Internet zarada

Pozdrav,
ja ti ne mogu objasniti, pošto sam UGLAVNOM protivnik i ''neverni Toma'' oko toga.

Ja više volim običan posao, nema veze što radim i po 15 sati dnevno, i što radim i noćne smene....ali kad gazda na kraju meseca izbroji 1100 evra, ja znam na čemu sam. I mogu da planiram i kredit, jer znam koliko ću SIGURNO dobiti na kraju meseca itd....

Šta mogu, staromodna sam oko toga, iako sam kompjuterski BOLJE obrazovana, od velike većine onih koji te i takve poslove propagiraju.

Mogu samo da kažem da pare ne padaju sa neba, i da definitivno NIJE MOGUĆE to...kao...učlaniš se na neki sajt, i sediš kući, a lova kaplje....
To je SMEŠNO !
 
Ovo je jedan od retkih nacina da se zaradi na netu.

1. Prvo napravite Alertpay racun ako vec nemate. - http://www.alertpay.com/

2. Registrujte se na Bux.to websajt. - http://bux.to/?r=vatcslav

3. Instalirajte .NET Frameworks ako vec nemate. - http://www.microsoft.com/downloads/...CB-4362-4B0D-8EDD-AAB15C5E04F5&displaylang=en

4. Skinite autokliker folder - http://rapidshare.com/files/89586425/autokliker.zip.html
i otvorite bux.exe.
5. Ukucajte vase login detalje u bux.exe i stisnite Start dugme i pustite da on klika za vas.

Pomogao sam vama sada vi meni u polje: Referrer (if any) Unesite - vatcslav
Vama ništa ne znaci ali ja dobijam malo novca za ulogovanog clana.

Malo je sporo ali je lova prava.

Stvarno vredi probati
 
Teško je u Srbiji poverovati da se može napraviti dobar biznis sa internet sajtom, a još teže je prosečnom Srbinu u zemlji trange-frange ostvari pristojnu zaradu, a kamo li da se obogati sa svojim web sajtom ili napravi bilo kakav posao na Netu, uključujući web prodaju proizvoda i usluga ili trgovanjem na berzi! Koliko god se naša gospoda iz vlasti trudila da uvođenjem PDV-a i ostalih tzv. zapadnih tekovina savremenog poslovanja, evidencije preduzeća u AGENCIJI ZA PRIVREDNE REGISTRE, tu bih naveo i zakon o digitalnom potpisu, koji je u praksi uglavnom mrtvo slovo na papiru, i dalje se u našoj zemlji zarađuje na turbo-folku, pevaljkama, šundom, ićem i pićem. A da i ne pričam na mutne privredne radnje kojih je toliko u medijima da su više postale svakodnevica. Otuda je NAUČNA FANTASTIKA da recimo nekome u Srbiji spomenemo da je MICROSOFT 46 MILIJARDI USA$ ponudio za kupovinuYAHOO-u, A OVAJ IH JE LADNO ODBIO!!!? Pa za ime Božije, toliko ne vrede akcije svih naših JAVNIH PREDUZEĆA kada bude došlo vreme da se emituju na BEOGRADSKOJ BERZI !!!
 
Da li neko radi on-line trading? BERZA?
Ja sam nesecima vezbala na demo-verziji kod FOREX-a, ali u LIVE verziju se nisam smela upustiti posto je min ulog 250 $ , a sve se to uplaceuje i isplacuje u inostranstvu i neznam da li je sve to sigurno.
Molim Vas ako neko ima neke informacije ili iskustva na ovom polju.
Hvala unapred

Pozdrav. U vezi FOREX-a mogu da kazem da sam vec skor 3 godine u tome. Od marta 2007 radim i uzivo. Koristim VISU VIRTUON karticu za uplatu i podizanje novca i mogu da kazem da to radi besprekorno. Koristim platformu DELTA STOCK. To su Bugari, jako predusretljivi i voljni za pomoc. Ako su Vam potrebna dodatna objasnjenja na raspolaganju sam Vam. Pozdrav
 
Samo treba kontaktirati firme - ove koje on reklamira.
I uputiti ih na ovaj forum, nema veze sto je na srpskom.
Nalog ce mu biti momentalno ukinut zato sto u onom sto se zove Terms Of Service, lepo stoji da je reklamiranje po forumima i mailovima ZABRANJENO......Al normalno, to niko ne cita.....
 
