STA MISLITE O SLEDECOJ SITUACIJI????

  • Začetnik teme Tuzna_devojka
  • Datum pokretanja
T

Tuzna_devojka

Gost
Zamislite sledecu situaciju.Imam 23 godine, i ovo leto sam provela u Beogradu.Tamo sam upoznala jednog tipa, koji je moji godiste i s njim provela mesec dana.Ne postoje reci koje bi opisale taj period mog zivota.Zatim sam se ja vratila nazad kuci, koja je nekih 8000km udaljena od njega, a on nazad u vojsku.Od tada se cujemo svaki dan peko SMS poruka, i izmenimo nekih 30-40 poruka dnevno.Meni je to sve jako tesko palo, i ova situacija postaje za mene mucenje.Toliko ga volim a znam da je sve to uzalud.Ne znam da li da mu kazem da prestano da se cujemo, da se strpim to malo vremena zbog kojeg ce mi biti tesko da ga zaboravim.......Ili........ Da mu nista ne govorim, i da pustim vreme da odluci samo.......Da li ima iko ko je vec prezivao ovakvu situaciju, i da li iko ima ikakav savet da mi pruzi?????.......Please, pomozite mi, jer mi je STVARNO tesko........
 
Sta ti je tesko? Ako je to bilo ono "lepo tebi-lepo njemu", bar imas cega da se secas. (Nadam se da si koristila zastitu.) Ako mislis da bi to mogla biti ljubav, daj joj sansu. Dopisuj se, pisi pisma, upoznajte se bolje, mada se u pismima se uvek malcice kreiramo, ulepsavamo... Posle, ako sve bude O.K., razmisljajte kako da budete zajedno. I to bi bilo sve. Ajd', nemoj da si tuzna! :)
 
:lol:Ajde da budemo malcice humani. On je u vojsci i svaka truncica paznje mu mnogo znaci. Ako mislis da ta veza ne bi mogla da opstane bar mu nekako budi prijatelj i salji mu poruke jer time cinis dobro delo. Ne moraju one da budu tipa - Udacu se za tebe, ali bar onako prijateljske, nezne, pazljive. I ja sam letos bila u slicnoj situaciji. Doduse, moj dragi ne zna rec mog, a ni ja rec njegovog jezika( Bog da pozivi engleski jezik koji on studira, a i meni je vrlo tecan). Zivi hiljadu i kusur kilometara daleko, ali verujte mi nekog tako divnog, pazljivog i pametnog ja ovde u Jugoslaviji za svojih 24 god. ne sretoh. Nadam se da ce putevi ponovo da nam se ukrste. U pocetku sam spavala sa mobilnim telefonom u povratku u Jugoslaviju, sada se redje dopidujemo, ali ja se i dalje nadam...
 
Tako sam se pronasla u onoj tvojoj rechenici da si spavala sa mobilnim u rukama:) Ma ne brini, saljem ja njemu poruke svaki dan, cak vise nego on meni, iako je on taj koji je u vojsci i koji danima nista pametno ne radi:) Putevi ce nam se sigurno ponovo sresti, jer je njegova sestra najbolja drugarica moje sestre, tako da........ :) :? Hvala ti za odgovor, divna si!!!!
 

Back
Top