Ko je najveca faca na forumu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
vragolasta amfibija....em ima tattoo....em igra kanter....em se razume u medicinu....i ima onaj ludilo potpis...i sve shto kazhe mudro zbori....svaka joj chas....ako je neko faca onda je to vragolasta amfibija...shteta shto me ne gotivi muvo bi je


all hail to the vragolasta amfibija....
 
Ma ne bre zemljak znas li sta je tu u pitanju, videla ona da se pojavio josh jedan inteligentan, recit i popularan lik pa se uplasila za svoju poziciju.
Ali ne uzmi joj za zlo ona je mnogo dobra dusa samo je zensko pa joj treba paznje.
pozz
 
ma da....zhensko je....shto njeno nerviranje mene umanjuje...i sve....zabole me i da je oblepticijan s 5 krakova u levom i 3 u desnom....mislim d prelazi granice dobrog uqsa...degutantno je...i sve...

sd sm bio u qlinovachkom polju...tamo gde je onaj put koji ne vodi niqda...hehhe...samo neki auto jebachi....i mi marginizirani hashishari....dobro nismo hashishari al smo tako neshto....jeziva slika maglovite vecheri...al bilo fino...mada ladno...el znash nekog iz avenije 2?....alvadzinice?....keja?....bilo odakle....
 
AntunTun:
ma da....zhensko je....shto njeno nerviranje mene umanjuje...i sve....zabole me i da je oblepticijan s 5 krakova u levom i 3 u desnom....mislim d prelazi granice dobrog uqsa...degutantno je...i sve...

sd sm bio u qlinovachkom polju...tamo gde je onaj put koji ne vodi niqda...hehhe...samo neki auto jebachi....i mi marginizirani hashishari....dobro nismo hashishari al smo tako neshto....jeziva slika maglovite vecheri...al bilo fino...mada ladno...el znash nekog iz avenije 2?....alvadzinice?....keja?....bilo odakle....


sto nisi zvao siso jedna :mad:

Znam kako ne bih znao, pa ja sam odrastao u downtown a Cacak je mali grad i svako svakog zna...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top