Ili ili

nema teorije da bih nosila nesto sto mi lose stoji jer je moderno, niti da bih nosila nesto sto mi dobor stoji, a sto mi je gadno.
dakle, sto je mome oku milo, i to je to.
 
Zene da li bi pre nosile nesto sto vam ruzno atoji, a svidja vam se ili nesto sto je vama licno odvratno, a super vam stoji ili uvek trazite sredinu??

ne nosim nikad ono sto mi je odvratno
a kad mi nesto i ne stoji najbolje, trudim se da dam neku notu koja je meni prihvatljiva
posto sam u fazi sredjivanja linije, sve vise iznosim voljenih stvari u kojima konacno izgledam ok
 
Zene da li bi pre nosile nesto sto vam ruzno atoji, a svidja vam se ili nesto sto je vama licno odvratno, a super vam stoji ili uvek trazite sredinu??

...trazim sredinu...postoji puno odece koja je prelepa ali mi ne pristaje pa je i ne nosim...postoje i stvari koje su onakooo, kompromis a lepo ih iznosim.

...takodje postoje stvari koje su kao za mene napravljene ali nisu mi djir i dzaba...
 
Нешто ми се свиди али није за моје године, зато имам ћерку па купујем њој.

Свиди ми се и мушки комад одеће па купим мужу или сину. Не мора све бити на мени.
 
Zene da li bi pre nosile nesto sto vam ruzno atoji, a svidja vam se ili nesto sto je vama licno odvratno, a super vam stoji ili uvek trazite sredinu??

fala bogu, pa ne moram bas nista od onoga sto si nabrojala
ne vidim sto ej problem da se nadje nesto sto nam se svidja i lepo nam stoji???
mislim, ja iskreno ne kapiram uopste sta ti pitas i u cemu je problem??
jel samo do toga da se postavi tema, ili...?
 

Back
Top