Imati Seks Bez Emocija..

Hero Sex

Buduća legenda
Poruka
34.442
Koliko god da sa trudim sve vise propadam u dno..
Emocije i seks su usko povezane i nije moguce razdvojiti ih nikako.:(

Ima li sanse da se razdvoje? Taj osecaj je nista vise nego sama ljubav..:eek:

Kako bi ste vi kad vam je zelja da imate samo seks sa osobom koja nije u vasem stalnom zivotu..a da ostane samo na seksu bez ljubavi i nekontrolisanim emocijama pune ljubavlju.?

Ps:Ne mislim na seks sa zenama sto prodaju telo radi zivotne egzistecije, a nisam ni zaljubljen!!;)
 
Poslednja izmena:
Ako ne možeš to da uradiš, onda imaš neki problem, treba da posetiš seminare za emotivnu inteligenciju.

Meni više čudno kada se priča o emocijama... Koja emocija, druže.

Živimo u drugim vremenima, jedan čovek u selu moje babe, pre rata, bio normalan meštanin, komunikativan, društven... Malo pre rata otišo čovek u Švicu, sada puko betonski zid od 2m oko svoje kuće, ne izlazi iz dvorišta tokom godišnjeg, pozdravi samo brata, ni snajku neće :D
 
Živimo u drugim vremenima, jedan čovek u selu moje babe, pre rata, bio normalan meštanin, komunikativan, društven... Malo pre rata otišo čovek u Švicu, sada puko betonski zid od 2m oko svoje kuće, ne izlazi iz dvorišta tokom godišnjeg, pozdravi samo brata, ni snajku neće :D

Treba da izmislim pilule koje ubijaju glupi osećaj emocije, zamisli koje bi blagostanje zavladalo svetom. Ono, ljudi žive normalno, bez gluposti, trzanja i svega ostalog.
 
Treba da izmislim pilule koje ubijaju glupi osećaj emocije, zamisli koje bi blagostanje zavladalo svetom. Ono, ljudi žive normalno, bez gluposti, trzanja i svega ostalog.

Imali smo mi nekoga narkomana u zgradi, dok sam bio u Beogradu. Pitam ja njega jednom kakav je to osjećaj kad se naduvaš, reče mi: ''Ma brate, to je fantastično. Ideš ulicom i boli te ku*ac za sve.''. Tako je nešto slično ja mislim kad nemaš emocija :D
 
Imali smo mi nekoga narkomana u zgradi, dok sam bio u Beogradu. Pitam ja njega jednom kakav je to osjećaj kad se naduvaš, reče mi: ''Ma brate, to je fantastično. Ideš ulicom i boli te ku*ac za sve.''. Tako je nešto slično ja mislim kad nemaš emocija :D

Pa zar to nije sjajno? Verujem, živim u Beogradu, drogira se bukvalno 70% grada, a ako uzmemo u obzir i alkohol, onda 90%. :)

Nego, da li bi ti, npr. pristao da budeš kupac toga? Da znam da li da razvijam patent.
 
Pa zar to nije sjajno? Verujem, živim u Beogradu, drogira se bukvalno 70% grada, a ako uzmemo u obzir i alkohol, onda 90%. :)

Nego, da li bi ti, npr. pristao da budeš kupac toga? Da znam da li da razvijam patent.

Realno, emocije su me mnogo puta sputavale, jako sam emotivan i slome me mnogo puta. Ali, ja želim da upišem faks za režisera. Za umetnost ti trebaju emocije, tako da bih preskočio. :D Ali mi se sviđa ideja, znam mnogo ljudi koji bi to oberučke prihvatili :D
 
Realno, emocije su me mnogo puta sputavale, jako sam emotivan i slome me mnogo puta. Ali, ja želim da upišem faks za režisera. Za umetnost ti trebaju emocije, tako da bih preskočio. :D Ali mi se sviđa ideja, znam mnogo ljudi koji bi to oberučke prihvatili :D

A ti zalagani dok praviš film, posle opet nastaviš... :)

Moraću ja to da razvijem, to je sjajno. Ali moram da izolujem samo emociju, ostalo da ostavim, da ne bude pravim klasične antidepresive i tome slično, pa nisam ja prevara od čoveka.
 
