz like,milicu koja nas je cuvala,moja mama ju je ucila da se potpise,bila je draga,ali kao tek sisla sa grane.e jednom se mama vratila sa posla,a milica nam naduvala balone...nasli smo im stek:malav: mama mi je pricala kasnije da joj je objasnjavala za sta to sluzi i da je zena bila sokirana :lol:

- - - - - - - - - -

ma sve je to kul, ima 16 godina. samo sto sam se ja iznenadila jer nema nikakve deovjke u prici, bar koliko ja znam.
o boze, mozda je decko :zeek: :pljus:

jednom sam se ja zezala sa muzem u fazonu kako mladji nista ne prijavljuje,mozda je gej.a muz rekao jao fuj,meni se gadi da ga zamislim sa drugim muskarcem.a meni se brate gadi da ga zamislim i sa zenom,sta ima mi uopste da zamisljamo nasu decu u takvim situacijama
 
Ja sam zadnji put pre xy godina uzela tati da spremam orman
I ispod dzempera nadjem 3-4 kutije... :sad2:
A vec sam bila na faxu...
Kontala matori ljudi... :lol:
Od tada im vise nikad ormane spremala nisam...
Ne bih da rizikujem :malav:

- - - - - - - - - -

Moje dete je kao neka strina, ne bi me iznenadilo ni da bude gej :)))
Samo prekrsti ručice pod bradom i kaže - jaooooj, za nešto što mu je lepo, a niko ga nije tako učio :lol:

On je bas u godinama u kojima se to moze videti :lol:
 
mi smo sedamdesetih imali neku zenu iz like,milicu koja nas je cuvala,moja mama ju je ucila da se potpise,bila je draga,ali kao tek sisla sa grane.e jednom se mama vratila sa posla,a milica nam naduvala balone...nasli smo im stek:malav: mama mi je pricala kasnije da joj je objasnjavala za sta to sluzi i da je zena bila sokirana [emoji38]

Rekoh ti ja da bi tvoje knjige bile čitanije od Milijaninih. :rotf:
 

Back
Top