Izbori na teritoriji autonomne pokrajne Vojvodine 2016

Poruka
21.521
Da li ce DS i SPS imati vise od 5 posto?

A drugo je pitanje sta ce reci Srbija ko joj je preci izdajica(Vucic) ili covek od reci(Seselj) ?

To je uskoro. Trece je pitanje da ce ruske sluzbe tano reagovati i spreciti fasiste sa zapada da pokradu izbore.?

Ja mislim da ce biti kradje ali nece moci da kradu onako alavo kako su navikli. MI CEMO DA POKAZEMO KOLIKO SMO JAKI
 
Poslednja izmena od moderatora:
Šta se konkretno postiže bojkotom?Oni će dobiti dovoljno glasova uz dovoljnu izlaznost i sesti u fotelje,te će ih boleti uvo da li je neko bojkotovao izbore ili ne.

Slusaj ko god da dodje imacemo ovakvo stanje,jer imali smo i isprobali mnoge,dakle nece biti politicke odgovornosti,a sa druge strane ako narod ne izadje ili izadje u jako malom broju onda ce koliko toliko nesto morati da se menja,a najbolje je da nemamo vlast jer ionako samo pare bacamo na njih.
 
Ко каже да ће покрајински избори бити 2016 ?

Шта ако буду 2015?

Sto pre to bolje.Sad su utanjili vec duze vreme ne plasiraju lazne ankete jer su pali na oko 35 posto a mi svakim danom sve jaci i imamo sigurno vec sada podrsku minimum 25 posto gradjana

Zato sad zure da izdaju sto vise pre bilo kojih izbora.Jer iako ne uzmemo vlast bicemo mnogo jaki u skupstini i necemo tamo sedeti i aplaudirati im ko ovi Tadicevi ili ko onaj Pavicevic sto je zaostao u razvoju da im se izvinjavamo. Izvinte gospodine becicu izvinte gdine becicu ufff. SLOMICE IH SVE VOJA !
 
Poslednja izmena:
Da li ce DS i SPS imati vise od 5 posto?

A drugo je pitanje sta ce reci Srbija ko joj je preci izdajica(Vucic) ili covek od reci(Seselj) ?

To je uskoro. Trece je pitanje da ce ruske sluzbe tano reagovati i spreciti fasiste sa zapada da pokradu izbore.?

Ja mislim da ce biti kradje ali nece moci da kradu onako alavo kako su navikli. MI CEMO DA POKAZEMO KOLIKO SMO JAKI

Сотире,
могао си ипак мало боље да поставиш тему - али ја имам обичај да читам између редова и зато ти кажем:

1. ДС и СПС неће имати више од 5% гласова..........јер су невиђени и осведочени лопови....

2. Србија се неће опредељивати између Вучића и Шешеља - СРБИЈА ЋЕ РЕЋИ СВОЈЕ...
јер је СНС 100 х гори и од СПС и од ДС........велеиздајници........

3. Какве благе везе са мозгом имају "руске службе" са крађом избора СНС-лопова???
Велеиздајници у Војводини имају параноју од тзв."руских служби" - које уопште не интересују
будалетине у Србији а ти велеиздајници врло добро знају да су аустроугарски коњушари... били
и остали.......... и онда - и сада..........

4. Наравно да ће бити крађе избора НА АНГРО (тј.,много) - питање је народа да ли ће то допустити!
Ја једино верујем у људе КОЈИ ЖИВЕ ОД ЗЕМЉЕ - ВЕРУЈЕМ ДА ЋЕ ИМ *ЕБАТИ КЕВУ.........ВЕРУЈЕМ У
СЕЉАКА КОЈИ УСТАНЕ У 03:00, ОКРЕНЕ СА КА ИСТОКУ И ПОМОЛИ СЕ БОГУ ..... И КРЕНЕ..... ПРВО У ШТАЛУ ПА У СТАЈУ......... итд:итд:............ти људи знају и капирају ппуно боље од нас..........
 
Poslednja izmena:
Сотире,
могао си ипак мало боље да поставиш тему - али ја имам обичај да читам између редова и зато ти кажем:

1. ДС и СПС неће имати више од 5% гласова..........јер су невиђени и осведочени лопови....

2. Србија се неће опредељивати између Вучића и Шешеља - СРБИЈА ЋЕ РЕЋИ СВОЈЕ...
јер је СНС 100 х гори и од СПС и од ДС........велеиздајници........

3. Какве благе везе са мозгом имају "руске службе" са крађом избора СНС-лопова???
Велеиздајници у Војводини имају параноју од тзв."руских служби" - које уопште не интересују
будалетине у Србији а ти велеиздајници врло добро знају да су аустроугарски коњушари... били
и остали.......... и онда - и сада..........

