zasto svaka devojka koja ode na more mora da slika selfi

Poruka
3.738
zasto mora bas svaka cura da slika neku sliku ovakvog tipa? to,da se vide noge od stomaka pa na dole...pa ne znam stvarno,niste mi jasni nikako,kao da kopirate jedne od drugih...ja ne znam jel ovo samo glupost ili se hvalite sto ste otisle na more.u cemu je bre fora? :eek:

oo.JPG
 
zasto mora bas svaka cura da slika neku sliku ovakvog tipa? to,da se vide noge od stomaka pa na dole...pa ne znam stvarno,niste mi jasni nikako,kao da kopirate jedne od drugih...ja ne znam jel ovo samo glupost ili se hvalite sto ste otisle na more.u cemu je bre fora? :eek:

Pogledajte prilog 355926

pa da pokaze kako je zgodna :mrgreen:

- - - - - - - - - -

ova mi se nesto ne dopada
 
zasto mora bas svaka cura da slika neku sliku ovakvog tipa? to,da se vide noge od stomaka pa na dole...pa ne znam stvarno,niste mi jasni nikako,kao da kopirate jedne od drugih...ja ne znam jel ovo samo glupost ili se hvalite sto ste otisle na more.u cemu je bre fora? :eek:

Pogledajte prilog 355926

Amaterka :dosadno:

--------------------------------------------------------------

tumblr_n3w19hwoGI1tyuq8so1_500.jpg

tumblr_n0okbcmUo11trbgpvo1_540.jpg

tumblr_n7nht60emQ1svm4syo1_540.jpg
 
zasto mora bas svaka cura da slika neku sliku ovakvog tipa? to,da se vide noge od stomaka pa na dole...pa ne znam stvarno,niste mi jasni nikako,kao da kopirate jedne od drugih...ja ne znam jel ovo samo glupost ili se hvalite sto ste otisle na more.u cemu je bre fora? :eek:

Pogledajte prilog 355926

Ne znam, ali zelim da saopstim da ja ni ove godine nisam otisla na more...

- - - - - - - - - -

Evo i ja da dam svoj doprinos
c72fc1b9b7e90717cf1fd802b80b21ee.jpg

E tako sam ja suncala guzicu pre pet dana, sa sve uvucenim kupacim, pa sad kucam stojeci...
 
Pa malo da se pohvali da je bila na moru (ono ima se - moze se),drugo da se pohvali figurom i trece da pokaze kako ona uziva u zivotu ne bi li joj neko zavideo.Dobro,nije to neki greh.Nek' se slikaju deca.

Da bi stavila na fejzbuk i da bi likovi lajkovali a ona ih ignorisala ili pisala sture odgovore: Jesi to bila na moru? ona: mhmmm, Uf kaka si, ala bih te , ona: aham, Najlepsa lepotica, curica na svetu, more je srecno sto te imalo makar na 15 dana, ona: hvala kiss.

:lol:
 
zasto mora bas svaka cura da slika neku sliku ovakvog tipa? to,da se vide noge od stomaka pa na dole...pa ne znam stvarno,niste mi jasni nikako,kao da kopirate jedne od drugih...ja ne znam jel ovo samo glupost ili se hvalite sto ste otisle na more.u cemu je bre fora? :eek:

Pogledajte prilog 355926

tačan odgovor možemo naći u mudrim rečima odavno zapisanog

Kod:
kiša pada, put vijuga
zašto radost zašto tuga
kiša pada, put vijuga
zašto radost zašto tuga


Leno, Leno, Magdaleno
Ovaj svet se izokreno
Leno, Leno Magdaleno
ja te ljubim nesmotreno
 

Back
Top