Beli u Evropi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A zašto neko na ovoj temi ne napiše koliko država SRbija izdržava belaca Srba koji ništa ne rade, a zaposleni su u državnoj upravi. Što mu dođe isto kao i da žive od socijalne pomoći kao oni "obojeni".
To Srbi belci ne primećuju.
 
Moj komšija je ciganin (zamislite još, sam sebe tako zove). Ima troje dece.
Otišao sa celom porodicom da fizikališe u Italiju, i zarađuje normalno i pošteno.
Pre deset godina ovde su živeli u straćari, sad skoro dvospratnicu izgradili.
Znači da može ako se hoće. Al u tome i jeste caka.
Što je lakše ako te drugi izdržava.

Jel to zivis u Cigan mahali. :)
 
Moj komšija je ciganin (zamislite još, sam sebe tako zove). Ima troje dece.
Otišao sa celom porodicom da fizikališe u Italiju, i zarađuje normalno i pošteno.
Pre deset godina ovde su živeli u straćari, sad skoro dvospratnicu izgradili.
Znači da može ako se hoće. Al u tome i jeste caka.
Što je lakše ako te drugi izdržava.

A o cemu ja drobim? Valjda ja mislim da nije normalno da covek ima zenu, decu, POSAO? A ne da ocekuje bozansko providjenje za hleba i jos kuka o narusenim pravima

- - - - - - - - - -

KO SI TI DA SE BRINEŠ ZA OPSTANAK PLANETE I VASIONE?
I KO SI TI DA ODREĐUJEŠ KOLIKO ĆE KO DA IMA DECE?

Ja sam glas RAZUMA U ODNOSU NA TEBE
 
Ne. Živimo od poštenog crnčenja zbog tebe i tebi sličnih koji su nam oteli poslove koji donose više novca. Ali decu imamo zato što ih volimo i znamo da ne dobijaju ono što zaslužuju i da neće dobiti u budućnosti zbog vas koji ste naučili da sve moljakate i dobijate poslove preko veze. Ali ničija nije gorela do zore.
Јел ово алузија на боју коже, или посао у нехигијенским условима?
Мада ти си се хвалио да си јесенас био на Шарлу у пропутовању и видео најлепшу жену, црнкињу(а какву би другу???), чак лепшу и од београдских циганки које си нахвалио... како сад ти тврдиш да си социјала, а смуцаш се по ПаризимА и осталим егзотикама?
 
ovo je sustina problema,kratkovidost i nadmenost Evropljana.EU je pod uticajem SAD umesana u sve pizdarije na Africkom kontinetu i Bliskom Istoku.Dok je Gadafi bio ziv broj emigranata koji je dolazio u Italiju je bio desetostruko manji,dok danas najveci broj azilanat dolazi iz Sirijie i Iraka.Reci mi jarane koliki je procenat irackih azilanata iznosio u ukupnom broju zilanata dok je Sadam bio ziv,koliko je bilo sirijskih dok nije pocela agresija na Siriju? Pod uticajem SAD umesani su u sve gradjanske ratove, prevrate vlada,...i posle se cude otkud azilanti na nasim kapijama

Znam samo da Atlantik i Pacifik preveslati nece, a sta Evropljani rade boli me K, kako za Berlin tako i za Pariz.
 
A zašto neko na ovoj temi ne napiše koliko država SRbija izdržava belaca Srba koji ništa ne rade, a zaposleni su u državnoj upravi. Što mu dođe isto kao i da žive od socijalne pomoći kao oni "obojeni".
To Srbi belci ne primećuju.
То је исто лоше, али може се толерисати, најпосле Срби су створили Србију за себе... Вранцузи Вранцуску за себе, не за АраБе, Немци истом логико итд.
Колико би сад цигана требало населити у Србију из ЕУ да би твоје срце било пуно?
 
`Samo se ti tesi, u toj polarnoj vukoyebini se nakotilo crnaca i Arapa, malo-malo pa prete i pucaju po Otavi. Latinjosi nagrnuli s juga, Kinezi preuzeli Vankuver.