BUX.to - ZARADITE DOK SURFUJETE



Ovo je jedan od najstarijih i NAJBOLJIH sajtova za zaradu i za svo vreme radi
i redovno isplacuje svoje clanove. A sam nacin zarade je najjednostavniji: instalirate program Autoclicker koji se aktivira sa racunarom i radi u tray-u dok vi surfujete internetom. Placa se po broju kliknutih reklama (Autoclicker to radi umesto vas) 0.01$ po linku. Dnevno mozete imati izmedju 20 i 200 linkova. Isplata je CEKOM i to je JEDINI SAJT za koji Vam garantujem da ce Vam poslati cek ili preko AlertPay-a. Takodje imate i mogucnost uclanjivanja drugih ljudi ( REFERALI ) za koje dobijate procenat od njihove zarade, koliko oni zarade toliko i vi dobijete. Kod uclanjenja ostavite PRAVE podatke(kod BUX.to mozete slobodno) jer cete cek dobiti na kucnu adresu. Cek se moze unovciti u bilo kojoj domacoj banci.

E sada, evo uputstva sta treba da uradite.Sve sto je potrebno je da za pocetak napravite nalog na bux.to klikom na ovaj link . Kada ste to obavili potrebno je da skinete program Autoclicker koji
ce raditi umesto vas. Program mozete skinuti klikom na ovaj link . Program otpakujte iz zip arhive u folder koji zelite i pokrenite aplikaciju. Unesite svoje podatke i program ce poceti da zaradjuje za vas. Zapamtite, da biste mogli da zaradite ozbiljniju sumu novca morate uclaniti sto veci broj ljudi
da budu vasi referral-i jer koliko oni zarade toliko dobijate i vi.
Sada kad ste to sve obavili i kada ste zaradili dovoljno novca za isplatu potrebno
je da imate otvoren nalog na AlertPay-u. malo vise o INTERNET BANKAMA.

INTERNET BANKE

Da biste mogli da primate novac od kompanija u koje se uclanite morate navesti prilikom popunjavanja obrasca za uclanjenje nacin na koji ce Vam biti isplacena zarada.
Opcije su : cek, i AlertPay.
CEK
Mozda je dobar za podrucja nekih normalnih zemalja, ali za EX-YU nije zato sto Vam najverovatnije nece stici na kucnu adresu NIKADA. Osim toga morate ostaviti TACNE podatke o Vama (ime, prezime, adresu,telefon), a to moze biti zloupotrebljeno (najverovatnije nece, ali ko zna?). Jedini izuzetak je BUX.TO, koja je izuzetno pouzdana i cije cekovi redovno stizu. Dobra stvar kod ceka je sto nema dodatnih gubitaka novca, vec dobijate upravo onaj iznos koji ste zaradili, eventualno
umanjen za troskove slanja (obicno $0.5-1.0). Moja preporuka je da koristite Internet Banke, jer je transfer novca mnogo brži (Procitajte dalji tekst).
AlertPay
Postoji vec dugo godina i vrlo je sigurna i pouzdana.Da biste otvorili racun nije potreban depozit, dakle
OTVARANJE RACUNA JE BESPLATNO.
Instrukcije :
1. Kada otvorite njihov sajt (imate link ispod ovog teksta) idite na stranicu SingUp, i zatim kliknite na dugme GET STARTED.
2. Dalje pratite njihov obrazac i izaberite ussername,sifru.
3. Potvrdu cete dobiti na e-mail
4. Sve vazne podatke (user name, password,pin) napisite na papir i cuvajte
5. VAZNO:
Nigde na Internetu ne upisujte Vasu sifru osim na sajtu AlertPay i nikom je ne pokazujte!!!!
STA URADITI SA NOVCEM NA AlertPayu ?
1. Mozete ga trositi na Internetu za razna placanja i narucivanja robe.
2. Ono sto sve nas najvise interesuje je kako dobiti kesh na ruke ! PROSTO !
Da biste dobili kes, prvo je potrebno imati VISA karticu, koju mozete otvoriti u bilo kojoj banci u Srbiji i Ex-Yu i zatim izvrsiti transakciju na vas racun za koji je vezana kartica.
Kada imate novac na VISA kartici sve je dalje lako: ili placate
s njom u bilo kojoj radnji ili podignete pare na bankomatu.
mozete se uclaniti na link
 
