Legendarni Warcraft i jedan iritantan problem

gost 225213

Primećen član
Poruka
718
Pozdrav forumasi,

Desava mi se kada igram warcraft i tipa cekam da mi heroj ozivi 2 minuta udarim alt tab da bih otisao malo na browser, u svakom slucaju kad god izadjem iz igre preko zamene tabova alt+tab, i posle cim se vratim prodju dve sekunde i potamni mi displej/ekran/slika, dakle ne da nista ne vidim, nego prosto brightness ode na minimum i moram ponovo da podesavam.

Nije mnogo strasno, retko izlazim, ali je poprilicno irirantno onim danima kad se navucem na Dotu a on baguje li baguje.

Da li moze pomoc, naisao sam davno na nekom forumu inostranom na neko resenje, ali nisam zapamtio to bese pre par godina, i sad ne mogu nigde da nadjem.

Neko resenje, da li je neko ima isti problem, kako otkloniti?
 
Prva stvar : Probaj da koristis igru u windowed mode. Napravi shortcut wc3.exe na desktopu i u "target" na kraju path-a dodaj "-window" ili jednostavno "-w" (bez navodnika)

Druga stvar : wc3.exe podesi u compatibility mode sa Windows XP SP2 i stikliraj "Disable desktop composition:".

Probao sam i za sam igru radi, ali kad ulazim putem eurobattle net loadera onda mi se i dalje potamnjuje
Jos neka ideja???
Hvala puno za ovo
 
Jeste da kasnim, ali koja ti je marka monitora? Proveri da nema mozda "Dynamic brightness" funkciju jer neki monitori promene contrast i brightness na osnovu toga sta je prikazano na ekranu. Probaj mozda da minimiziras sa Ctrl +Alt + Del da otvori task manager koga iksiras kad se pojavi, mozda moze biti i cak do drajvera, ili ako imas laptop pa se mozda ono ocuvavanje energije ukljuci pa je nesto do toga...I gledaj mozda da ti system gamma i WC3 gamma budu jednaki
 

Back
Top