4. Наравно да ће бити крађе избора НА АНГРО (тј.,много) - питање је народа да ли ће то допустити!
Ја једино верујем у људе КОЈИ ЖИВЕ ОД ЗЕМЉЕ - ВЕРУЈЕМ ДА ЋЕ ИМ *ЕБАТИ КЕВУ.........ВЕРУЈЕМ У
СЕЉАКА КОЈИ УСТАНЕ У 03:00, ОКРЕНЕ СА КА ИСТОКУ И ПОМОЛИ СЕ БОГУ ..... И КРЕНЕ..... ПРВО У ШТАЛУ ПА У СТАЈУ......... итд:итд:............ти људи знају и капирају ппуно боље од нас..........

:ok: Svaka ti čast za pod 1, 2, 3 i 4 - dakle za sve, a naročito za ono pod brojem 2.
Javna repka.
 
Slusaj ko god da dodje imacemo ovakvo stanje,jer imali smo i isprobali mnoge,dakle nece biti politicke odgovornosti,a sa druge strane ako narod ne izadje ili izadje u jako malom broju onda ce koliko toliko nesto morati da se menja,a najbolje je da nemamo vlast jer ionako samo pare bacamo na njih.

Onda ništa.Mi ćemo da bojkotujemo sve izbore,a članovi stranaka (a ima ih ohoho) će da izlaze na iste i večno održavaju svoje gazde (i poslodavce) na vlasti.Mi ćemo se u međuvremenu radovati kada vladajuće garniture izjave da ih zabrinjava slaba izlaznost,nakon čega će nastaviti da nam deru kožu sa leđa.
 
DS ce da udje u koaliciju sa LSV, LDP i sa Hrvatima, i tako ce da ima svojih 12-13 posto.

SPS ce imati oko 10 posto, i to samo zbog Bajatog koji je izgradio svoj piramidalni sistem sigurnog glasa.

Redikuli ce uzeti otprilike isto toliko.

SVM ce imati svojih 6-7 posto isto.

Seksi Deda, Radule, DSS, Treca Srbija bice ispod cenzusa ali ce zbirno imati sigurno desetak posto.

Stiropor preko 40 posto.

Sa Madjarima prai vlast. I mozda udeli nesto socijalistima da bi imali nadmocnu vecinu.

Opozicija u parlamentu Pajtic i Pajticevi redikuli na celu sa Mircicem.
 
Sto pre to bolje.Sad su utanjili vec duze vreme ne plasiraju lazne ankete jer su pali na oko 35 posto a mi svakim danom sve jaci i imamo sigurno vec sada podrsku minimum 25 posto gradjana

Zato sad zure da izdaju sto vise pre bilo kojih izbora.Jer iako ne uzmemo vlast bicemo mnogo jaki u skupstini i necemo tamo sedeti i aplaudirati im ko ovi Tadicevi ili ko onaj Pavicevic sto je zaostao u razvoju da im se izvinjavamo. Izvinte gospodine becicu izvinte gdine becicu ufff. SLOMICE IH SVE VOJA !

Одма' се види да је вуЋко код вас учио политичке школице.
 
DS ce da udje u koaliciju sa LSV, LDP i sa Hrvatima, i tako ce da ima svojih 12-13 posto.

SPS ce imati oko 10 posto, i to samo zbog Bajatog koji je izgradio svoj piramidalni sistem sigurnog glasa.

Redikuli ce uzeti otprilike isto toliko.

SVM ce imati svojih 6-7 posto isto.

Seksi Deda, Radule, DSS, Treca Srbija bice ispod cenzusa ali ce zbirno imati sigurno desetak posto.

Stiropor preko 40 posto.

Sa Madjarima prai vlast. I mozda udeli nesto socijalistima da bi imali nadmocnu vecinu.

Opozicija u parlamentu Pajtic i Pajticevi redikuli na celu sa Mircicem.

A ko će biti napredni Pajtić , neće valjda onog dodjoša Mirovića li prdaru Maju staviti ?
 
Познавајући стање на терену, они у познијим годинама који гледају само тв, а који можда највише излазе на изборе, гласаће за Вучићеву странку. Омладина ће се по обичају поделити између крајности, мада и међу омладином има оних који верују што тв прича, па ће и одатле један део уделити гласове напредњацима. Све у свему, осим ако не буде неки огроман излазак на изборе, напредњаци ће бити главни. Од ове ситнежи од странака, прећи ће опет сви, поготово ако се повежу, јер то је већ традиција. Радикали ће вероватно имати бољи резултат него на пређашњим изборима.
 