BUX.to - ZARADITE DOK SURFUJETE



Ovo je jedan od najstarijih i NAJBOLJIH sajtova za zaradu i za svo vreme radi
i redovno isplacuje svoje clanove. A sam nacin zarade je najjednostavniji: instalirate program Autoclicker koji se aktivira sa racunarom i radi u tray-u dok vi surfujete internetom. Placa se po broju kliknutih reklama (Autoclicker to radi umesto vas) 0.01$ po linku. Dnevno mozete imati izmedju 20 i 200 linkova. Isplata je CEKOM i to je JEDINI SAJT za koji Vam garantujem da ce Vam poslati cek ili preko AlertPay-a. Takodje imate i mogucnost uclanjivanja drugih ljudi ( REFERALI ) za koje dobijate procenat od njihove zarade, koliko oni zarade toliko i vi dobijete. Kod uclanjenja ostavite PRAVE podatke(kod BUX.to mozete slobodno) jer cete cek dobiti na kucnu adresu. Cek se moze unovciti u bilo kojoj domacoj banci.

E sada, evo uputstva sta treba da uradite.Sve sto je potrebno je da za pocetak napravite nalog na bux.to klikom na ovaj link . Kada ste to obavili potrebno je da skinete program Autoclicker koji
ce raditi umesto vas. Program mozete skinuti klikom na ovaj link . Program otpakujte iz zip arhive u folder koji zelite i pokrenite aplikaciju. Unesite svoje podatke i program ce poceti da zaradjuje za vas. Zapamtite, da biste mogli da zaradite ozbiljniju sumu novca morate uclaniti sto veci broj ljudi
da budu vasi referral-i jer koliko oni zarade toliko dobijate i vi.
Sada kad ste to sve obavili i kada ste zaradili dovoljno novca za isplatu potrebno
je da imate otvoren nalog na AlertPay-u. malo vise o INTERNET BANKAMA.

INTERNET BANKE

Da biste mogli da primate novac od kompanija u koje se uclanite morate navesti prilikom popunjavanja obrasca za uclanjenje nacin na koji ce Vam biti isplacena zarada.
Opcije su : cek, i AlertPay.
CEK
Mozda je dobar za podrucja nekih normalnih zemalja, ali za EX-YU nije zato sto Vam najverovatnije nece stici na kucnu adresu NIKADA. Osim toga morate ostaviti TACNE podatke o Vama (ime, prezime, adresu,telefon), a to moze biti zloupotrebljeno (najverovatnije nece, ali ko zna?). Jedini izuzetak je BUX.TO, koja je izuzetno pouzdana i cije cekovi redovno stizu. Dobra stvar kod ceka je sto nema dodatnih gubitaka novca, vec dobijate upravo onaj iznos koji ste zaradili, eventualno
umanjen za troskove slanja (obicno $0.5-1.0). Moja preporuka je da koristite Internet Banke, jer je transfer novca mnogo brži (Procitajte dalji tekst).
AlertPay
Postoji vec dugo godina i vrlo je sigurna i pouzdana.Da biste otvorili racun nije potreban depozit, dakle
OTVARANJE RACUNA JE BESPLATNO.
Instrukcije :
1. Kada otvorite njihov sajt (imate link ispod ovog teksta) idite na stranicu SingUp, i zatim kliknite na dugme GET STARTED.
2. Dalje pratite njihov obrazac i izaberite ussername,sifru.
3. Potvrdu cete dobiti na e-mail
4. Sve vazne podatke (user name, password,pin) napisite na papir i cuvajte
5. VAZNO:
Nigde na Internetu ne upisujte Vasu sifru osim na sajtu AlertPay i nikom je ne pokazujte!!!!
STA URADITI SA NOVCEM NA AlertPayu ?
1. Mozete ga trositi na Internetu za razna placanja i narucivanja robe.
2. Ono sto sve nas najvise interesuje je kako dobiti kesh na ruke ! PROSTO !
Da biste dobili kes, prvo je potrebno imati VISA karticu, koju mozete otvoriti u bilo kojoj banci u Srbiji i Ex-Yu i zatim izvrsiti transakciju na vas racun za koji je vezana kartica.
Kada imate novac na VISA kartici sve je dalje lako: ili placate
s njom u bilo kojoj radnji ili podignete pare na bankomatu.
mozete se uclaniti na link
 
BUX.to - ZARADITE DOK SURFUJETE

mozete sve o internet zaradi pogledati na http://www.freewebs.com/imeremilhttp://www.freewebs.com/imeremil