Jeloustoun kad pukne ode ceo taj genocidni kontinent.`

by Poznavalac stvari.
По Отави пуцацју канадске потурице.
Јес' нашао пост у коме тврдим да ће јесенашњи референдум успети, или си се опет стандардно испалио?:D
 
Da se spoji sa temom

СПАВАЛА САМ СА ЦРНЦЕМ, СВИ СУ МЕ ПЉУВАЛИ: Исповест ове Београђанке оставиће вас без текста!

Ni u kakvoj vezi s kim se ko kratio. Moze i bez gatja po ulici ako joj se to svidja.

- - - - - - - - - -

To su tvoje reči. Moje ne.

To je zakljucak iz onoga sto ti govoris.

- - - - - - - - - -

A zašto neko na ovoj temi ne napiše koliko država SRbija izdržava belaca Srba koji ništa ne rade, a zaposleni su u državnoj upravi. Što mu dođe isto kao i da žive od socijalne pomoći kao oni "obojeni".
To Srbi belci ne primećuju.

ZAPOSLENI SU
 
По Отави пуцацју канадске потурице.
Јес' нашао пост у коме тврдим да ће јесенашњи референдум успети, или си се опет стандардно испалио?:D

Nemadoh vremena da se bakcem tim rakijanim beleskama, da ti pravo kazem. No, precrtano u svakom slucaju. Bitan je krajnji rezultat. A on kaze da ce Britanija propasti.
 

Ali ne rade ništa isto kao i ti obojeni o kojima pričaš.
I plus dobijaju veće pare od tih obojenih o kojima pričaš, a pri tome imaju manje dece.
I šta misliš ko je bolje prošao u životu?

- - - - - - - - - -

Ja iznosim svoje misljenje. Ili ti to smeta?

Tvoje mišljenje mi ne smeta.

ali ovo su tvoje reči: "To je zakljucak iz onoga sto ti govoris."

Nisi napisala da je tvoj zaključak, što je velika razlika. Kapito?
 
`Samo se ti tesi, u toj polarnoj vukoyebini se nakotilo crnaca i Arapa, malo-malo pa prete i pucaju po Otavi. Latinjosi nagrnuli s juga, Kinezi preuzeli Vankuver.

Jeloustoun kad pukne ode ceo taj genocidni kontinent.`

by Poznavalac stvari.

Hehehe ma cini ti se :) ne pustaju ni one sto milione donose iz azije, ove ostale tek radi broja da pokazu humanost .... a tesko ovi sto si nabrojo uspevaju u zemlji leda i grizlija :D

Na kraju uvek se moze kod brace na Novi Zeland, meni nije problem :lol:
 
Ali ne rade ništa isto kao i ti obojeni o kojima pričaš.
I plus dobijaju veće pare od tih obojenih o kojima pričaš, a pri tome imaju manje dece.
I šta misliš ko je bolje prošao u životu?

- - - - - - - - - -


Tvoje mišljenje mi ne smeta.

ali ovo su tvoje reči: "To je zakljucak iz onoga sto ti govoris."

Nisi napisala da je tvoj zaključak, što je velika razlika. Kapito?

Moj zakljucak je da branis lenstine pod vidom boje koze
Dalje
Ti cinovnici ako nista ustanu i odu na posao. Dalje, ne mislim da ne rade nista, svaki posao nosi odgovornost. Sto ocigledno ne razumes, verovatno jer ne radis. I dalje BROJ DECE NE TREBA DA BUDE OLAKSICA U ZIVOTU, NAJLAKSE JE RASIRITI NOGE I I........... DETE. PITANJE JE STA DALJE.
+OVO NIJE TEMA O DECI I PRAVU NA ISTU KOLIKO SE TI GOD NALAZIO IZ NEKOG RAZLOGA POGODJEN

I da, vecina cinovnika NIJE BELA
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top