Ah, ti muskarci....

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Znam coveka koji je u zadnjem ratu bio heroj....A pao je u nesvest kada su mu vadili krv....

Znam takodje coveka koji je polomio u kafani par najgorih siledzija, a zena koja nema ni 50 kg. mu lupa samare u drustvu...

Znam coveka koji je bio porodican i miran, a kada se pojavila jedna zavodnica - ostavio je i zenu i decu i kucu i otisao za njom....


Stvarno, kakvi su muskarci? :sad2:

Da li ih neko razume? :think:
 
  • Podržavam
Reactions: JJR
Muskarci su sve suprotno od zena-prirodni,neisfolirani,snazni,inteligentni,moralni,emotivni,poshteni,kreativni,duhoviti.

Lepo sto imas tako dobro misljenje o nama muskarcima iako sudeci po tvom avataru z:hm: naginjes malo i zenama :per: u nekim sferama missim.:kafa:

Medjutim, muskarci bas umeju da budu jako veliki lazovi, isfolirani, neposteni i nemoralni u svakom pogledu i to mnogo vise od zena koje su kultivisanije i kulturnije, smirenije i normalnije.

- - - - - - - - - -

Znam coveka koji je u zadnjem ratu bio heroj....A pao je u nesvest kada su mu vadili krv....

Znam takodje coveka koji je polomio u kafani par najgorih siledzija, a zena koja nema ni 50 kg. mu lupa samare u drustvu...

Znam coveka koji je bio porodican i miran, a kada se pojavila jedna zavodnica - ostavio je i zenu i decu i kucu i otisao za njom....


Stvarno, kakvi su muskarci? :sad2:

Da li ih neko razume? :think:


I posle neko kaze da ja potavljam glupe teme.z:hm::thumbdown:
 
Lepo sto imas tako dobro misljenje o nama muskarcima iako sudeci po tvom avataru z:hm: naginjes malo i zenama :per: u nekim sferama missim.:kafa:

Medjutim, muskarci bas umeju da budu jako veliki lazovi, isfolirani, neposteni i nemoralni u svakom pogledu i to mnogo vise od zena koje su kultivisanije i kulturnije, smirenije i normalnije.

- - - - - - - - - -

I posle neko kaze da ja potavljam glupe teme.z:hm::thumbdown:

mozda je gej

- - - - - - - - - -

Naravno da se hvalim.

Ja sam bio hrabar da uradim ono o cemu ti (i jos mnogi) sanjas, a ne smes ni da zucnes...:aha2:

jes brate, velika je hrabrost razvesti se od nekog koga ne volis vise
 
Ne vidim smisao da nekog osuđuješ zbog toga što hoće da živi kako on hoće ne ugrožavajući druge. Prođe ljubav, dođe druga, bolje se razvesti nego biti sa nekom koju više ne voliš...

ja nikog nisam osudio...
mozda sam osudio nacin na koji je on saopstio tu toboze veliku stvar,
kako je skupio mooda jednom u zivotu i rekao zeni da hoce da se razvede,
ali to je opet njegova privatna stvar i ja sa tim nemam nista...
a to sto je on uradio nesto "o cemu ja sanjam"...ha...debilizam...
 
Ne vidim smisao da nekog osuđuješ zbog toga što hoće da živi kako on hoće ne ugrožavajući druge. Prođe ljubav, dođe druga, bolje se razvesti nego biti sa nekom koju više ne voliš...

Izgleda da je on neko deriste koje hoce da se mesa u stvari koje ne razume. Puno je takvih...

A puno je i onih koji prozive citav zivot sa nekim koga su davno prestali da vole, a nemaju hrabrosti da preseku bracni cvor....
 
Lijepo sto ste iskreni dragi forumasi.............Valjda muski bolje razumiju jedan drugoga................Da razvod treba da se obavi na vrijeme,isto kao i kraj lose veze........A tu uvijek treba zenske pameti..........:zcepanje:
 
ja nikog nisam osudio...
mozda sam osudio nacin na koji je on saopstio tu toboze veliku stvar,
kako je skupio mooda jednom u zivotu i rekao zeni da hoce da se razvede,
ali to je opet njegova privatna stvar i ja sa tim nemam nista...
a to sto je on uradio nesto "o cemu ja sanjam"...ha...debilizam...

U danasnje vreme takozvane "emancipacije zene" mnogi muskarci veoma pate jer su od njih napravljenae krpene lutke koje zene, uz pomoc drustva, sutiraju kako zele....

Danas ve VERME MATRIJARHATA, iako se jos stalno vristi na "machizam"...

Macizma vise NEMA....

Sve je okrenuto naopalo, zato celo drustvo propada moralno, zato raste delikvencia i pederluk...

A smanjuje se natalitet.


Muskarci vise nemaju hrabrosti ni brak da prekinu, ma kako bio los jer znaju da ce ih zene, uz pomoc suda - opeljesiti.

Sve se svelo na to da muskarac STO JE MANJE MOGUCE bude - muskarac!
 
Znam jednog... ostavio zenu s dvoje dece, zbog svalerke, ozenio je.

Nakon nekoliko godina, ostavi i nju, s detetom, radi druge svalerke, ozeni i nju, sad i s njom ima dete (koje je mladje od njegovog prvog unuceta) + njeno (iz prvog braka),

I ovu sadasnju vara i g.zi klinke na svakom koraku, koje su vrsnjaci kao najstarije mu dete.

I za ovo treba hrabrost? Il' moras samo biti dovoljno udaren u glavu? :kokice:

Kako vi iz muskog ugla gledate na ovakve stvari?
 
Znam jednog... ostavio zenu s dvoje dece, zbog svalerke, ozenio je.

Nakon nekoliko godina, ostavi i nju, s detetom, radi druge svalerke, ozeni i nju, sad i s njom ima dete (koje je mladje od njegovog prvog unuceta) + njeno (iz prvog braka),

I ovu sadasnju vara i g.zi klinke na svakom koraku, koje su vrsnjaci kao najstarije mu dete.

I za ovo treba hrabrost? Il' moras samo biti dovoljno udaren u glavu? :kokice:

Kako vi iz muskog ugla gledate na ovakve stvari?

A zasto mislis da je udaren u galvu ako zivi onako kako mu se dopada?

Zasto uvek moramo da se uklapamo u neke SHEME VLADANJA?
 
Znam jednog... ostavio zenu s dvoje dece, zbog svalerke, ozenio je.

Nakon nekoliko godina, ostavi i nju, s detetom, radi druge svalerke, ozeni i nju, sad i s njom ima dete (koje je mladje od njegovog prvog unuceta) + njeno (iz prvog braka),

I ovu sadasnju vara i g.zi klinke na svakom koraku, koje su vrsnjaci kao najstarije mu dete.

I za ovo treba hrabrost? Il' moras samo biti dovoljno udaren u glavu? :kokice:

Kako vi iz muskog ugla gledate na ovakve stvari?

Za to treba poseban mentalni sklop,dobra potencija,šarm i finansijska podloga da se izguraju silne alimentacije + klinke.

Hrabrost i/ili odsustvo zdravog razuma je potrebna da se uđe u bilo kakvu priču s njim...a kako sama vidiš takvih ne manjka. Možda ova prva ima opravdanja da ju je "izvozao mangup"... ostale svesno ulaze u takav dil.
 

Back
Top