Ovo je jedan od najstarijih i NAJBOLJIH sajtova za zaradu i za svo vreme radi
i redovno isplacuje svoje clanove. A sam nacin zarade je najjednostavniji: instalirate program Autoclicker koji se aktivira sa racunarom i radi u tray-u dok vi surfujete internetom. Placa se po broju kliknutih reklama (Autoclicker to radi umesto vas) 0.01$ po linku. Dnevno mozete imati izmedju 20 i 200 linkova. Isplata je CEKOM i to je JEDINI SAJT za koji Vam garantujem da ce Vam poslati cek ili preko AlertPay-a. Takodje imate i mogucnost uclanjivanja drugih ljudi ( REFERALI ) za koje dobijate procenat od njihove zarade, koliko oni zarade toliko i vi dobijete. Kod uclanjenja ostavite PRAVE podatke(kod BUX.to mozete slobodno) jer cete cek dobiti na kucnu adresu. Cek se moze unovciti u bilo kojoj domacoj banci.

E sada, evo uputstva sta treba da uradite.Sve sto je potrebno je da za pocetak napravite nalog na bux.to klikom na ovaj link . Kada ste to obavili potrebno je da skinete program Autoclicker koji
ce raditi umesto vas. Program mozete skinuti klikom na ovaj link . Program otpakujte iz zip arhive u folder koji zelite i pokrenite aplikaciju. Unesite svoje podatke i program ce poceti da zaradjuje za vas. Zapamtite, da biste mogli da zaradite ozbiljniju sumu novca morate uclaniti sto veci broj ljudi
da budu vasi referral-i jer koliko oni zarade toliko dobijate i vi.
Sada kad ste to sve obavili i kada ste zaradili dovoljno novca za isplatu potrebno
je da imate otvoren nalog na AlertPay-u. malo vise o INTERNET BANKAMA.

INTERNET BANKE

Da biste mogli da primate novac od kompanija u koje se uclanite morate navesti prilikom popunjavanja obrasca za uclanjenje nacin na koji ce Vam biti isplacena zarada.
Opcije su : cek, i AlertPay.
CEK
Mozda je dobar za podrucja nekih normalnih zemalja, ali za EX-YU nije zato sto Vam najverovatnije nece stici na kucnu adresu NIKADA. Osim toga morate ostaviti TACNE podatke o Vama (ime, prezime, adresu,telefon), a to moze biti zloupotrebljeno (najverovatnije nece, ali ko zna?). Jedini izuzetak je BUX.TO, koja je izuzetno pouzdana i cije cekovi redovno stizu. Dobra stvar kod ceka je sto nema dodatnih gubitaka novca, vec dobijate upravo onaj iznos koji ste zaradili, eventualno
umanjen za troskove slanja (obicno $0.5-1.0). Moja preporuka je da koristite Internet Banke, jer je transfer novca mnogo brži (Procitajte dalji tekst).
AlertPay
Postoji vec dugo godina i vrlo je sigurna i pouzdana.Da biste otvorili racun nije potreban depozit, dakle
OTVARANJE RACUNA JE BESPLATNO.
Instrukcije :
1. Kada otvorite njihov sajt (imate link ispod ovog teksta) idite na stranicu SingUp, i zatim kliknite na dugme GET STARTED.
2. Dalje pratite njihov obrazac i izaberite ussername,sifru.
3. Potvrdu cete dobiti na e-mail
4. Sve vazne podatke (user name, password,pin) napisite na papir i cuvajte
5. VAZNO:
Nigde na Internetu ne upisujte Vasu sifru osim na sajtu AlertPay i nikom je ne pokazujte!!!!
STA URADITI SA NOVCEM NA AlertPayu ?
1. Mozete ga trositi na Internetu za razna placanja i narucivanja robe.
2. Ono sto sve nas najvise interesuje je kako dobiti kesh na ruke ! PROSTO !
Da biste dobili kes, prvo je potrebno imati VISA karticu, koju mozete otvoriti u bilo kojoj banci u Srbiji i Ex-Yu i zatim izvrsiti transakciju na vas racun za koji je vezana kartica.
Kada imate novac na VISA kartici sve je dalje lako: ili placate
s njom u bilo kojoj radnji ili podignete pare na bankomatu.
mozete se uclaniti na link
 

Back
Top