Sta to drzi Ameriku zajedno ?

Специјалне снаге војске, полиције и Национална гарда...
И то држи воду само у чуваним дијеловима великих градова...
И у војним базама.
Остатак је Дивљи Запад.
 
A Sloveni i Srbi kad su se doselili ovde nisu? :lol: Kako su to nestali Tracani, Dacani, Iliri i drugii, jel? Tako sto bili pobedjeni od doseljenih Slovena, Ugara i drugih naroda i pomesali se sa nama.

Budi posten i reci da su se nasi preci doselili iz tamo nekih livada u Srednjoj i Istocnoj Evropi na tudju teriotiriju i prisvojili je ratujuci sa susednim plemenima i narodima i stvorili sopstvenu drzavu na teritoriji koja legitimno i sa pravom pripada drzavi zvana Vizantija. I to su radili uporedo sa divljacima koji su prosavsi kroz ''vrata naroda'' navalili na Evropu sireci haos.
Samo nemoj da mislis da branim i opravdam Amere koji su ubijali Indijance, to je za mene tragedija kao sto je ona koju su nasi preci cinili osvajajuci ove prostore. Istorija ti je prepuna toga, covek je takvo bice, zato ne smes da zaboravis da smo i mi coveci i da smo isto tako nekoga ubijali, okupirali, prisvojili i ukrali neciju zemlju, a ne da smo slatki, mali, nevini nebeski narod koga drugi ebavaju i maltretiraju.

To slatki mali nevini ce ti reci svaki narod gde god da odes.



Ne izmisljaj. Ja se izjasnjavam kao Srbin i srpske sam nacionalisti, samo to ne znaci da ne smem biti realan i voleti iskljucivo sopstveni narod smatrajuci ga neduznim pred licem bozje pravde mrzeci ostale narode i nacije i uzdizuci sebe kao superiorne zajedno sa bracom Rusima koji su ista gomna ko i mi i Ameri i Svabe i Arnauti i ostali.
Па после три века грађанских ратова, пустошења Остогота, Визигота, Хуна, Гепида, Словена, Авара и ти би тако верзиран и паметан нестао.
Само од 4. до 6 века у Р.Ц. измењало се преко 70 царева, а хаос се наставио још читав век.
Кад су се Словени у коначници скрцали на Балкан сем уз обалу и на острвима није било више ништа од староседелачког становништва, цело полуострво било је безљудна шумска пустиња.
А због економске кризе, устанака робова, ратова с Германима, Персијанцима... Р.Ц. је било депопулационо још од половине другог века(око 90М становника) да би у 4. веку пало на 70М.
Ако ће ти то помоћи у Немачкој се за време тридесетогодишњег рата(који је логично трајао само 30 година, много мање од кризе у Р.Ц.) број становника смањио за између 1/2 и 1/3.
 
Pa jeste.... Amerikanci su glupi, ruzni, ne znaju nista, a zemlja USA samo sto nije propala (evo, krstini strucnjaci malo malo pa izdaju proglase o propasti, vec 10+ godinitza, svaki drugi dan)...

Docim Zemlja Srbija cveta sve u 16 X 16... Sto su amerikanci gluplji, to zaradjuju vise, sada vec oko $2500 USD mesecno neto. Docim, sto su Srbi sve pametniji, to zaradjuju sve manje... sada oko 250 ojra mesecno. :mrgreen:

Ja bih da budem nekako jos gluplji od ovoga koliko sam ocajno glup... Da zaradjujem milione ojra mesecno... Nekako me ta srpska ober-pamet bas i ne privlaci! :aha2:

_niemand_
 
Pod njegovim vodstvom tim njemackih znanstvenika koje su merikanci oteli 1945 razvili su (izmedju ostalog) i raketu-nosac tipa Saturn.
Sve sta su merikanci u vrijeme hladnog rata ostvarili na tom polju bilo je samo zahvaljujuci nacistima.
U medjuvremenu su svi pocrkali, pa sukladno s tim trokira i mericki svemirski projekt opcenito, Spejs Satli vise ne lete jer su vece sanse da sleti u komadicicima nego u jednom komadu, nesrece i neuspjeli pokusaji lansiranja raketa su ucestali.
Vec sam ti jednom pisao o knjizi "Operation Patentenraub", gdje u detalje stoji sta su sve merikanci ukrali od Svaba 1945, a time kristalno jasno objasnjava stvarni razlog njihovog ucesca u 2 svjetskom ratu.
Sve za sta danas vecina vjeruje da je mericko, od antibebi pilule, mikrovalne peci, raketa, mlaznih motora i sta ti ja znam, nista nije njihovo!
No i pored Von Brauna i njegove SS ekipe, ipak je Rus bio prvi u svemiru.

sto volim ovaj rVacki, mnogo dodje Alan FordoVski
 
Pa jeste.... Amerikanci su glupi, ruzni, ne znaju nista, a zemlja USA samo sto nije propala (evo, krstini strucnjaci malo malo pa izdaju proglase o propasti, vec 10+ godinitza, svaki drugi dan)...

Docim Zemlja Srbija cveta sve u 16 X 16... Sto su amerikanci gluplji, to zaradjuju vise, sada vec oko $2500 USD mesecno neto. Docim, sto su Srbi sve pametniji, to zaradjuju sve manje... sada oko 250 ojra mesecno. :mrgreen:

Ja bih da budem nekako jos gluplji od ovoga koliko sam ocajno glup... Da zaradjujem milione ojra mesecno... Nekako me ta srpska ober-pamet bas i ne privlaci! :aha2:

_niemand_

Iz ekonomske sigurnosti sledi i politicka stabilnost a to se dobro dopunjuje u Jamerici
 
Bio je to veliki procvat posle proglasenja nezavisnosti 13 tadasnjih kolonija. Politicka baza je bio do tada nevidjeno progresivni Ustav koji je pojedincima dao do tada nezamislive slobode i omogucio neverovatan razvoj proizvodnih snaga. Ovo je doduse doslo do punog zamaha neposredno pre, za vreme i posle gradjanskog rata kada su se industrija i inovacije na Severu razavila do neslucenih visina.
 
Sta je taj super lepak koji ih drzi zajedno!?

Na tvoje pitanje je tako/jako jednostavan odgovor... :lol:

dolar.jpg


Za posten rad, postene paritze... Tu sve pocinje, a tu sve i zavrsava! :aha2:

_niemand_
 

Back
Top