A ti zalagani dok praviš film, posle opet nastaviš... :)

Moraću ja to da razvijem, to je sjajno. Ali moram da izolujem samo emociju, ostalo da ostavim, da ne bude pravim klasične antidepresive i tome slično, pa nisam ja prevara od čoveka.

Ja verujem u tvoje sposopnosti. Tablete neka se zovu ''Araon balans - Protiv emocija'', reklamiraću proizvod u svom prvom filmu, toliko mogu da učinim :D
 
Koliko god da sa trudim sve vise propadam u dno..
Emocije i seks su usko povezane i nije moguce razdvojiti ih nikako.:(

Ima li sanse da se razdvoje? Taj osecaj je nista vise nego sama ljubav..:eek:

Kako bi ste vi kad vam je zelja da imate samo seks sa osobom koja nije u vasem stalnom zivotu..a da ostane samo na seksu bez ljubavi i nekontrolisanim emocijama pune ljubavlju.?

Ps:Ne mislim na seks sa zenama sto prodaju telo radi zivotne egzistecije, a nisam ni zaljubljen!!;)

moze, seks bez emocija ako je na krace, cim je malo duze mozda se jave malo i neke emocije, ljubav je vec nesto drugo
i ne brkati uvek emocije sa izlivima hormaona i tako to, to nisu uvek emocije a jos manje ljubav
 
Koliko god da sa trudim sve vise propadam u dno..
Emocije i seks su usko povezane i nije moguce razdvojiti ih nikako.:(

Ima li sanse da se razdvoje? Taj osecaj je nista vise nego sama ljubav..:eek:

Kako bi ste vi kad vam je zelja da imate samo seks sa osobom koja nije u vasem stalnom zivotu..a da ostane samo na seksu bez ljubavi i nekontrolisanim emocijama pune ljubavlju.?

Ps:Ne mislim na seks sa zenama sto prodaju telo radi zivotne egzistecije, a nisam ni zaljubljen!!;)

Nisam navikla da muškarci postavljaju vake teme ...

Koji vam djavo ?
 
Koliko god da sa trudim sve vise propadam u dno..
Emocije i seks su usko povezane i nije moguce razdvojiti ih nikako.:(

Ima li sanse da se razdvoje? Taj osecaj je nista vise nego sama ljubav..:eek:

Kako bi ste vi kad vam je zelja da imate samo seks sa osobom koja nije u vasem stalnom zivotu..a da ostane samo na seksu bez ljubavi i nekontrolisanim emocijama pune ljubavlju.?

Ps:Ne mislim na seks sa zenama sto prodaju telo radi zivotne egzistecije, a nisam ni zaljubljen!!;)

Zavisi koje emocije. Da ti pravo kazem cim to predje u neku fazu preteranog vezivanja, koje meni u opste ne treba, svodi se na to da ona zapravo tu ispunjava nekakve emocije, na pr: Ima koga da je saslusa i razume.. Meni to ne treba. Tako da to sto zovu ljubav za mene je breme i napor. Glasam za dobro druzenje, zezanje (gde ces lepse emocije), naravno medjusobno poverenje o intimi i Bingo: Eto i dobrog sexa i lepih emocija. Sve preko toga prelazi u nekakav napor i glavobolju a samim time i sex je bezveze.
 
odbrambeni mehanizam.
zene su od pamtiveka cuvale I branile svoju seksualnost.s obzirom da su fizicki slabije razvile su drugacija orudja ..to npr zbunjivanje muskaraca protivurecnostima koje bi kao istovremeno sto I jeste nemoguce
bitnije je tu ono sto zene precute I ne kazu ( ali podrazumevaju) od onog sto kazu
 

Back
Top