Сотире,
могао си ипак мало боље да поставиш тему - али ја имам обичај да читам између редова и зато ти кажем:

1. ДС и СПС неће имати више од 5% гласова..........јер су невиђени и осведочени лопови....

2. Србија се неће опредељивати између Вучића и Шешеља - СРБИЈА ЋЕ РЕЋИ СВОЈЕ...
јер је СНС 100 х гори и од СПС и од ДС........велеиздајници........

3. Какве благе везе са мозгом имају "руске службе" са крађом избора СНС-лопова???
Велеиздајници у Војводини имају параноју од тзв."руских служби" - које уопште не интересују
будалетине у Србији а ти велеиздајници врло добро знају да су аустроугарски коњушари... били
и остали.......... и онда - и сада..........

4. Наравно да ће бити крађе избора НА АНГРО (тј.,много) - питање је народа да ли ће то допустити!
Ја једино верујем у људе КОЈИ ЖИВЕ ОД ЗЕМЉЕ - ВЕРУЈЕМ ДА ЋЕ ИМ *ЕБАТИ КЕВУ.........ВЕРУЈЕМ У
СЕЉАКА КОЈИ УСТАНЕ У 03:00, ОКРЕНЕ СА КА ИСТОКУ И ПОМОЛИ СЕ БОГУ ..... И КРЕНЕ..... ПРВО У ШТАЛУ ПА У СТАЈУ......... итд:итд:............ти људи знају и капирају ппуно боље од нас..........

Slazem se za skoro sve.

Tacnije ne slazem se samo za jedno. A to je da Vucic krade izbore. Ne znam sto se ti mito pravis Englez? :) Ko da ne znas da su Blerovi delegati ti koji kradu. Mi ne mozemo znati u korist koga ce pokrati.Znamo na ciju ce stetu da kradu i znamo da ce krasti u korist neke proevropske partije to je sigurno. E sad dal ce sklapaju koalcije da Pajtic ostane na vlasti kako bi se pravio jaz izmedju Vojvodine i ostatka Srbije i onako na perfidan nacin kroz prepucavanje DS vs SNS udaralo na podsvest Srba u Vosi i stvarao se animozitet prema ostatku Srbije, ako me razumes sta ocu da kazem i to sve da prati jacanje one vojvodjankse republikanske partije koja bi trebala da bude ukinuta jer je separatisticka(kad bi se postovao ustav i zakon) ILI ce Vucicu da daju da vlada i u pokrajni kako bi u zamenu za to izbrisao Kosovo iz ustava,pustio ga u FIFA,UEFA,FIBA,evrosong ko zna de jos sve ne ne bi me iznenadilo ni u UN i da izadje Vucic i kaze to je u cilju boljeg zivota Srba na Kosovu nije to priznanje znate . . . .. . . . pa jos prodo EPS,Telekom i ko zna sta jos planiraju

Najvaznije je da im se ne dozvoli da kradu mnogo. E sad kako ne znam...

Ono sto znam je da ce SRS da pokida na izborima i ako osvojimo 30 posto nece nikako moci da objave da smo osvojili manje od 22,23.. Ne verujem da mogu vise od toga da pokradu.
 
1. Александар Вучић, Српска напредна странка 33 %
2. Демократска странка, Пајтић др Бојан 12 %
3. VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – PÁSZTOR ISTVÁN 7 %
4. Срспка радикална странка, 7 %
5. Социјалистичка Партија Србије, 10 %
6. Покрет "Двери" за живот Србије 4,9 %
7. Покрет "Доста је било", Саша Радуловић 7 %
8. Лига социјалдемократа Војводине, Ненад Чанак 8 %
9. ДСС 3 %


Ови војвођанерски избори ће бити први велики пораз АлеВуа (релативни пораз, јер ће добити убедљиво највећи број гласова на изборима, али ће се показати да је прошло време његове доминације и кула од карата ће почети да се руши.

Распоред мандата

1. АлеВу 47
2. Пајтић 14
3. ЛСВ 11
4. СПС 17
5. СРС 10
6. "Доста је било" 10
7. Мађари 10

(Укупно 119 мандата, парламент Војводине има 120 посланика, остаје један нераспоређен због математике)

АлеВу и СПС имали би 64 мандата, што је довољно да формирају власт. Да ли би им се и СВМ придружили у власти, зависиће од процене Мађара, да ли желе да иду са будућим лузером АлеВуом у власт или не. Све у свему, немају неки посебан разлог да не иду са њим, а добили би сигурне позиције у наредне четири године, што даље води закључку да ће ући у војвођанерску власт. Значи АлеВу, СПС и СВМ би имали врло комотну већину од 74 мандата од укупно 120.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top