prvih 48 sati bez alkohola !

Za sada nema krize ali znam da one po ludarama drze mjesecima na suhom i opet puknu . Sutra je novi dan pa da probamo i bez cigareta ! Zvuci ko klasa - optimist .

Nemoj se zaricati da zauvijek ostavljaš cigarete i alkohol jer tako sebi daješ preveliki zadatak .
Reci sebi da ćeš apstinirati 2-3 mjeseca da odmoriš organizam a poslije tog vremena ćeš
napraviti novi plan . Tako je mene savjetovao kolega kad sam ostavljao cigarete i vidio sam da funkcioniše .
Jeste da sam poslije godinu ipo opet propušio ali sam tada vidio da sam u stanju ostaviti bez velike krize .
Ako te uhvati kriza pomaže tuširanje .
 
Cuga i cigarete su moja osnovna zivotna potreba poput vazduha i hrane plus mi pricinjavaju i zadovoljstvo i sve dok mi ne skode da osecam neku tegobu necu ih se odreci .Ni vazduh nije zdrav a ni hrana pa cemu onda odricanje od zadovoljstine koja mozda i nije bas najzdravija al se meni svidja.
 
Das im prst a otrgnu ti ruku . Glavno da 2 sata nisam pusio . Sutra samo treba prebroditi jutarnju krizu i lovicu preusmjeriti .

danas da se javiš i da priznaš da nisi oteo devojci cigare ili obio trafiku :lol:
..
i jel' imaš krizu? :lol:

i koju? :lol:

- - - - - - - - - -

Cuga i cigarete su moja osnovna zivotna potreba poput vazduha i hrane plus mi pricinjavaju i zadovoljstvo i sve dok mi ne skode da osecam neku tegobu necu ih se odreci .Ni vazduh nije zdrav a ni hrana pa cemu onda odricanje od zadovoljstine koja mozda i nije bas najzdravija al se meni svidja.

ccccc...cugu i nekako da oprostimo ali uživanje u nikotinskom dimu, pored one vikendice na Fruškoj gori...pa to je stvarno ako ne za osudu, onda za nerazumevanje :lol:
...
i kolutanje očima takođe :lol:
 

Back
Top